Skocz do zawartości

Filtr lootu

mako4446

Rekomendowane odpowiedzi

Załozmy sytuacje ze dropie itemy, na ziemi jest pelno itemow ktore są nie porządane a tylko przeszkadzają lezac na ziemi.I pytanie brzmiało " ...tzn. nie jest pokazany ze wydropil. "

Znaczy żeby nie było widać tekstury że leży na ziemi czy żeby nie pokazywało nazw przedmiotów które leża na ziemi :D??? Bo ja też nie rozumiem co napisałeś.

Załozmy sytuacje ze dropie itemy, na ziemi jest pelno itemow ktore są nie porządane a tylko przeszkadzają lezac na ziemi.I pytanie brzmiało " ...tzn. nie jest pokazany ze wydropil. "

Znaczy żeby nie było widać tekstury że leży na ziemi czy żeby nie pokazywało nazw przedmiotów które leża na ziemi :D??? Bo ja też nie rozumiem co napisałeś.

Chodzi mi o to żeby np normalnie wydropił halabarde+0 a po przerobieniu wogole by sie nie pokazywało ze go wydropiłem. Swego czasu byl gdzies poradnik jak to zrobic na pandoremt2, przydatne to było do farmienia sztabek ponieważ lot byl tam duzy, pelno smieci dropiło a po przerobieniu tylko sztabki i farmienie było bardzo łatwe.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Filtr lootu   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...