Skocz do zawartości

Internet (czyli proszę o poradę)

Matikeusz123

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka wszystkim. Mam ostatnio spory problem z internetem, ale od początku. Mieszkam na wsi (Jagielnik , podaje tu nazwe z tego powodu że może ktoś się znajdzie kto mi powie o dostępnych tam sieciach), tzn. trudno to nazwać wsią, jest to oddalone o 500m od miasta. I niestety nie wiem czy jest dostępny kabel. Miałem na początku radiówkę (do 30Mb/s i ok 20-70 pingu w grach) jednakże od pewnego czasu były lagi i nie mogli na to nic poradzić. Potem przeszedłem do Play'a na internet nielimitowany (to bzdura, wiem) LTE (to też bzdura). I okazało się że jest GORSZY ,przynajmniej na sam router, jeżeli jest dobrze do ping w grach na polskich serwach 30-70 pingu, co jest odczuwalne i irytuje. Najgorsze jest teraz to że stoje w czarnym punkcie, bo nie wiem gdzie pójść by było dobrze. Od internetu oczekuje że będzie (jak na tą radiówkę) płynny i stały. Nie zależy mi na prędkości a raczej na ping'u w grze. I stąd mam do was pytania:

1. Jak mogę sprawdzić czy mogę mieć kabel, czy tylko radiówkę (Sprawdzałem i nadal nie wiem)

2.Jeżeli nie ma kabla, to czy intenet od pobliskiej firmy zamującej się internetem (czyli coś na pozur tego mojego starego internetu tylko że inny dostawca) będzie lepszy

3.I czy jeżeli zostane przy Play'u to czy jak domontuje antene to ping się zmniejszy a sygnał będzie stały

Bardzo was proszę o porady, bo ja już nie wiem co robić. Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi 

Moje Konsole:

PS3 FAT CECHL04 YLOD - CFW DARKNET 4.66 V1.02 CEX

PS3 SLIM CECH-2004A YLOD- CFW REBUG 4.76.1 + COBRA 7.2 + WebMAN MOD 1.43.21 REBUG EDTION DEX

PS3 SLIM CECH-2504B - CFW REBUG 4.81.2 + COBRA 7.5+ WebMAN MOD 1.45.09 CEX

XBOX ONE S

Mój komputer:

Procesor: Ryzen 5 2600, Płyta Główna: MSI X470 Gaming Pro Carbon, Karta Graficzna: Sapphire RX 5700 XT Nitro+Zasilacz: Seasonic Focus Plus Gold 650W, SSD: ADATA SX8200 Pro 256GB + Crucial MX500 250GB, HDD: HGST 500GB + HGST 500GB + TOSHIBA 1TB, Obudowa: BeQuiet Silent Base 601, Chłodzenie: NZXT Kraken X62,
RAM: 4x 4GB HyperX DDR4 2133MHz CL14 (OC 3000MHz CL16)

DAC: Audiotrak Prodigy Cube Black Edition, Słuchawki: ISK MDH8500, Głośniki: EDIFIER R1280DB, Mikrofon: Trust Starzz

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Internet (czyli proszę o poradę)   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...