Skocz do zawartości

Bugi tabu w funnyguilds

TheRaZerPL

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie mam plug-in funnyguilds pewnego użytkownika z tego forum....Problem polega na tym ze mam serwer od wersji 1.7.x do 1.11.x połączony przez protocol support i tab na wersji od 1.8.x ^ dziala poprawnie A jak wchodzę na wersję 1.7.x to ten tab się rozlewa i jest nie równo .... jak to mogę naprawiać? Jakiś addon do tego tabu? Żeby działał poprawnie? :) POMOCY!!!!!!

NAPISANE Z MOJEGO SAMSUNG GALAXY TAB J1 <3

TheMinecraft

#LetsPlayOnceAgain

#TheMinecraft

Śledź nas na FaceBook/TheMinecraftpl!

Ten plugin w ogóle nie wspiera tab'u na 1.7, stąd też chociażby nazwa mojego tematu - może kiedyś, gdyby istniało większe zainteresowanie to dodam taką opcje

@DevEverest 

udałoby ci się to zrobić? :( ja nie znam się na javie... ja piszę skypty dev.... więc nie bardzo ogarniam co do mnie mówisz xD ... jak byś mi to sprawdził to będziez mistrzem <3:(

TheMinecraft

#LetsPlayOnceAgain

#TheMinecraft

Śledź nas na FaceBook/TheMinecraftpl!

• 1 miesiąc temu...

Bierzesz oryginalny plugin kopiujesz cały kod tabu i w listenerze onJoin sprawdzasz wersje gracza, jeżeli 1.7 to odpal Taba którego skopiowałem, jeżeli 1.8 or up odpal Taba od mate.

Takie tam na skróty

to tak nie działa... a przynajmniej nie powinno

Bierzesz oryginalny plugin kopiujesz cały kod tabu i w listenerze onJoin sprawdzasz wersje gracza, jeżeli 1.7 to odpal Taba którego skopiowałem, jeżeli 1.8 or up odpal Taba od mate.

Takie tam na skróty

to tak nie działa... a przynajmniej nie powinno
Czemu nie?

Set Taba od dzika na wersji 1.7 a twojego na 1.8. Teoretycznie wszystko powinno działać

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Bugi tabu w funnyguilds   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...