Skocz do zawartości

Kupno adapter Wi-Fi

ReFaza

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę kupić Adapter Wi-Fi na USB i mam kilka pytań.

Mój router:

300M Wireless N Gigabit Router Model No. TL-WR1043N / TL-WR1043ND

SpeedTest wykonany na kablu:

7851114881352741098830.png

Skoro moja szybkość internetu to 37Mbps to nie będzie żadnej różnicy między adapterami 802.11n 150Mbps a 300Mbps?

Router mam ok. 10m od komputera i pomiędzy 30cm ścianę, na telefonie mam 3/4 kreski zasięgu, potrzebny będzie adapter z anteną, czy starczy bez? 

Poleci mi ktoś coś? Będzie wykorzystywany m.in. do gry w CS:GO.

A co ten adapter ma zamienić tak miernym internecie ?  

Co nie kupisz będzie zawsze taki sam transfer, chyba że masz sieć komputerów w domo i na co dzień kopiujesz pliki czy oglądasz na niej filmy. 

Poszukaj coś TpLinka najlepiej w śród sprzętu zalecanego do tego routera jak chcesz używać 150 albo 300 Mbps w sieci LAN

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Najczęściej spotykany i używany adapter wifi.

Ale nie licz na to, że 1 kreska poprawi Ci działanie neta, zasięg możesz gubić przy dalekich odległościach, słabym routerze, ewentualnie przez budownictwo ( grube, zbrojne ściany).

Router nie jest taki słaby, jednak by właściwie współpracował z kartą najlepiej użyć kart producenta. Szkoda tylko że brak w routerze obsługi w paśmie 5 GHz. 

Najpewniejsze to podłączyć zawsze kablem jeśli chodzi o małe pingi, karta wifi praktycznie zawsze wprowadza kilkanaście procent od siebie dodatkowo. 

Karta wyżej będzie w sam raz jak chcesz lepszą kup TP-LINK TL-WN822N. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Kupno adapter Wi   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...