Skocz do zawartości

Exploity na serwer Minecraft 1.7.X

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!  :)  Dwa dni temu wszedł na mój serwer gracz o nicku "siema" zauważyłem u niego cheaty wzialem go na sprawdzanie,

a on mnie mi powiedział: "Zakład, że zgriffuje Ci serwa?" Ja powiedziałem mu "No dawaj" a on na to: "Mam maszynke odpalam ja..." I tu nagle na konsoli zobaczylem ze dostal op'a i wpisal komende /removeabove 30 . Zrobil mi tak dwa razy. Pytam się jak to możliwe? Skąd wziął exploita. Moj silnik: PaperSpigot 1.7 - 1.8.9 PS: Wspominam, nikt u mnie nie ma konsoli i OP'a. I nie ma nikogo u mnie w domu kto mógł by mi zobaczyć hasło. Bardzo chciałbym się dowiedzieć jak on to zrobił. I sam chcę się tego nauczyc.

Szukasz taniego, szybkiego, stabilnego i przede wszystkim wytrzymałego serwera gier / VPS?

Discord: AidisProPlayer#4324

to wina wersji 1.7, wgraj najnowszą wersje silnika paperspigot ( 1.11.2 )

https://yivesmirror.com/downloads/paperspigot

zmień plugin od uprawnień na luckperms ( ma opcje importu bazy z pex'a )

https://www.spigotmc.org/resources/luckperms-an-advanced-permissions-plugin.28140/

zaktualizuj plugin authme do najnowszej wersji ( najlepiej legacy )

https://dev.bukkit.org/projects/authme-reloaded

skasuj wszystkie pluginy które pobrałeś z niezaufanych źródeł

zmień hasło do hostingu/panelu i nie używaj opcji smart password w przeglądarce

opencraft.pl << { na takim jeszcze nie grałeś }

TDepLbR.gif

Witam!  :)  Dwa dni temu wszedł na mój serwer gracz o nicku "siema" zauważyłem u niego cheaty wzialem go na sprawdzanie,

a on mnie mi powiedział: "Zakład, że zgriffuje Ci serwa?" Ja powiedziałem mu "No dawaj" a on na to: "Mam maszynke odpalam ja..." I tu nagle na konsoli zobaczylem ze dostal op'a i wpisal komende /removeabove 30 . Zrobil mi tak dwa razy. Pytam się jak to możliwe? Skąd wziął exploita. Moj silnik: PaperSpigot 1.7 - 1.8.9 PS: Wspominam, nikt u mnie nie ma konsoli i OP'a. I nie ma nikogo u mnie w domu kto mógł by mi zobaczyć hasło. Bardzo chciałbym się dowiedzieć jak on to zrobił. I sam chcę się tego nauczyc.

Ja wiem jak to zrobić. Więcej info priv.

Najwięcej osób w Polsce gra na 1.7.X  (O_O)

bo lubia byc zacofanii i grac na exploitach

CPU i5 6600k 4,1GHZ | RAM HyperX SAVAGE 16GB RAMGPU ASUS GTX 1070 ROG STRIX 8GOC |

SSD1 Samsung EVO 850 120GB| SSD2 ADATA SP600 120GB |HDD Toshiba 1TB

Reklama serwera minigames w starym stylu Kliknij tutaj

Na 100% to backdoor - "luka w zabezpieczeniach systemu utworzona umyślnie w celu późniejszego wykorzystania.", prawdopodobnie umieszczony w evencie od chatu. Exploit silnika to nie jest, ponieważ działa to inaczej. Podaj nam dokładną listę pluginów, to podamy Ci ewentualne pluginy w których może się ten backdoor znajdować.

sygn.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Exploity na serwer Minecraft 1.7.X   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...