Skocz do zawartości

Rafatus patologia

xHexi2k17

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Co sądzicie o tym streamerze?

Wyzywa matkę od cweli że aż policja przychodzi, pije co chwilę.

Patola w c**j, a boxdel to popiera i tylko go promuje.

Zbierał ostatnio na nowe mieszkanie, brakowało mu 200 ileś zł. Boxdel mu dał, oczywiście rafatus był pijany.

Jakby nie streamował, to nadal byłby w tym domu, i patola dalej by była.

Już w szkole widziałem jakiegoś dzieciaka co naśladował rafatusa zachowanie.

Co o tym sądzicie?

Pozdrawiam.

Solidna patologia, oglądamjedynie oddshoty gdzie robi dymy aż mi się przypominają złote czasy Rafonixa albo Daniela Magicala. Aktualnie obaj się wybili i żadnych dym nie robią jak wcześniej, siedzą w cieplutkich domach za hajs z donejtów i youtuba, jeszcze trochę a Rafatus do nich dołączy. 

Witam.

Co sądzicie o tym streamerze?

Wyzywa matkę od cweli że aż policja przychodzi, pije co chwilę.

Patola w c**j, a boxdel to popiera i tylko go promuje.

Zbierał ostatnio na nowe mieszkanie, brakowało mu 200 ileś zł. Boxdel mu dał, oczywiście rafatus był pijany.

Jakby nie streamował, to nadal byłby w tym domu, i patola dalej by była.

Już w szkole widziałem jakiegoś dzieciaka co naśladował rafatusa zachowanie.

Co o tym sądzicie?

Pozdrawiam.

Czlowiek renesansu, swiatly uczony, ktory nic nie robi i zarabia za to kase.

A powiem tylko, że patolą teraz jest chyba najłatwiej się wybić, bo nie musisz niczego sobą prezentować (no bo robieniem debila chyba niczego nie prezentujesz?) Taki Rafonix/Magical jak zaczynali? I co? Teraz zachowują się w miarę normalnie, mają stałych widzów, mają mieszkanka za hajs z youtuba, żyć nie umierać.

A powiem tylko, że patolą teraz jest chyba najłatwiej się wybić, bo nie musisz niczego sobą prezentować (no bo robieniem debila chyba niczego nie prezentujesz?) Taki Rafonix/Magical jak zaczynali? I co? Teraz zachowują się w miarę normalnie, mają stałych widzów, mają mieszkanka za hajs z youtuba, żyć nie umierać.

Magicialowi trochę zostało z tej patologii  xD

Rafatus miał być w nowym mieszkaniu, a jest w hotelu 

Podobno internetu nie ma w nowej chacie, mówił że od poniedziałku tam będzie.

Nie najłatwiej się wybić, tylko ludzie oglądają tych którzy reprezentują ten sam poziom. Czyli patologia ogląda patologię.

Nie każdy ma z górki w zyciu. Rafatus wychował się jak wychował i jest jaki jest ale ja go lubię bo jest prawdziwy. Jest szczery i pod skorupą patoli kryje sie dobry chłopak. 

Streamując Tibię robi to co lubi, cenię go za odwagę, bo widząc tych wszystkich czystych, yntelygentnych (inaczej) i elokwentneyh (inaczej, a jakże) streamerów sam chyba nie podołałbym obraniu takiej drogi. A, że mają z niego bekę - nakeca to tylko biznes. My wszyscy znamy conajmniej jedną osobę, która dzięki takiemu stylu bycia stała się rozpoznawalną twarzą w każdej dziurze naszego kraju. Z tym, że ona robiła to umyślnie, a Rafatus jest sobą. On nie szuka atencji - a ją zdobywa w zabójczym tempie :)

Ode mnie wielki props i chętnie z nim wypiję flaszeczkę :)

sygna.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Rafatus patologia   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...