Skocz do zawartości

Stworzenie serwera ze starych czasów

JaroTt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dawno tu nie zagladalem ale mam takie pytanie.
czy moglby ktos postawic server taki totalny oldschool metin2 pl z 2012 roku? niby jest classic ale administracja olewa itp kmwtw...
i nie wyskakujcie mi tu z NEBRISEM czy Terabithia bo dla mnie oba servery to syf nie warte minuty zainteresowania, dziekuje pozdrawiam

brakuje mi dawnych czasow swietnosci metina... a niestety servery jakie powstaja to dno ;) i bez urazy jezeli lubicie na takich grac 
poprostu mam dosyc setow broni zbroji bizuteri setki dungeonow map mobow expowisk itemow ulepszaczy rodzajow metinow bossow ALCHEMII i tego calego syfu ktory na dzien dzisiejszy wystepuje na serwerach prywatynch ;)
server taki jak pl 2012 procz zbroji 80 i broni 80 kaskow 60 nic wiecej.... beran azreal rip i inne bosy jako zarobek, metiny, czytanie ksiazek (ewentualna szansa na g od m7 ) 
skrzyneczka jakas serverowa z ktorej zmianki egzo rady itp itd  :) 

DZIEKUJE POZDRAWIAM i witam nadchodzacych hejterow

Stary metin nie wróci, a co do takiego serwera jak napisałeś, były pomysły byli chętni żeby zrobić ale końcowo wychodziło że 50 os na serwerze grało. Starego klimatu metina nie przywrócisz, a jeżeli chcesz taki serwer jak piszesz to sam możesz spróbować to nie jest jakieś mega trudne, może Ci się uda. (Oczywiście nie hetuje)

BUMP

Przecież takich serwerów z 2012 roku jest mnóstwo. Ale jednak to nie to samo. Pustki na nich. Tak naprawdę tęsknimy za tymi wspomnieniami, gdy przychodząc ze szkoły graliśmy w "starego" Metina a nie za samą grą. To juz przeminęło i nigdy nie wróci. 

Było wiele prób przywrócenia starych czasów, ale żeby dobrze prosperował taki serwer trzeba by było wywalić dużo kasy na reklamę, by gracze się utrzymywali.

To już nie to samo, że serwer się komuś podoba, a to, że lecą za youtuberem który tam właśnie nagrywa :/

Nie ważne jak serwer dobry jest i tak większość społeczności metina leci tam gdzie ich youtuber, teraz jeszcze jest spawacz który hejtuje każdy wychodzący serwer, więc trudno by było zrobić serwer i nie zostać wyśmianym, że jest to kotlet i nie ma w nim nic.

Dodasz nowości? "To już nie to samo, są nowości". Nie dodasz? "Kotlet, nic nie dodaliście, porażka serwer". I w takim błędnym kole się to wszystko zamyka, niestety, ale taka prawda.

Sam pograłbym chętnie na jakimś ciekawym hard/medium lub czystym mediumie, gdzie graczy by było całkiem sporo a wojny byłby codziennością, ale niestety, teraz są serwery nawet easy gdzie wojen nie ma praktycznie wgl :D

2012 to totalny oldschool? Przez Ciebie czuje sie staro, bo dla mnie old to gdzies tak 3 lata wczesniej jeszcze :yay:

Co do samego serwera to tak jak inni pisza. Tlumy byly nie dlatego, ze nic nie bylo, tylko dlatego, ze gra byla nowa i dosc ciekawa mimo dennie nudnego expienia.

Najwiekszym atutem wszelakich serwerow pare lat temu byl klimat, ktory dawal o wiele wiecej radosci z gry niz obecne serwery na ktorych jest pierdylion roznych systemow, od ktorych odechciewa sie grac, ktore zarazem sa stawiane tylko dla kasy, przez co znikaja po paru miesiacach, a w dodatku klimatu zero, bo ludzie potrafia sie tylko zrec (pokolenie gimbusow i patologii), bo z niczego innego jak wkuchwiania innych nie potrafia czerpac przyjemnosci.

Metin sie konczy na zyczenie zarowno grajacych jak i tworzacych go.

Kiedys bylo pelno serwerow, na ktore mozna bylo wbic i sobie grac z przyjemnoscia. Teraz nawet nie chce sie przegladac prezentacji, bo po zobaczeniu, ze jest nowy serwer nie zastanawiam sie ile ludu bedzie online, tylko kiedy zniknie bo przestanie byc wystarczajaco malo zarobkowy.

Sad ba tru, stare czasy nie wroca. Chocbys na cyckach stanal i postawil idealny pierwowzor metina z 2008 roku i tak dlugo nie pociagnie, wiec nawet nie ma sie po co produkowac z takimi projektami

Teraz rządzą serwery Easy/PVP, wyjątkowo medium jak jest dobrze dopracowany i ma reklamę. Wystarczy, żeby zagrało ze 100 osób, pare kupiło IS i zwraca się twórcom i mogą na luzie zrobić kolejny EZ/PVP i będzie to samo.

Ludziom nie chce się już grać godzinami na serwerze tylko po to by zrobić sobie jeden item na +9 albo mieć go dobrze wybonowanego.

Jedyny serwer Hard który jest "za starych czasów" to ClassicMT2 i może nie jest tak dobry jak na początku był ale dalej jest trochę graczy i można się dobrze pobawić w starego PL'a.

gram na classicu od samego poczatku, ale uwazam, ze serwer umiera, graczy jest bardzo duzo jak na serwer hard musze to przyznac i klimat z pla tez jest... ale chcialbym by ktos stworzyl serwer moze przesadzilem 2012 ... 
2010 rok max taki serwer o i pieknie by bylo :)

https://www.youtube.com/watch?v=ZMUXHLjoHPg

To były czasy a nie ;D 

E tam. Pamięta ktoś remixmt2 to były czasy. To był jedyny niepowtarzalny i z pewnością najlepszy serv.

