Skocz do zawartości

sklepy offline

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, poszukuje sklepów offline. Orientujecie się może od kogo można by takie sklepy kupić? Albo może juz coś takiego krąży w internecie bo szczerze mówiąc nie uśmiecha mi się płacić 800zł za coś co już jest za darmo. Będę bardzo wdzięczny za wszelkie info i wynagrodzę lajkami :)

Dzięki, przyda się :) Nie wieszcz czy nie ma tam przypadkiem jakiś backdoorów, czy bezpiecznie jest to wgrywać na serwer?

Mam jeszcze jedno pytanie żeby nie tworzyć nowego tematu. Tym razem chodzi mi o system szarf. To samo pytanie czy jest gdzieś w internecie czy jedyna możliwość to odkupić od kogoś ?

Dzięki, przyda się :) Nie wieszcz czy nie ma tam przypadkiem jakiś backdoorów, czy bezpiecznie jest to wgrywać na serwer?

Mam jeszcze jedno pytanie żeby nie tworzyć nowego tematu. Tym razem chodzi mi o system szarf. To samo pytanie czy jest gdzieś w internecie czy jedyna możliwość to odkupić od kogoś ?

Sklepy od deco te co sprzedawał czyli raczej wszystko powinno być dobrze. Ale do końca pewności nie ma xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum sklepy offline   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...