Skocz do zawartości

Myszka do lola. Jaką polecacie?

kornel123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, planuje niedługo kupić myszkę, ale nie chce płacić w saturnie, media expert itd po 60-100 złotych za to co można kupić taniej na ali.

Proszę o doradzenie myszki która według was jest najlepsza z tych, które podam na dole, bądź innych do 40 złotych. Dzięki bardzo za pomoc  :)

1517585546.png

Daj + za internet :D

Polecam A4tech Bloody V4. Super myszka mam ją 3 lata bez problemu się spisuje świeci na 3 kolory można sobie zbindować różne rzeczy. Na kolorze zielonym 1 przyciskiem dusi 2 razy super funkcja. 0 problemu a cena również nie jest wygórowana bo jest to 40-50 zł jak się nie mylę.

Twoje myszki wyglądaja jedynie dobrze designersko możesz kupić którąś z nich ale ja stawiałbym na jakość i wytrzymałośc żeby nie kupować nowej za kilka miesięcy,max rok przy rzadkim użytkowaniu. Firmy oferujące myszki które wybrałeś to no cóż .... szkoda szczępić wiesz czego.

Do polecenia mam TRACER VANQUISH przekracza trochę budżet bo kosztuje ok. 60zł ale mam ją już 4 lata i działa dalej bez zarzutów,3 kolory,długi kabel w oplocie,wytrzymałe ślizgacze,mysz posiada macro i po jednym dodatkowym przycisku z obu stron.Do tego otrzymujesz oprogramowanie do myszki gdzie możesz ustawić wszystko od macro,czujnika,Hz aż po częstotliwość mrygania koloru na myszce.

Pamiętaj że mysz nie ma wyglądać bo cipeczek na nia nie wyrwiesz tylko pracować prawidłowo i być wygodna no chyba że chcesz pochwalić się dla mamy jak to twoja myszka potrafi świecić a mama zdziwi się jaka to teraz technologia to kupuj śmiało, dlatego drugą moją propozycją jest ZALMAN M300 cena ok.40zł i jeszcze godna uwagi TRACER GHOST cena ok.30zł

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Myszka do lola. Jaką polecacie?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...