Skocz do zawartości

Zapis do mysql dziala a przy 500 graczach nie.

Szkieletor12345

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam serwer 500 graczy aktualnie i mam na nim wgrany plugin Core (gildie,toolsy,drop itp) niestety wczoraj powstały 3 gildie a jak sprawdzalem phpmyadmin gildi 0 i wiem ze jak zrobie restart bądź reload to usunie mi wszystkie gildie (Odziwo graczy zapisuje normalnie?). Znajdzie sie tutaj osoba która mi pomoże rozwikłać mój problem? Sproboje jeszcze przy zakladaniu gildi dac update true; ale nie wiem czy to cos da, moje pomysły już się wyczerpały.

Rozumiem, że to autorski plugin na gildie? Prawdopodobnie gildie są zapisywane jedynie w pamięci podręcznej, i nie są zapisywane do bazy przez jakiś błąd w kodzie lub jak osoba wyżej, zapis ich jest dopiero przy wyłączaniu serwera. Bez kodu raczej nie pomożemy, podaj twój kod do zapisu tutaj albo na pw.

sygn.png

Chyba bez interwencji programistycznej się tutaj nie obejdzie.

Co możesz zrobić?

- Ogranicz ilość połączeń z bazą mysql w pliku konfiguracyjnym pluginu z który masz problemy

- Ponownie sprawdź całą konfguracje pluginu z którym masz problemy

- Zwiększ maksymalną ilość połączeń z bazą mysql w pliku konfiguracyjnym bazy mysql

- Zmień silnik mysql na mariadb ( ma otwarty kod )

- Wgraj paperspigot'a, nwm. ale może coś pomoże

Podaj nam więcej danych: wycinki kod'u, timingi, logi, pliki konfiguracyjne i ss'y z stanem serwera mysql

opencraft.pl << { na takim jeszcze nie grałeś }

TDepLbR.gif

Ciekawe jaki to core... Myhardy w 1? Tu nie chodzi o update, jak w mysqlu nie ma nic, to widoczenie przy zakładaniu gildii nie wstawiasz tego do mysql'a .

Właśnie mysql mam tylko problem polega na tym że np na serwerze mam 105 gildi to w mysql jest 70, jakby zapis dokonywał sie co jakiś czas (używam kguildow przyznaje sie.) I chodzi o to że chce sie dowiedziec w ktorej klasie moge to zmienic

Ciekawe jaki to core... Myhardy w 1? Tu nie chodzi o update, jak w mysqlu nie ma nic, to widoczenie przy zakładaniu gildii nie wstawiasz tego do mysql'a .

Właśnie mysql mam tylko problem polega na tym że np na serwerze mam 105 gildi to w mysql jest 70, jakby zapis dokonywał sie co jakiś czas (używam kguildow przyznaje sie.) I chodzi o to że chce sie dowiedziec w ktorej klasie moge to zmienic

daj kod zapisu i tyle wystarczy skoro nie wiesz jak to naprawić to pewnie plugin nie jest twój więc może być nazwa znajdę i ci powiem o co chodzi 

to zacznij używać np NovaGuilds @MarcinWieczorek napewno ci pomoże jak będziesz miał problem z jego plluginem :D

Co ja tutaj robie...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Zapis do mysql dziala a przy 500 graczach nie.   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...