Skocz do zawartości

System sklepów offline

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z tym że w Polsce mamy spierdoliny umysłowe które opierdalają ludzi co miesiąc na kasę i mają się za "dev'ów" kupując wszystko od innych albo podpierdalając z innego serwera udostępniam wam MOJE sklepy offline z ostatnimi aktualizacjami, robię to ponieważ jak widzę takiego zjeba jakim jest Dekador & spółka to aż mi go żal. 

Nie wiem kto normalny umysłowo z IQ większym od zera płaci za coś 650zł by to pózniej udostępnić.

Dla wszystkich którzy kupili sklepy i są w porządku zostanie wam wysłana nowa wersja sklepów, odświeżona z większymi możliwościami i jeszcze lepszą optymalizacją za +- 2 tygodnie. 

W nowych sklepach będą możliwe do włączenia m.in:

- wyszukiwarka

- zmiana modeli sklepów

- won'y i własna waluta

Nie będę chujem i nie udostępnie wiecej rzeczy mimo że mógłbym (source,psd niektórych serwerów i same pliki) bo nie bawię się w takie rzeczy.

A jak kogoś boli dupsko z tego powodu że sklepy udostępniam to niech wyciągnie klin z dupy.

Funkcje
- Gracz może otworzyć zwykly sklep jak i offline 
- Dynamiczne ceny i czas otwarcia sklepu offline ustawiane w bazie
- Gracz może edytować sklep/nazwę sklepu bez konieczności stania obok sklepu
- Gracz może pobrać zarobione Yangi ze sklepu jak i go zamknąć bez konieczności stania obok sklepu
- Po otworzeniu sklepu nazwa zmieni kolor na niebieski (Zapamiętywanie przeglądnietych już sklepów)
- Po restarcie serwera bądź awarii (crashu) sklepy będą stały tam gdzie wcześniej
- Możliwość wyłączenia pokazywania nazw npc sklepów (Zmniejsza lagi przy większej ilości sklepów)
- Automatyczne zamykanie sklepu gdy gracz kupi ostatni przedmiot
- Zapisywanie cen przy tworzeniu sklepu
- Ustawienie widoczności nazw sklepów poprzez dystans w Opcjach Gry
- Sklepy offline mają własny kolor nazw jak i na minimapie
- Sklepy współpracują z usuniętym limitem Yang
- Sklepy współpracują z systemem szarf
- Sklepy są zabezpieczone przed wszelkimi próbami ataków
- System jest w pełni zoptymalizowany do jak najlepszej i jak najstabilniejszej pracy
- Sklepy są przetłumaczone na 3 języki: Polski,Angielski,Niemiecki,Rumuński

Komendy:
/delete_shop <rodzaj> <argument> 
Rodzaje:
shopid - Usuwanie sklepu po ID
player - Usuwanie wszystkich sklepów po nicku gracza
Przykłady:
/delete_shop player Best4ever
/delete_shop shopid 1
/update_shop <ID sklepu> - Przeładowanie itemów w sklepie jeśli je edytowałeś w bazie

Nowe event flagi:
/e shop_max <count> - Maksymalna ilość sklepów na jednej postaci, domyślnie limit to 2 sklepy
/e shop_off 1 - Wyłączenie tworzenia sklepów w grze
/e shop_off 0 - Włączenie tworzenia sklepów w grze
/e shop_dist <0 - 10000> - Ustawienie dystansu w jakim ma pokazywać NPC sklepów, domyślnie system został wyłączony

Skan:

Jest to ostatnia ich wersja, zawiera wszystkie potrzebne poprawki.
A jeśli znajdziecie dziurę o której wiem tylko ja to już wasza sprawa :)
NIE POMAGAM Z INSTALACJA ANI NIE POMAGAM Z SKLEPAMI.

ps. Jeszcze tutaj wrócę za niedługo robiąc syf w tym gownopolskich serwerach :)

ban.gif

• Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

@alchemik1 - "Kto mieczem wojuje, od miecza ginie"...

Zapamiętaj, robisz komuś koło dupy (tak jak Ty mi przy ravadorze, gdzie JA osobiście nic Ci nie zrobiłem) to i Ciebie w końcu sięgnie jakaś sprawiedliwość...

Dopiero moge zrobic, a ze dekador to zjebany typ to nie moja wina :) Udostepniajac sklepy tylko bardziej sobie przejebal u mnie i pierdoli mnie ze z kims pracuje wiec wsadz sobie w dupe takie pierdolenie

ban.gif

Zapamiętaj, robisz komuś koło dupy (tak jak Ty mi przy ravadorze, gdzie JA osobiście nic Ci nie zrobiłem) to i Ciebie w końcu sięgnie jakaś sprawiedliwość...

Dopiero moge zrobic, a ze dekador to zjebany typ to nie moja wina :) Udostepniajac sklepy tylko bardziej sobie przejebal u mnie i pierdoli mnie ze z kims pracuje wiec wsadz sobie w dupe takie pierdolenie

Nie unoś się to po pierwsze, bo ja pisząc do Ciebie zachowałem kulturę.

Z nim - rób co chcesz, ale nie mieszaj w to osób trzecich - jak widać szkodzicie sobie wzajemnie.

Ale sprawiedliwość po części Cię dosięgła - nie możesz mieć pretensji skoro zrobiłeś to co zrobiłeś.

