Skocz do zawartości

Mam dylemat - 4:3 a 16:10

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!
A więc chodzi tu dokładnie o to, że przy 16:10 mam o wiele lepszą jakość, zaś przy 4:3 gorszą (tyczy się to również przeciwników).
Gram lepiej, jak i mój komfort jest lepszy przy 4:3, ale gdy ustawiam te 16:10 to o wiele lepiej mi sie na to patrzy.

Zmieniać 4:3 na inną rozdziałkę raczej nie chce, więc chciałbym spytać, czy jest możliwość zmiany jakości 4:3 (na taką, jaką mam na 16:10, albo chociaż w przybliżeniu).
Nawet może być to jakikolwiek program który zmieni te 4:3 na taki rozmiar, przy którym jakość będzie odpowiednia.

Byłbym strasznie wdzięczny za pomoc! :)

Dodatkowe informacje:
Rozdziałka: 1680x1050

Obecnie gram na:
4:3 1280x1024 (przy właśnie takich ustawieniach jakość jest słaba).

Pozdrawiam!

5120514749178281372145.png

Możesz dodać sobie w ustawieniach panelu nvidii (ja tak mam) rozdzielczość 1440x1080 nadal będzie 4:3, a gra będzie wyglądać o niebo lepiej.

@Brawley83

@edit3

Niestety nie posiadam rozdzielczości 1440x1080, a jedyną rozdzielczość która ją przypomina jest 1440x900.

Można to jakoś zmienić?

@edit4

Jakoś sobie poradziłem, ale wchodząc w CS:GO ekran zamienia się na rozciągnięte 4:3 zamiast czarnych boków, a jakość nie jest powalająca.

Duzo zalezy od monitora.

Sprawdz kilka wariantow rozdzialek 4:3 i moze jakas bedzie pasowala.

U mnie np gra jest mega niewyrazna na rozdzialkach kilku profeszjonal plajers  a na 1400:1050(4:3) jest wszystko git.

"Pewność wypisaną mam na twarzy"

Duzo zalezy od monitora.

Sprawdz kilka wariantow rozdzialek 4:3 i moze jakas bedzie pasowala.

U mnie np gra jest mega niewyrazna na rozdzialkach kilku profeszjonal plajers  a na 1400:1050(4:3) jest wszystko git.

Może inaczej, da się z tobą jakość skontaktować poprzez fb,gg czy coś w tym stylu? ;)

Pozdrawiam!

@K4P3C

zacznijmy od tego kto zwraca uwage na grafike w cs:go xD co ona ma takiego do zaoferowania? To normalne ze na nizszych rozdzielczosciach obraz bedzie mniej wyrazny.

mozesz wlaczyc antyaliasing fxaa, poprawi to troche jakosc obrazu (nie zabiera ona nic fps jesli nie masz karty ze sredniowiecza)

zacznijmy od tego kto zwraca uwage na grafike w cs:go xD co ona ma takiego do zaoferowania? To normalne ze na nizszych rozdzielczosciach obraz bedzie mniej wyrazny.

mozesz wlaczyc antyaliasing fxaa, poprawi to troche jakosc obrazu (nie zabiera ona nic fps jesli nie masz karty ze sredniowiecza)

@rauespl

Emm... nie zwracam uwagi na grafikę, tylko na jakość.

To normalne, że przy oglądaniu filmiku na youtube z jakością 360p dojrzysz gorzej przeciwnika niż oglądając z jakością 720p, tak?

Jestem już przyzwyczajony do słabszej jakości przy graniu w CS:GO, ale to jest błąd.

Wątpię, że proplayerzy którzy grają na 4:3 z czarnymi bokami mają również słabą jakość gry.

Kartę graficzną mam dobrą, bo GTX 970 - spróbuję skontaktować się z panem K4P3C i zobaczyć jak to wyjdzie.

Flusha i byali mają 4XX włączone bo grają na rozszerzonym chyba. 4:3 jest dla snajperow albo dla tych co za długo grali w 1.6. 16:10 to taka hybryda do wszystkiego

Z tym sie nie zgodzę ani troche i na pewno nie jestem jedyną osobą która ci zaprzeczy.

W 4:3 masz rozciągniete modele. Jesli ktoś widzi gorzej to po prostu niedowidzi :) 

w 16:10 są węższe ale sie wolniej ruszają. Kazdemu odpowiada co innego.

Mi osobisice przerzucając się z 16:10 na 4:3 gra sie o niebo lepiej < Nie grałem w 1.6 praktycznie wcale. > 

715a95fd31834.jpg

Flusha i byali mają 4XX włączone bo grają na rozszerzonym chyba. 4:3 jest dla snajperow albo dla tych co za długo grali w 1.6. 16:10 to taka hybryda do wszystkiego

Z tym sie nie zgodzę ani troche i na pewno nie jestem jedyną osobą która ci zaprzeczy.

W 4:3 masz rozciągniete modele. Jesli ktoś widzi gorzej to po prostu niedowidzi :) 

w 16:10 są węższe ale sie wolniej ruszają. Kazdemu odpowiada co innego.

Mi osobisice przerzucając się z 16:10 na 4:3 gra sie o niebo lepiej < Nie grałem w 1.6 praktycznie wcale. > 

@Matthew147

Nie istnieje jedynie wersja rozszerzona, lecz również wersja z czarnymi bokami.

Dość długo grałem na 16:10 aż naoglądałem się paru filmików dotyczących 4:3 i postanowiłem to zastosować.

Przyzwyczaiłem się do tego i teraz na 16:10 nie potrafię grać, wprost dużo elementów na ekranie naprawdę mnie pieni w grze (czego wcześniej nie miałem).

Stosowanie 4:3 z czarnymi bokami jest mniej więcej po to, by nie narzucać sobie zbyt wielu elementów - więc jeżeli przeciwnik nam wyjdzie łatwiej nam się na nim skupić.

msaa 4x ewentualnie x8

dodaj w nvidii jezeli masz karte od nvidii rozdzialke niestandardowa 1440;1080 albo 1350 ; 1080  

lub zrob jak ja

przybliz monitor az do samego nosa i graj

Spróbuję.

Za niedługo pojawi się kolejny temat w dziale CS:GO, bo ja jako zielony ludek w tematach ustawień nie umiem sobie poradzić z kolejnym błędem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Mam dylemat   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...