Skocz do zawartości

Poszukuje Hostera i gracza w jednym

LeoWoj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Chcieliśmy z kolegami zagrać na serwerze z paczką modów HermitPack. Niestety nie możemy znaleźć żadnego Non-Premium, chcieliśmy postawić swój na PC któregoś z nas, napotkaliśmy kolejne problemy, jeden kolega ma za słaby komputer, drugi za słaby internet a ja zaś mam problemy techniczne. Poszukujemy osoby która zechciałaby zagrać z nami oraz w miarę możliwości zhostować serwer. Nie wymaga to zbyt wiele (Według mnie)
Aby serwer działał odpowiednio potrzebujemy osoby która ma około 8GB ramu, internet w miarę porządny aby był w stanie uciągnąć 3 osoby + hosta, dobry procesor i trochę wolnego miejsca na dysku (grając w 2 osoby na jednym serwerze Hermitpacka po 5-6 dniach serwer zajmował 20GB miejsca na dysku).

Nasza ekipa jak już wspomniałem liczy 3 osoby,
Dwóch 17 latków oraz jednego 14 latka, lecz spokojnie, jak na swój wiek jest ogarnięty :)

Chcemy pograć w miłej atmosferze, bardzo nam na tym zależy, gdyby był ktoś chętny do hostingu i wspólnej gry byłbym wdzięczny za kontakt. :)

2e102b5f9b77b.jpg

• 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Poszukuje Hostera i gracza w jednym   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...