Skocz do zawartości

Jak opuscić srebro

MrHituPlay

Rekomendowane odpowiedzi

No hejka.

Brąz easy samemu się kierowało gierki,  w 2 tygodnie do silvera 4 doszedłem 100 lp i historia przegranych, dostaje osoby które grają jak gówno z brązu 5 a enemy gra jak challanger.

anyway

jak z  tego wyjsc postacie itp? moge sie nauczyc kazdej oprocz  riven yasuo zeda itp

ps

zaczynam wiezyc w elo hell

Jak poprawić lasthity? Bo 50 cs w 10 min to nie jest fajny wynik.

No hejka.

Brąz easy samemu się kierowało gierki,  w 2 tygodnie do silvera 4 doszedłem 100 lp i historia przegranych, dostaje osoby które grają jak gówno z brązu 5 a enemy gra jak challanger.

anyway

jak z  tego wyjsc postacie itp? moge sie nauczyc kazdej oprocz  riven yasuo zeda itp

ps

Najlepsze w silverze są postacie które z lekkim feedem dużo robią, przykładowo Master Yi i Tryndamere.

Co do poprawienia lasthitów to za każdym razem kiedy masz zamiar zejść z linii lub się wrócić, lekko popychasz swoją falę pod przeciwny turret (stracisz trochę mniej farmy). Polecam także brać teleport.

PS. W silverze 50 farmy w 10min to nie jest słaby wynik, czasami diamenty mają taki sam wynik lub podobny.

No hejka.

anyway

ps

Najlepsze w silverze są postacie które z lekkim feedem dużo robią, przykładowo Master Yi i Tryndamere.

Co do poprawienia lasthitów to za każdym razem kiedy masz zamiar zejść z linii lub się wrócić, lekko popychasz swoją falę pod przeciwny turret (stracisz trochę mniej farmy). Polecam także brać teleport.

PS. W silverze 50 farmy w 10min to nie jest słaby wynik, czasami diamenty mają taki sam wynik lub podobny.

no spoko, gram na jungli ale pytam się jak można przegrać gierke co mam adc w teamie 10/2?

Silver to elohell moim zdaniem,na smurfie udało mi się wbić g3 ale na głównym siedze w s2 i miałem już 2 serie do golda.Powiem tyle że to totalna ruletka nie ważne jak dobrze zagrasz,każda inna linia musi chociaż farmić i nie dac się zabic aby coś ugrać.W silverze jest masa dzieciaków,a z moich doświadczeń najczęściej linią przegraną jest botlane często widzę na czacie płaczki noob support ks i go feed.No cóż pozostaje tylko grać i jeśli grasz dobrze to wkońcu uda ci się wyjść,trzeba mieć dużo cierpliwości.Co do farmy to rzeczywiście poćwicz sobie ja głównie gram jg,ale drugą pozycją jest mid i w 10 minut zazwyczaj mam w granicach 70-80 ale w tej dywizji ważne żebyś miał po prostu więcej niż twój enemy oraz nie wahaj się poświęcić miniona wzamian za harras enemy.Jak poprawić lasthity ? podstawa to dmg jaki zadają wieżę dla minionów a na linii to już na czuje,wiesz ile zadajesz wkońcu.Ważnym aspektem jest także wizja warto kupić sobie co te 2 powroty naprzykład control warda.Postacie,nwm na jakiej linii grasz ale myślę że najlepiej posiadające poke/burst/cc pokroju na midzie annie,malzahar,veigar, na topie malphite,pantheon i coś pod splitpush np. trynda,na jg mające duży potencjał do gankowania np.amumu,hecarim,vi

Przechodziłem przez to nie raz i nie bierz pod uwagę ludzi którzy piszą grasz tak na jaki poziom zasługujesz bo sami nie byli by wstanie wygrać gry solo możesz mieć 30/0 katariną dostaniesz CC w teamfighcie i leżysz a twój team pada jak muchy.Edit: skoro grasz na jg staraj się jak najwięcej gankować linie które sa spushowane,pamietaj o kontroli objectivów,podejmój pewniaki wtedy kiedy enemy jg nie żyje lub wiesz że jest daleko od drake/barona o czym powiedziała ci wizja,tak jak napisałem postacie odwalające robotę w tf oraz posiadający dobre ganki,asysty,nie bój się oddawać killi dla innych jeśli są do tyłu.Jeśli jesteś pewny siebie i masz taką możliwość okradaj jg enemy i próbuj go zabijać na buffach

Niestety tak wygląda gra z randomami. Chcesz coś ugrać ogarnij sobie ekipe.

