Skocz do zawartości

Problem z commanblockami

minedaw

Rekomendowane odpowiedzi

musisz zrobić CB który odświeża się automatycznie i sprawdza czy w wybranej pozycji 

znajduje się żądany blok... a następnie po prostu dodać ten nowy ripiter ( nigdy nie zapamiętam jak one się nazywają )

i poprowdzaić do innego CB który wykona teleportacje...

dziekuje udalo mi sie zrobic tak tylko nie dziala tp tylko kill np dziala komenda tp nie dziala ;o

czemu ?

zobacz czy na pewno dobrze napisałeś koordynaty, i całą komendę. Zobacz czy komenda działa przez ominięcie CB z komędą sprawdzającą położenie bloku. Jeżeli komenda nie działa odpalona bezpośrednio została źle napisana.

dziekuje udalo mi sie zrobic tak tylko nie dziala tp tylko kill np dziala komenda tp nie dziala ;o

czemu ?

zobacz czy na pewno dobrze napisałeś koordynaty, i całą komendę. Zobacz czy komenda działa przez ominięcie CB z komędą sprawdzającą położenie bloku. Jeżeli komenda nie działa odpalona bezpośrednio została źle napisana.

Napisałem komendę dobrze i jak stawie blok to drugi CB ma sygnał i działa ale tp mi nie działa.

czemu ?

Napisałem komendę dobrze i jak stawie blok to drugi CB ma sygnał i działa ale tp mi nie działa.

Napisz mi na pw komendy jakie używasz postaram się ci pomóc.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Problem z commanblockami   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...