Z nim - rób co chcesz, ale nie mieszaj w to osób trzecich - jak widać szkodzicie sobie wzajemnie.

Ale sprawiedliwość po części Cię dosięgła - nie możesz mieć pretensji skoro zrobiłeś to co zrobiłeś.

No przykro mi ale nie dosiegla bo podzialal na szkode swoja i wielu innych osob :) Skonczylem dyskusje z toba, a z tym zjebem dopiero zaczynam.

ban.gif

No przykro mi ale nie dosiegla bo podzialal na szkode swoja i wielu innych osob :) Skonczylem dyskusje z toba, a z tym zjebem dopiero zaczynam.

Niestety ale podziałał praktycznie tylko na Twoją szkodę - 90% osób i tak leciała z resellu.

W sumie to możesz zrobić tyle co nic, tak jak mówię - ja też jeszcze się odpłacę za te blokadki.

Również kończę, siema i powodzenia (przyda się).

@alchemik1

Nie będę chujem i nie udostępnie wiecej rzeczy mimo że mógł bym (source,psd niektórych 
serwerów i same pliki) bo nie bawię się w takie rzeczy.
A jak kogoś boli dupsko z tego powodu że sklepy udostępniam to niech wyciągnie klin z dupy.

xD  fajny text i dzięki za sklepy

Edytowane przez tidu

O w końcu skończy się sprzedawanie sklepów osób 3.

Sklepy jak sklepy dobrze działają :p

Teraz tylko czekać aż asy cannzasy zaczną dodawać sklepy i się tym chwalić...

Odzywa się wielki developer, który dostał sklepy od Kreta, gdyby Ci Kret ich nie dał to pisał byś po osobach czy je mają.

Osobiście wole ich nie pobierać bo bóg wie co w nich siedzi, możliwe, że to jakiś grubszy plan wyłączania serwerów z tymi oto sklepami.

Ja mam te ( http://screenshot.sh/ouBodQayQR8el ) prosto od Kreta (z trzeciej ręki) i wiem, że są sprawdzone i działają.. w końcu nie będzie problemu żeby ich używać bo udostępniłeś ;p

@1361622928-U485574.pngreplaj

Zostałeś wyruchany bez gumy, nic dziwnego, taki typ człowieka z tego Alchemika ;)

akurat alchemika znam dobrych pare lat, zawsze jakoś można było na nim polegać i spoko typ z niego, tylko tym razem troche sie c*****o zachował

Czytaj ze zrozumieniem.

Dla wszystkich którzy kupili sklepy i są w porządku zostanie wam wysłana nowa wersja sklepów, odświeżona z większymi możliwościami i jeszcze lepszą optymalizacją za +- 2 tygodnie. 

W nowych sklepach będą możliwe do włączenia m.in:

- wyszukiwarka

- zmiana modeli sklepów

- won'y i własna waluta

Dobra, ale spójrz z tej strony. Co z tego, że otrzyma jakąś tam aktualizacje jak zapłacił za coś, co teraz sam twórca to udostępnił?

Myślisz, że ta aktualizacja pokryje koszty czegoś co kupował specjalnie aby nie miało tego forum? Bo ja w to szczerze wątpię ;)

Masz rację kupił shopy, które samy kosztowały te 400-600zł a teraz da aktualizacje wartą 100zł.

Dobra, ale spójrz z tej strony. Co z tego, że otrzyma jakąś tam aktualizacje jak zapłacił za coś, co teraz sam twórca to udostępnił?

Myślisz, że ta aktualizacja pokryje koszty czegoś co kupował specjalnie aby nie miało tego forum? Bo ja w to szczerze wątpię ;)

nie mam zamiaru pokrywac kosztow tylko zadbac oto by moi klienci mieli zawsze lepszy system od "darmowego", powiedzmy sobie szczerze, takie osoby jak ty ktore dostaja je od sponsorow je rozdaja bo tak to sie glownie roznioslo po cannzasach i innych dlatego plan jest grubszy niz ci sie wydaje. Tymrazem to ja bede mial kontrole kto i gdzie uzywa sklepow, a jesli nowych sklepow nie wgra no to coz, wiecej aktualizacji nie dostanie. 

Bledem bylo moim rozpoczecia sprzedazy systemow w polsce gdzie kazdy cebuli i potrafi za cos zaplacic prawie tysiaka i rozdawac to :) To samo ma sie do wszystich "devow" co sprzedaja "swoje sklepy" gdzie naprawde sa tylko moje i kena wiec "czyjes" sklepy to marna edycja istniejacych, kolejna sprawa sa te bombworki i inne chujki sprzedajace swoje "uslugi", serio gdybym mial czas i checi na uzeranie sie z ludzmi z mpc to smialo taki bombwork czy inne teodory by w koncu zajely sie zyciem.

ban.gif

Ej, ej... Ja nigdy w życiu nie miałem sponsora prócz Dejmiena, nie dostałem tych sklepów od Kreta tylko Kret dał jednej osobie, a ja dostałem od tej osoby, która otrzymała je od Kreta. I ogólnie nigdy nic nie sprzedawałem co nie jest moje bo to jest totalny bezsens i gdyby ktoś się o tym dowiedział to by był mały problem względem patrzenia na moją osobę. Co do dalszej Twojej wypowiedzi to nie zgodzę się z tym co powiedziałeś o Teodorze, ale dalej masz rację, ale czasu już nie cofniesz.

Edytowane przez Sheila^^