Skocz do zawartości

GG - Bot. czy jest?

SearsWesalDeath

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, czy jest może do GG bot który sam losuje osoby? i np. dodatkowo pisze do nich jakiś tekst? czy raczej nie ma ?

Słowo ‘Bóg’ jest dla mnie niczym więcej niż wyrazem i wytworem ludzkiej słabości, a Biblia zbiorem dostojnych, ale jednak prymitywnych, legend, które są ponadto dość dziecinne. Żadna interpretacja, niezależnie od tego jak subtelna, nie może (dla mnie) tego zmienić.Albert Einstein

Żadnego udostępnionego nie ma, ale kto wie, czy ktoś nie ma własnego i nie używa dla swoich potrzeb. W sumie to jakiś czas temu chciałam napisać program do gg, który odpisuje automatycznie wskazaną wiadomość każdej osobie, która napisze do mnie po raz pierwszy w życiu. :D Wiem jak się za to zabrać, ale mi się jak na razie nie chce - niemniej jednak: stworzenie i jednego, i drugiego jest jak najbardziej możliwe, trzeba po prostu dysponować odpowiednimi umiejętnościami. :D

3fffa1a92a202.png

Link do mojego yt na moim profilu

Żadnego udostępnionego nie ma, ale kto wie, czy ktoś nie ma własnego i nie używa dla swoich potrzeb. W sumie to jakiś czas temu chciałam napisać program do gg, który odpisuje automatycznie wskazaną wiadomość każdej osobie, która napisze do mnie po raz pierwszy w życiu. :D Wiem jak się za to zabrać, ale mi się jak na razie nie chce - niemniej jednak: stworzenie i jednego, i drugiego jest jak najbardziej możliwe, trzeba po prostu dysponować odpowiednimi umiejętnościami. :D

Jeżeli chcesz by ktoś do Ciebie PIERWSZY napisał musisz ustawić sb profilowe (włąsna twarz xD)

Słowo ‘Bóg’ jest dla mnie niczym więcej niż wyrazem i wytworem ludzkiej słabości, a Biblia zbiorem dostojnych, ale jednak prymitywnych, legend, które są ponadto dość dziecinne. Żadna interpretacja, niezależnie od tego jak subtelna, nie może (dla mnie) tego zmienić.Albert Einstein

Jeżeli chcesz by ktoś do Ciebie PIERWSZY napisał musisz ustawić sb profilowe (włąsna twarz xD)

Fakt, miałam ustawione na profilowe własną twarz i pisało do mnie nieraz po 30 zboczeńców dziennie, wcale nie wyolbrzymiam tej liczby - było tak naprawdę. Odpisywałam każdemu z grzeczności ,,nie, nie jestem zainteresowana" - tak jestem już zaprogramowana, że nie umiem po prostu olewać i muszę odpisać stanowcze ,,nie" komuś, kto daje mi takie a nie inne propozycje. W pewnym momencie jednak miałam tych ludzi do tego stopnia dosyć, że chciałam napisać właśnie program odpisujący jakimś ,,NIE" automatycznie, jeżeli osoba w swojej pierwszej wiadomości zamieści słowa typu ,,zboczony" ,,szukam" ,,sponsor" ,,sex" itd. :D

Swoją drogą, teraz mam nowe gg, gdzie na avatarze mam dokładnie to samo, co tutaj na forum: literkę. A oni piszą tak czy siak (dodam, że w losowanie nie gram i nie mam włączonego statusu ,,poggadam" - więc to z twarzą na zdjęciu wcale nie stanowi reguły. :D)

3fffa1a92a202.png

Aktualnie piszę takiego bota, więc pewnie niebawem pojawi się on na giełdzie.

Na chwilę obecną bot daje możliwość korzystania z niego na wielu kontach w tym samym czasie, oraz wyświetla historię wylosowanych użytkowników.

Zainteresowanych zapraszam PW ;)

Super, że nie tylko ja piszę coś do GG (choć ja coś zupełnie innego). Piona. :D

3fffa1a92a202.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum GG   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...