Skocz do zawartości

[Zakończona]Siec Serwerów counter strike 1.6 csManiaki

OnQuey

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa rzeczy: Siec Serwerów counter strike 1.6 csManiaki.pl

Metoda kontaktu: GG:52319497

Opis rzeczy: Sprzedam Sieć serwerów Counter Strike 1.6. Forum, domene, serwery: BF2+DD2 oraz COD-MOD 10001 LVL. Możliwość zakupu osobno.

Oczekiwana/oferowana cena: Cena ustalana indywidualnie po kontakcie. +/- 100zł za całość.

Zdjęcia/inne informacje: Hosting - pukawka

Jest to osoba która współpracowała z jednym z serwerów Metin2 z którym współpracuje i pomimo dużych uprawnień gdy już odchodziła, pousuwała różnorakie działy jak i tematy.

Nie polecam.

Co ma to wspólnego z Metinem hmmm...? Wszystko zostało wyjaśnione z bombą ;)

Jest to osoba która współpracowała z jednym z serwerów Metin2 z którym współpracuje i pomimo dużych uprawnień gdy już odchodziła, pousuwała różnorakie działy jak i tematy.

Nie polecam.

Może to że świadczy to o Twojej osobie? I nie pozwolę na to by ktoś został oszukany przez Twoją osobę.

Nie polecam.

Może to że świadczy to o Twojej osobie? I nie pozwolę na to by ktoś został oszukany przez Twoją osobę.

Ty sobie możesz rządzić i pozwalać sobie ale nie użytkownikami na MPC, tak jak już wspomniałem sprawa została wyjaśniona z bomba a  tego co mi się zdaje nic nie miałeś do gadania na tym serwerze ponieważ to nie ty byłeś właścielem jak coś masz do mnie zapraszam na pw :)

• 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [Zakończona]Siec Serwerów counter strike 1.6 csManiaki   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...