Skocz do zawartości

Problem z FPS w CS:GO

Makum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ma problem z cs go zainstalowalem swiezy windows 7 64bit  poprzednia wersja to xp na ktorej mialem 40-50fps na starej karcie graficznej geforce gt430.

Teraz zainstalowalem nowa karte geforce GTX 550Ti i mam 10fps w csie moze ktos pomoc ?:

PC

Procesor Intel Celeron e3400 2,60 2,60 [ 2 rdzenie]

Karta Graficzna GeForce GTX 550 Ti 

8GB Ram 

500 GB

Witam ma problem z cs go zainstalowalem swiezy windows 7 64bit  poprzednia wersja to xp na ktorej mialem 40-50fps na starej karcie graficznej geforce gt430.

Teraz zainstalowalem nowa karte geforce GTX 550Ti i mam 10fps w csie moze ktos pomoc ?:

PC

Procesor Intel Celeron e3400 2,60 2,60 [ 2 rdzenie]

Karta Graficzna GeForce GTX 550 Ti 

8GB Ram 

500 GB

@Makum

Jestem posiadaczem tej oto karty GTX 550 Ti i powiem tylko jedno:

1. Zainstaluj starsze sterowniki, nie nowsze dzieki temu bedziesz mial wiecej fps niz przy najnowszych

Polecam dla tego modelu wersje 310.90 http://www.nvidia.com/object/win8-win7-winvista-64bit-310.90-whql-driver.html

2. U mnie karta osiagala masakryczne temperatury dlatego byly czasami dropy: Wyczysc go dokladnie pedzlem a jak chcesz lepsze wyniki osiagnac to zmien paste termiczna. U mnie na pelnym przeciazeniu trzymalo 75 Stopni a przedtem bylo 100 w gore. (Jak to uzywana karta i ma swoje lata)

3. Dopasuj sobie wlasne ustawienia, a nie bierz od zalecanych tych pseudo (Auto)

Co do pytania z i3/i5 - To jest plyta z socket 775, wiec tam maksymalnie wejdzie intel core 2 quad

Info: http://www.gigabyte.com/Support/GetCpuList/?Value=3024&Type=Product

Edit: 

@Kokos9090 - Ja posiadalem nawet slabszy procesor kiedys z 2 GB ramu i mialem stabilne 60 fps z vsync uruchomionym, wiec to nie lezy na procesorze

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Problem z FPS w CS:GO   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...