Skocz do zawartości

Zysk z Minecraft


L. Val Hallen

Rekomendowane odpowiedzi

To zależy. Jeżeli tworzysz serwer minecraft na typowym hostingu typu enderchest, który jest stworzony tylko jedynie pod serwery minecraft, to nie ma opcji wypłacić wirtualnej waluty hosta. Jeżeli chcesz zarabiać do własnej kieszeni, jest masa rozwiązań. cashbill, dotpay, przelew, paypal, sms shop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne jest to, że hostingi blokują port potrzebny do połączenia ze sklepem z zewnątrz (ludzie mogą zapłacić, ale nie wykona się komenda przypisana do danej usługi - gracz nie otrzyma tego, co kupił). Więc jeśli myślisz o zarabianiu, serwer nie może stać na hostingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czyli gdybym np. rozwinął sobie server na takim enderchest i przeniósł go na dedyka to mógłbym załozyc tam własny sklep na własnych zasadach?

A teraz  kolejne ale nieco abstrakcyjne  pytanie czy ma ktos  server załozony na własnym komputerze tzn ma wolny komputer nic oprócz servera na nim nie ma i jest właczony  24/7. Czy taki server bedzie wydajny? Czy np samo to że jest na prywatnym kompie nie pozwala  wykorzystac w pełni maszyny. Tzn ma np. 4gb ram  to ile  z tych 4gb  dostanie server?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz postarać się o rozwinięcie serwera na enderchescie, a potem przenieść na vps lub dedyka, o ile masz kasę na to.

 

Na swoim komputerze nie postawisz wydajnego serwera, może dla kilku osób. Windows się po prostu nie nadaje, parametry też nie są tworzone typowo pod serwery, a największym problemem jest też transfer internetowy.

Nie ma sensu stawiać publicznego serwera na PC.

343731479829004887779.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Zysk z Minecraft   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...