Skocz do zawartości

Jaki komputer do 2500zl?

Wrobel43434

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam zamiar kupna komputer do 2500zl za dokladnie taka cene prosze o pdanie wszystkich czesci tylko bez karty i procesora poniewaz te dwie rzecy kupuje uzywane procesor intel core i5 6600 a karte graficzna rx9 czyli prosze zlozyc reszte czesci za ok. 900zl bez karty i procesora i chcialbym miec w plycie glownej 4 sloty na ram zeby wlozyc na poczatku 2x po 4gb a kiedys tam dolozyc i kolejne 2x4 lub 2x8 i czy naped nie lepiej kupic jakis z olx za 10zl-15zl? Plyty nie wkladam czesto prawie w ogole 2razy do roku.Komputer ma byc wylacxnie do gier.

Do jakich? Do wszystkich :p poprostu chce pograc w rozne gry np. Cs go bf1 gta v wiedzmin 3 itp i czesci lepiej nowe karte i prcek vede mial uzywki ;p z gory dziekuje!

Jaki posiadasz budżet na kupno?
Kiedy zamierzasz kupić zestaw? (za ile dni, tygodni, miesięcy, lat)
Jaka jest dotychczasowa specyfikacja sprzętu, a jaka rozdzielczość monitora?
Do czego ma służyć komputer?
Czy w koszyku ma się znajdować monitor albo inne peryferia (myszka, klawiatura, słuchawki, etc.)?
Czy do zestawu ma być dołączony system operacyjny?
Czy zamierzasz podkręcać podzespoły?
Masz jakieś dodatkowe wymagania dotyczące sprzętu?

Czy części mogą być używane?

900zł bez procesora i karty czyli zasilacz,obudowa,plyta glowna,ram itp

Sam zestaw bez oprogramowania monitora myszki sluchawek itp.

Mam zamiar kupic w tym miesiacu

Rozdzialki monitora nie znam ale nie bede gral na majwyzszej w grach.

Do gier wylacznie.

Nie bede podkrecal niczego.

Wolalbym nowe ale takie cos jak naped moze byc uzywany kazda zlotowka sie liczy :)

Pluta ma miec 4 sloty na ram.

900zł bez procesora i karty czyli zasilacz,obudowa,plyta glowna,ram itp

Sam zestaw bez oprogramowania monitora myszki sluchawek itp.

Mam zamiar kupic w tym miesiacu

Rozdzialki monitora nie znam ale nie bede gral na majwyzszej w grach.

Do gier wylacznie.

Nie bede podkrecal niczego.

Wolalbym nowe ale takie cos jak naped moze byc uzywany kazda zlotowka sie liczy :)

Pluta ma miec 4 sloty na ram.

W tak niskim budżecie nie dostaniesz płyty ze 4 slotami na RAM. Ba, nawet nie udało mi się skompletować całego zestawu do 900 złotych (zabrakło około 100 złotych). Zresztą - przyjdź tydzień przed zakupem.

Moje Konsole:

PS3 FAT CECHL04 YLOD - CFW DARKNET 4.66 V1.02 CEX

PS3 SLIM CECH-2004A YLOD- CFW REBUG 4.76.1 + COBRA 7.2 + WebMAN MOD 1.43.21 REBUG EDTION DEX

PS3 SLIM CECH-2504B - CFW REBUG 4.81.2 + COBRA 7.5+ WebMAN MOD 1.45.09 CEX

XBOX ONE S

Mój komputer:

Procesor: Ryzen 5 2600, Płyta Główna: MSI X470 Gaming Pro Carbon, Karta Graficzna: Sapphire RX 5700 XT Nitro+Zasilacz: Seasonic Focus Plus Gold 650W, SSD: ADATA SX8200 Pro 256GB + Crucial MX500 250GB, HDD: HGST 500GB + HGST 500GB + TOSHIBA 1TB, Obudowa: BeQuiet Silent Base 601, Chłodzenie: NZXT Kraken X62,
RAM: 4x 4GB HyperX DDR4 2133MHz CL14 (OC 3000MHz CL16)

DAC: Audiotrak Prodigy Cube Black Edition, Słuchawki: ISK MDH8500, Głośniki: EDIFIER R1280DB, Mikrofon: Trust Starzz

Plyta ktora ma 4 sloty na morele 319 zl przeciez :^

Tak, ale nie wyrobisz się z budżetem na resztę. Do tych 600 złotych trzeba dać zasilacz, obudowę, dysk i pamięć RAM co jest niewykonalne z nowych części (łącznie z płytą wyjdzie około 1100 złotych).

Moje Konsole:

PS3 FAT CECHL04 YLOD - CFW DARKNET 4.66 V1.02 CEX

PS3 SLIM CECH-2004A YLOD- CFW REBUG 4.76.1 + COBRA 7.2 + WebMAN MOD 1.43.21 REBUG EDTION DEX

PS3 SLIM CECH-2504B - CFW REBUG 4.81.2 + COBRA 7.5+ WebMAN MOD 1.45.09 CEX

XBOX ONE S

Mój komputer:

Procesor: Ryzen 5 2600, Płyta Główna: MSI X470 Gaming Pro Carbon, Karta Graficzna: Sapphire RX 5700 XT Nitro+Zasilacz: Seasonic Focus Plus Gold 650W, SSD: ADATA SX8200 Pro 256GB + Crucial MX500 250GB, HDD: HGST 500GB + HGST 500GB + TOSHIBA 1TB, Obudowa: BeQuiet Silent Base 601, Chłodzenie: NZXT Kraken X62,
RAM: 4x 4GB HyperX DDR4 2133MHz CL14 (OC 3000MHz CL16)

DAC: Audiotrak Prodigy Cube Black Edition, Słuchawki: ISK MDH8500, Głośniki: EDIFIER R1280DB, Mikrofon: Trust Starzz

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Jaki komputer do 2500zl?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...