Skocz do zawartości

Source - ograniczenie używania zmianek(czas) na normalnej postaci

Rekomendowane odpowiedzi

k***a poszukaj  było  gdzieś  na npc   masz tez opcje edytuj   załóż jeden temat  i tam   pisz  a nie  napierdalasz temat za tematem 

szukanie nie boli :)

albo coć zjebałeś  abo zostaw  metin 2  dla potomnych   na każdym  servie co miałem  zmianki działy normalnie

Algade  jaki   spam  zobacz  moje posty a jego   , jego tematy a moje  pozdro :)

Spam 

Pojęcie spamu odnosi się do stron internetowych stworzonych w celu pozycjonowania innych witryn. Zwykle strony takie cechują się:

niską wartością merytoryczną

sztucznie wygenerowaną treścią

powielaną treścią z innych serwisów (masowe wykorzystywanie kanałów RSS);

dużą ilością odnośników prowadzących do innych witryn;

dużą ilością słów kluczowych dla wyszukiwarek w adresie, tytule oraz dolnej części strony, często niezwiązanych z główną treścią;

stosowaniem systemów wymiany nietematycznych, mało przydatnych użytkownikom linków.

k***a poszukaj  było  gdzieś  na npc   masz tez opcje edytuj   załóż jeden temat  i tam   pisz  a nie  napierdalasz temat za tematem 

Po pierwsze tematów tworzył będę ile mi się podoba, po 2 jedyne tematy które widziałem dotyczyły game i diffów

po 3 nie spamuj po czwarte coś ci nie pasuje to nie wypowiadaj się i nie szukaj sposobu na nabicie postów.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Source   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...