Mobo: Aorus Z390 Pro|Cpu: i7 9700|Ram: Patriot Viper 4 3600MHz 16GB|Gpu: Rx 580 8GB|Psu: Seasonic Focus Plus 650W|Cooler: Noctua NH-U12A|Case: Corsair 220T 

Jeśli przegrasz więcej niż 2 mecze pod rząd nie graj więcej w ten dzień - najważniejsza rada, jeśli chcesz dojść do diamentu/mastera/ chall. Ty się denerwujesz, grasz dużo gorzej niż normalnie. Jesteś zły? Nie graj rankeda. Zanim zagrasz 1 rankeda wejdź sobie na normala, poćwiczysz last hity i gitara. Nie flame swoich sojuszników bo tylko psuje ci grę, zamiast tego spróbuj poprowadzić drużynę do zwycięstwa. Masz feeda to chodzisz po innych liniach zabijasz, pushujesz i przybliżasz do zwycięstwa. Lol to gra drużynowa i nie da się jej wygrać w pojedynkę, trzeba współpracować. Sam gram jak nwm może master i mimo wysokich skillsów potrafiłem przegrać na silverach przez to, że team grał bardzo słabo, po prostu pech w dobieraniu. Nerwy upośledzają myślenie, jeśli się przegrało lepiej odpuścić sobie granie w ten dzień, pójść na kawkę z dziewczyna czy na piwko z kolegami-odstresować się i na następny dzień wygrać meczyk :). Moja najgorsza seria to 18 przegranych, 2 wygrane na 20 meczy :) no ale cóż, potem było tylko lepiej i jakoś wbija się tą rangę :).

Graj tymi postaciami którymi ci się dobrze gra. 

Farme będziesz miał z czasem coraz lepszą, nie ma specjalnych sposobów na ćwiczenie jej.

Jeśli nie możesz wyjść z dywizji przez dluższy czas to znaczy ze nie zaslugujesz żeby być wyzej.

Po prostu abusuj lethality na mechanicless postaciach, z silvera mozna wyjsc nie uzywajac glowy, np. Pantheonem, pozniej jednak bedziesz potrzebowal troche skilla

Toooooo^

Pograj sobie pantheonkiem pod lethality, reaguj na pingi, patrz na minimapę, obserwuj gdzie wybiera się przeciwny leśnik i zwracaj uwagę na to kiedy respią się jego buffy.

Jeżeli chcesz poprawić lashity, możesz pograć customy z botami, albo na trybie treningowym.

giphy.gif

Flame tutaj nie pomoże ogarnij sobie kogoś do duo i grajcie razem na pewno wygracie w silverze :P

Więcej nauczy się gdy będzie grał sam niż z kimś.

Gram czasami flex'y (mam plat 1) i dostaje do teamu dość często ludzi z niższych dywizji.

Support - nie kupi nawet sightstone'a, idzie full tanka, 0 wizji na mapie, kupi czerw trinket a nie ulepszy go do konca gry, chodzi solo, zostawia adc 1v2, itd itd

Buildy: Grasz mida ap vs ap, zaczynasz przegrywać a i tak nie kupisz abyssala bo lepiej iść full dmg albo najpierw złoże np morello a dopiero pózniej abyssala, a pozniej wychodzisz  0/5 z linii.

Tilt - przegrywasz linie a i tak grasz agresywnie bo próbujesz odwrócic sytuacje a częściej kończy się jest gorzej.

Brak minimapy - ludzie w niższych dywizjach kompletnie nie patrzą na minimape czy ss'y a pózniej winią swojego mid lanera pomimo że dostali 10 pingów że ktoś do nich idzie.

• 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Jak opuscić srebro   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...