Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z dołączeniem na serwer - you are arleady connected to this proxy


oskarAC

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A więc tak przy probie dołączenia na serwer wyskakuje mi o taki błąd

''you are arleady connected to this proxy''

Nie wiem jak to naprawić,reinstall nie pomaga usunięcie folderu .minecraft też.

i czasami przed włączeniem serwera małymi czerwonym literkami na dole pisze ''Pinging...'' (przy wybieraniu serwerów).

dodam jeszcze że mam windows 8

tak wygląda błąd:

post-1550252-0-62720000-1488148510_thumb.png

Opublikowano

Ten problem powstaje, kiedy:

 

1. Miales timeout (czyli brak odpowiedzi)

2. Gdy ktos z tym nickiem jest wlasnie na tym serwerze (Czyli ktos ma twoje haslo)

3. Przez Ip ktore probujesz masz ten blad, zobacz czy nie ma innego ip do tego serwera (Niektorzy maja taki problem czesto)

4. (Malo prawdopodobne) Jak to jest twoj serwer, zmien port.

Opublikowano

1. nie, nie miałem.

2. nikt nie ma mojego hasła bo mogę wchodzić na inne serwery.

3.nie mogę znaleźć, serwer na którym gram to kwadratowamasakra.pl

Opublikowano

1. nie, nie miałem.

2. nikt nie ma mojego hasła bo mogę wchodzić na inne serwery.

3.nie mogę znaleźć, serwer na którym gram to kwadratowamasakra.pl

@1361622928-U485574.pngoskarAC

 

Znalazlem:

 

xyz (Pinguje)

 

lub 

 

xyz (Ten cos mi nie pinguje ale ma byc poprawny) 

Opublikowano

nie działa,Pomyliłem sie i jednak mi pinguje, znaczy czasami gdy odpalam serwer ładuje sie i pisze login czy jakoś tak gdy sie załaduje to pisze ''za długi czas oczekiwania'' jakoś tak.

Opublikowano

 

1. nie, nie miałem.

2. nikt nie ma mojego hasła bo mogę wchodzić na inne serwery.

3.nie mogę znaleźć, serwer na którym gram to kwadratowamasakra.pl

@1361622928-U485574.pngoskarAC

 

Znalazlem:

 

xyz5 (Pinguje)

 

lub 

 

xyz (Ten cos mi nie pinguje ale ma byc poprawny) 

 

nie działa,Pomyliłem się i jednak mi pinguje, znaczy czasami gdy odpalam serwer ładuje się i pisze login czy jakoś tak gdy się załaduje to pisze ''za długi czas oczekiwania'' jakoś tak.

Teraz to w ogóle ten serwer nie działa.Ciągle pinuguje kiedyś to przynajmniej była ikona serweru a teraz nic (chyba jest jakaś awaria bo na stronie pisze że 0 graczy)

PS:Sory że napisałem 2 razy xD

 

Opublikowano

 

 

1. nie, nie miałem.

2. nikt nie ma mojego hasła bo mogę wchodzić na inne serwery.

3.nie mogę znaleźć, serwer na którym gram to kwadratowamasakra.pl

@1361622928-U485574.pngoskarAC

 

Znalazlem:

 

xyz (Pinguje)

 

lub 

 

xyz (Ten cos mi nie pinguje ale ma byc poprawny) 

 

nie działa,Pomyliłem się i jednak mi pinguje, znaczy czasami gdy odpalam serwer ładuje się i pisze login czy jakoś tak gdy się załaduje to pisze ''za długi czas oczekiwania'' jakoś tak.

Teraz to w ogóle ten serwer nie działa.Ciągle pinuguje kiedyś to przynajmniej była ikona serweru a teraz nic (chyba jest jakaś awaria bo na stronie pisze że 0 graczy)

PS:Sory że napisałem 2 razy xD

 

 

Ten serwer ma problemy, bo bardzo chyba jest przeciazony lub maja problemy. Juz przy szukaniu alternatywnych ip cos bylo z serwerem nie tak. Poczekaj do jutra i patrz na ich forum, moze cos tam napisza. Ahh dokladnie: Napisz zapytanie na ich forum, ze masz takie oto problemy, bo jak mozesz wejsc do innych serwerow a do tego nie, to lezy po ich stronie a nie po twojej.

 

Moderator by mi juz warna walnal za naduzywanie guziora raportuj, bo przedtem wygladalo to tak, jakbys zalatwil sprawe a tu nagle xD powrot akcji.

Opublikowano

Właśnie chciałem napisać na ich forum,ale nie mogę się zajerestrować bo mają zepsutego anty-robota.

Widzę że nadal nie naprawili serwera gdyż na stronie pisze że jest 0/0 graczy

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...