Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]Siec Serwerów counter strike 1.6 csManiaki


OnQuey

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Nazwa rzeczy: Siec Serwerów counter strike 1.6 csManiaki.pl

Metoda kontaktu: GG:52319497

Opis rzeczy: Sprzedam Sieć serwerów Counter Strike 1.6. Forum, domene, serwery: BF2+DD2 oraz COD-MOD 10001 LVL. Możliwość zakupu osobno.

Oczekiwana/oferowana cena: Cena ustalana indywidualnie po kontakcie. +/- 100zł za całość.

Zdjęcia/inne informacje: Hosting - pukawka

Opublikowano

Jest to osoba która współpracowała z jednym z serwerów Metin2 z którym współpracuje i pomimo dużych uprawnień gdy już odchodziła, pousuwała różnorakie działy jak i tematy.

 

Nie polecam.

Opublikowano

Jest to osoba która współpracowała z jednym z serwerów Metin2 z którym współpracuje i pomimo dużych uprawnień gdy już odchodziła, pousuwała różnorakie działy jak i tematy.

 

Nie polecam.

Co ma to wspólnego z Metinem hmmm...? Wszystko zostało wyjaśnione z bombą ;)
Opublikowano

 

Jest to osoba która współpracowała z jednym z serwerów Metin2 z którym współpracuje i pomimo dużych uprawnień gdy już odchodziła, pousuwała różnorakie działy jak i tematy.

 

Nie polecam.

Co ma to wspólnego z Metinem hmmm...? Wszystko zostało wyjaśnione z bombą ;)

 

Może to że świadczy to o Twojej osobie? I nie pozwolę na to by ktoś został oszukany przez Twoją osobę.

Opublikowano

 

 

Jest to osoba która współpracowała z jednym z serwerów Metin2 z którym współpracuje i pomimo dużych uprawnień gdy już odchodziła, pousuwała różnorakie działy jak i tematy.

 

Nie polecam.

Co ma to wspólnego z Metinem hmmm...? Wszystko zostało wyjaśnione z bombą ;)

 

Może to że świadczy to o Twojej osobie? I nie pozwolę na to by ktoś został oszukany przez Twoją osobę.

 

Ty sobie możesz rządzić i pozwalać sobie ale nie użytkownikami na MPC, tak jak już wspomniałem sprawa została wyjaśniona z bomba a  tego co mi się zdaje nic nie miałeś do gadania na tym serwerze ponieważ to nie ty byłeś właścielem jak coś masz do mnie zapraszam na pw :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Styl nie jest Twój, forum nie jest dopracowane, sporo dziur i błędów. Brak ludzi, serwerów też nigdzie na forum nie widzę.

W sumie nie widzę celu, aby brać to od Ciebie za darmo :/ 

undefined-Imgur-ezgif.com-resize.gif

i do graphics design

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...