To nie dzisiejsze zamachy na pln'y tam sm się losowało (aż nie wierzycie co). Nawet nie próbować reworków niech spoczywa w spokoju.

Z resztą co się martwić dzisiaj wizja takiego serwera robionego z pasji jest nie do przyjęcia. Teraz wystarczy, że serw nie przynosi zysków przez miesiąc to od razu OFF.

To były czasy a nie ;D

E tam. Pamięta ktoś remixmt2 to były czasy. To był jedyny niepowtarzalny i z pewnością najlepszy serv.

To nie dzisiejsze zamachy na pln'y tam sm się losowało (aż nie wierzycie co). Nawet nie próbować reworków niech spoczywa w spokoju.

Z resztą co się martwić dzisiaj wizja takiego serwera robionego z pasji jest nie do przyjęcia. Teraz wystarczy, że serw nie przynosi zysków przez miesiąc to od razu OFF.

@gracz555 RemixMT2 był naprawdę dobrym serwerem jak na tamte czasy jeden z pierwszych prywatnych serwerów na którym grałem. Dzięki grze na tym serwerze poznałem ludzi z którymi dalej mam kontakt  :D Umieszczam jeszcze parę archiwalnych nagrań:

https://www.youtube.com/watch?v=189vwnF_CrI

https://www.youtube.com/watch?v=6gmye1n1XsQ

https://www.youtube.com/watch?v=CBxx5vlyK6s

Wracając do tematu to co "czujesz" do metina z czasów 2k10 - 2k12 to zwykła nostalgia. Tak jest ze wszystkim dla starszych graczy metina tamten okres gry jest wyjątkowy ponieważ gra cieszyła się ogromną popularnością. Gracze cieszyli, ekscytowali się odkrywaniem gry. Tak samo jest np. z grami z dzieciństwa, kiedyś grało się w największy syf ponieważ nie było niczego innego. Zapamiętaliśmy te gry jako coś wspaniałego jednak wracając do nich po latach zauważamy, że większość z nich to zwykłe gnioty. Najlepiej będzie jak nikt nie będzie próbował przypominać nam tych czasów - było minęło. Mi osobiście podobają się nowe rozwiązania na serwerach np. zapisywanie lokalizacji za pomocą questa jakoś nie widzi mi się mając 2 strony ekwipunku mieć połowy jednej w zwojach teleportacji, a kolejnej połowy w potach. Nowe mapy na serwerach też są dobrą sprawą bo chociaż w jakiś sposób urozmaicają grę. Jakbym na jakimś serwerze miał expić po kilka godzin w red lesie to chyba bym podziękował. (Red las jako mapa jest dobra, tylko rozumiesz siedzieć w tym lesie po x godzin dziennie przez parę miesięcy expiąc i dropiąc na pl może się to troszkę znudzić).

ZAHONnaMPC-1339068796.png

To były czasy a nie ;D

@gracz555 RemixMT2 był naprawdę dobrym serwerem jak na tamte czasy jeden z pierwszych prywatnych serwerów na którym grałem. Dzięki grze na tym serwerze poznałem ludzi z którymi dalej mam kontakt  :D Umieszczam jeszcze parę archiwalnych nagrań:

https://www.youtube.com/watch?v=189vwnF_CrI

https://www.youtube.com/watch?v=6gmye1n1XsQ

https://www.youtube.com/watch?v=CBxx5vlyK6s

Wracając do tematu to co "czujesz" do metina z czasów 2k10 - 2k12 to zwykła nostalgia. Tak jest ze wszystkim dla starszych graczy metina tamten okres gry jest wyjątkowy ponieważ gra cieszyła się ogromną popularnością. Gracze cieszyli, ekscytowali się odkrywaniem gry. Tak samo jest np. z grami z dzieciństwa, kiedyś grało się w największy syf ponieważ nie było niczego innego. Zapamiętaliśmy te gry jako coś wspaniałego jednak wracając do nich po latach zauważamy, że większość z nich to zwykłe gnioty. Najlepiej będzie jak nikt nie będzie próbował przypominać nam tych czasów - było minęło. Mi osobiście podobają się nowe rozwiązania na serwerach np. zapisywanie lokalizacji za pomocą questa jakoś nie widzi mi się mając 2 strony ekwipunku mieć połowy jednej w zwojach teleportacji, a kolejnej połowy w potach. Nowe mapy na serwerach też są dobrą sprawą bo chociaż w jakiś sposób urozmaicają grę. Jakbym na jakimś serwerze miał expić po kilka godzin w red lesie to chyba bym podziękował. (Red las jako mapa jest dobra, tylko rozumiesz siedzieć w tym lesie po x godzin dziennie przez parę miesięcy expiąc i dropiąc na pl może się to troszkę znudzić).

nie, nie patrze na to w ten sposob, a to, ze ty tak na to patrzysz nie znaczy, ze inni rowniez w ten sposob to widza :)

poprostu jakby te czasy wrocily to mimo kompa na ktorym moge grac w 4k ultra i tak byl gral w metina bo to nie jest gmiot a jak to powiedziales wydaje mi sie, ze duzo osob gralo w metina a gier LADNYCH LEPSZYCH bylo bardzo duzo na te czasy 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Stworzenie serwera ze starych czasów   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...