Skocz do zawartości

Problem z dołączeniem na serwer - you are arleady connected to this proxy

oskarAC

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak przy probie dołączenia na serwer wyskakuje mi o taki błąd

''you are arleady connected to this proxy''

Nie wiem jak to naprawić,reinstall nie pomaga usunięcie folderu .minecraft też.

i czasami przed włączeniem serwera małymi czerwonym literkami na dole pisze ''Pinging...'' (przy wybieraniu serwerów).

dodam jeszcze że mam windows 8

tak wygląda błąd:

post-1550252-0-62720000-1488148510_thumb.png

Ten problem powstaje, kiedy:

1. Miales timeout (czyli brak odpowiedzi)

2. Gdy ktos z tym nickiem jest wlasnie na tym serwerze (Czyli ktos ma twoje haslo)

3. Przez Ip ktore probujesz masz ten blad, zobacz czy nie ma innego ip do tego serwera (Niektorzy maja taki problem czesto)

4. (Malo prawdopodobne) Jak to jest twoj serwer, zmien port.

1. nie, nie miałem.

2. nikt nie ma mojego hasła bo mogę wchodzić na inne serwery.

3.nie mogę znaleźć, serwer na którym gram to kwadratowamasakra.pl

@1361622928-U485574.pngoskarAC

Znalazlem:

xyz5 (Pinguje)

lub 

xyz (Ten cos mi nie pinguje ale ma byc poprawny) 

nie działa,Pomyliłem się i jednak mi pinguje, znaczy czasami gdy odpalam serwer ładuje się i pisze login czy jakoś tak gdy się załaduje to pisze ''za długi czas oczekiwania'' jakoś tak.

Teraz to w ogóle ten serwer nie działa.Ciągle pinuguje kiedyś to przynajmniej była ikona serweru a teraz nic (chyba jest jakaś awaria bo na stronie pisze że 0 graczy)

PS:Sory że napisałem 2 razy xD

1. nie, nie miałem.

2. nikt nie ma mojego hasła bo mogę wchodzić na inne serwery.

3.nie mogę znaleźć, serwer na którym gram to kwadratowamasakra.pl

@1361622928-U485574.pngoskarAC

Znalazlem:

xyz (Pinguje)

lub 

xyz (Ten cos mi nie pinguje ale ma byc poprawny) 

nie działa,Pomyliłem się i jednak mi pinguje, znaczy czasami gdy odpalam serwer ładuje się i pisze login czy jakoś tak gdy się załaduje to pisze ''za długi czas oczekiwania'' jakoś tak.

Teraz to w ogóle ten serwer nie działa.Ciągle pinuguje kiedyś to przynajmniej była ikona serweru a teraz nic (chyba jest jakaś awaria bo na stronie pisze że 0 graczy)

PS:Sory że napisałem 2 razy xD

Ten serwer ma problemy, bo bardzo chyba jest przeciazony lub maja problemy. Juz przy szukaniu alternatywnych ip cos bylo z serwerem nie tak. Poczekaj do jutra i patrz na ich forum, moze cos tam napisza. Ahh dokladnie: Napisz zapytanie na ich forum, ze masz takie oto problemy, bo jak mozesz wejsc do innych serwerow a do tego nie, to lezy po ich stronie a nie po twojej.

Moderator by mi juz warna walnal za naduzywanie guziora raportuj, bo przedtem wygladalo to tak, jakbys zalatwil sprawe a tu nagle xD powrot akcji.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Problem z dołączeniem na serwer   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...