Skocz do zawartości

KILL4WONN i jego "działające maszyny" i infekowanie komputerów

Mine1998a

Rekomendowane odpowiedzi

Witam widze jest istnieje "grupka hakerska" , która oferuje Boty maszynki do włamów w virtualBasicu. O toż postanowiłem ostrzec was ich strona jak i sami oni są wielkim scamem .

Virustotal ich strony (https://www.virustotal.com/pl/url/9deb28d4fd835c8a2a3332c93355625c328a360bce9ee904249dacc076ac49f4/analysis/)

jakies słabe antyvirusy nie wykrywają tego a Kaspersky 2 co do najlepszych anty-wirusów nie dostał informacji o zainfekowanej stronie.

Prawdopodobnie na ich stronie jest zainstalowany malware, który infekuje komputer który jest następnie wykorzystywany do ataków sieciowych . Co miało miejsce na livie jak ddosował Librusa itd...

W opcjach kupna jest kupno za skina.. Ta opcja ma Keyloggera przejmująca konto na steam (nagrał 3 live  z ukradzionych kont i uzywał cheatów).

Również dzieciaki wieża "idolowi" i wchodzą na ta stronę nie wiedząc ze strona jest zainfekowana  i infekuje komputer ofiary przejmując wszystkie hasla mozliwe i bankowe.

Na YT na kanale Lorda Trickera kłóciłem się z nimi , że ich strona infekuje komputery do teraz (18h) zostalem bez odezwu do nich w komentarzu

Jeżeli się myle to naprowadźcie mnie.

Nie wiecie czy macie wirusa a uzywacie avasta/AVG/Avira/Panda Security (to nie sa antywirusy) polecam pobrac na 30 dni trial BitDefender TotalSecurity Multi Drive 2017 (Sorka za reklame produktu) i przeskanujcie swoj komputer..

@Edit

@MKMethosPL widzialem twojego posta taz z K4W wypowiesz sie tez

CPU i5 6600k 4,1GHZ | RAM HyperX SAVAGE 16GB RAMGPU ASUS GTX 1070 ROG STRIX 8GOC |

SSD1 Samsung EVO 850 120GB| SSD2 ADATA SP600 120GB |HDD Toshiba 1TB

Reklama serwera minigames w starym stylu Kliknij tutaj

Coś mi się wydaje że zajmę się tą sprawą na poważnie I postaram się zebrać dowody na oszukiwanie I udam się z tym syfem do mojego prawnika powinien coś poradzić gardzę takimi ludźmi i się ich pozbywam. To już za daleko zaszło.

Za cenzuruj to bo moze czytają . Powiem tak juz dowody sam na siebie dał wystarczające i wszystkie strony które byly ddosowane prócz ov****  (tylko 3 mi odpisały w sprawie dalszej co zrobia) wiec napewno wiwle serverów pobralo caly jego kanał jako dowody.

CPU i5 6600k 4,1GHZ | RAM HyperX SAVAGE 16GB RAMGPU ASUS GTX 1070 ROG STRIX 8GOC |

Sam LordTricker toczy wojnę z gówno maszynkami. Te jego niby maszynki mają więcej ratów niż hackowania serwerów. Taka jest moja opinia i nic jej nie zmieni, nie rozumiem tych co wieżą w jakieś maszynki rcon czy coś tego typu.

Prawdziwą odwagą nie jest wiedzieć jak odebrać życie, a kiedy je darować. ~ Mithrandir

Coś mi się wydaje że zajmę się tą sprawą na poważnie I postaram się zebrać dowody na oszukiwanie I udam się z tym syfem do mojego prawnika powinien coś poradzić gardzę takimi ludźmi i się ich pozbywam. To już za daleko zaszło.

Za cenzuruj to bo moze czytają . Powiem tak juz dowody sam na siebie dał wystarczające i wszystkie strony które byly ddosowane prócz ov****  (tylko 3 mi odpisały w sprawie dalszej co zrobia) wiec napewno wiwle serverów pobralo caly jego kanał jako dowody.

Tutaj nie jest potrzebna cenzura. Chyba miał świadomość że znajdzie się ktoś kto to zgłosi a poza tym nie ma się co oszukiwać przecież sama kradzież jest karalna.

Tutaj nie jest potrzebna cenzura. Chyba miał świadomość że znajdzie się ktoś kto to zgłosi a poza tym nie ma się co oszukiwać przecież sama kradzież jest karalna.

w jednym odcinku przyznał sie do tego ze scamuje ludzi.

Nadal czekam na odpowiedz od nich 21h juz minęło a oni nic.

@Edit Sprzedają przerobionego brute forca który i tak nie działa

Jeśli ktoś chce się zająć na poważnie tą sprawą to zapraszam na PW, udostępnię dane. Proponuję skierować sprawę na policję i złożyć profilaktyczny donos do Urzędu Skarbowego. Osobiście gardzę wszelakim robactwem zarabiającym na ludzkiej naiwności (w tym przypadku naiwności dzieci). Dla mnie ta osoba jest zerem.

On sam twierdzi, że to nie on atakuje te serwery tylko jego kolega Lapek. Chyba nie jest świadom co grozi za podżeganie do popełnienia przestępstwa czy za współudział.

On sam twierdzi, że to nie on atakuje te serwery tylko jego kolega Lapek. Chyba nie jest świadom co grozi za podżeganie do popełnienia przestępstwa czy za współudział.

Czyli dobrze trafilem infekuje kompy po to aby atakować nimi servery zainfekowanymi komputerami.

Chwila.

Czegoś nie rozumiem, może jestem za słabo obeznany w tych ,,tematach"

Cytując:

Również dzieciaki wieża "idolowi" i wchodzą na ta stronę nie wiedząc ze strona jest zainfekowana  i infekuje komputer ofiary przejmując wszystkie hasla mozliwe i bankowe.

Z c***a spadłeś czy jak?

Już pomijając ortografię, która jest na poziomie podstawówki..

Jakim prawem strona, a raczej przeglądarka, która tłumaczy kod źródłowy strony, może sama ,,wstrzyknąć" Ci syf do komputera?

Nie chce mi się wierzyć, że przez samo wejście na stronę, jesteś narażony na jakąkolwiek infekcję, a nawet jestem PRZEKONANY, że mam rację.

No, chyba, że pobierasz ich super darmowe programy, instalujesz na komputerze i myślisz, że działają...

To inna sprawa. xD

Także prostując te brednie tutaj, sama strona nie zainfekuje wam komputera...

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum KILL4WONN i jego "działające maszyny" i infekowanie komputerów   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...