Skocz do zawartości

Akt 6.2 Zadanie 400kk dziennie

SC909

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Chce wam zaprezentowac nowy sposob na zarobek w NosTale

Co potrzebujecie:

Postac minimum 89 poziom
Dzialajacy packet logger

i ten packet: n_run 3006 7538 2 11455

Pamietajcie ze trzeba go wyslac bedac na mapie Cylloan

Zadanie polega na ubiciu 5 Rement a jako nagrode dostaje sie 80 Ognisty Krysztal (5kk sztuka)

a tutaj kilka screenow
https://imgur.com/a/4Vfyn

Jak dobrze rozumiem, mając postać 90 lv mogę sobie nadropić tego cały ekwipunek, przerzucić to na nupa na innym koncie, a jeżeli zmienie ip przy zakładaniu konta i wchodzeniu na nupa, to mam duże szanse, że ujdzie mi to na sucho?? :D Czekam, aż ktoś nagra film z tym procederem :v

Jak dobrze rozumiem, mając postać 90 lv mogę sobie nadropić tego cały ekwipunek, przerzucić to na nupa na innym koncie, a jeżeli zmienie ip przy zakładaniu konta i wchodzeniu na nupa, to mam duże szanse, że ujdzie mi to na sucho?? :D Czekam, aż ktoś nagra film z tym procederem :v

Hm moze sa szanse aby oszukac Smoczyce i Arta ale nie jestem pewien. Pewna osoba dostala bana bo mu sprzedawalem golda a dotego to byly jego nupy, ale oni potrafia zrobic swoje w stylu, daj komus kwiatki zbierane na bocie to nic mu nie zrobia, daj kase to odrazu bana dostanie no ale to nie moze byc raz czy dwa razy.

Najlepszy sposob moim zdaniem jest aby kupic medal na koncie cheatowanym i sprzedac go przez nb za 1 gold, z nupa kupic ten medal.

Na nupie uzyc go, wystawic item za powiedzmy 300kk i z pierwszego konta kupic go.

Potem kupic jakies itemy na obu kontach i je wystawic ale nie kupowac ich samemu.

Wystarczy ze trop sie urwie na nb i nic juz nie zrobia bo nie maja prawa nikogo zbanowac jesli nie sa pewni.

Pozdrowienia dla Arta i Smoczycy za branie lapowek

Gracz na S1 tak zwany Bog NosTale Viraciael ktory gra teraz na Kokos3PL

Jakis jego znajomy robi na jego 15 kupionych kontach zadania na kase aktu 6.2 (na ogniste krysztaly)

Ten jego znajomy robi juz te zadania przez jakies 3 do 5 dni bez ani jednego konta zbanowanego.

Dla mnie to jest naprawde ciekawe bo Smoczyca codziennie sprawdza logi i banuje kazdego kto robil, dodatkowo powiazane konta

Jeszcze rozumiem ze moze powodem jest to ze wydaje on podobno miesiecznie 5,000 do 8,000 zl na NosTale.

Ale raczej kupuje on przez Turcje bo wiecej dostanie za taka sama kwote.

Nie wazne czy sie laduje czy nie, i tak sie dostaje bana nawet na glowne konto.

Ja osobiscie wydalem ponad 15,000 zl na ta gre w ciagu 5 lat.

Mozliwe nawet jakbym sam zaproponowal lapowke to i tak nie odzyskam konta bo bym uslyszal kosmiczne ceny w stylu 6,000 do 10,000 zl.

Odpowiedz Smoczycy na Support na temat odbanowania mojego konta;

Chyba zdaje sobie Pan sprawę z tego, że przewinienie jest poważne i zaszkodziło ekonomii serwera, a tym samym nie ma szans na odblokowanie.

Jesli ona codziennie sprawdza logi aby banowac graczy co naduzywaja tego malego bledu developera, do ktorego nawet GameForge sie nie przyzna od tak.

0 informacji na ten temat na forum, ale powodem moze byc to ze trzeba uzyc packet loggera do tego.

Ale sens w tym, ze to jest naprawde zabawne z ich strony. Dac im w lape a oni sie odwroca i powiedza niczego nie widzielismy.

A tutaj prosze bardzo 2 screeny od znajomego ktoremu tak zwany Bog NosTale sie chcial pochwalic.

Nie tylko on sie tym chwalil bo dzieki samemu sobie dostalem bana bo musialem tez komus pokazac i jeszcze pisac na czacie rodziny.

A potem wystarczylo ze ktos spamil na support i IRC.

Jesli ktos mysli ze od tak mozna zdobyc 15 kont na S1 co maja wystarczajacy poziom to sie myli.

Jak nie chcecie dostac bana to dajcie w lape tak jak Kokos3PL, to mozecie robic ile chcecie.

Jakis jego znajomy robi na jego 15 kupionych kontach zadania na kase aktu 6.2 (na ogniste krysztaly)

Ten jego znajomy robi juz te zadania przez jakies 3 do 5 dni bez ani jednego konta zbanowanego.
Dla mnie to jest naprawde ciekawe bo Smoczyca codziennie sprawdza logi i banuje kazdego kto robil, dodatkowo powiazane konta

Jeszcze rozumiem ze moze powodem jest to ze wydaje on podobno miesiecznie 5,000 do 8,000 zl na NosTale.

Mozliwe nawet jakbym sam zaproponowal lapowke to i tak nie odzyskam konta bo bym uslyszal kosmiczne ceny w stylu 6,000 do 10,000 zl.

Chyba zdaje sobie Pan sprawę z tego, że przewinienie jest poważne i zaszkodziło ekonomii serwera, a tym samym nie ma szans na odblokowanie.

Jesli ona codziennie sprawdza logi aby banowac graczy co naduzywaja tego malego bledu developera, do ktorego nawet GameForge sie nie przyzna od tak.
0 informacji na ten temat na forum, ale powodem moze byc to ze trzeba uzyc packet loggera do tego.

Ale sens w tym, ze to jest naprawde zabawne z ich strony. Dac im w lape a oni sie odwroca i powiedza niczego nie widzielismy.
A tutaj prosze bardzo 2 screeny od znajomego ktoremu tak zwany Bog NosTale sie chcial pochwalic.

Nie tylko on sie tym chwalil bo dzieki samemu sobie dostalem bana bo musialem tez komus pokazac i jeszcze pisac na czacie rodziny.

Jesli ktos mysli ze od tak mozna zdobyc 15 kont na S1 co maja wystarczajacy poziom to sie myli.

Jak nie chcecie dostac bana to dajcie w lape tak jak Kokos3PL, to mozecie robic ile chcecie.

Spoko ja tak samo bana dostałem na dwóch kontach na niemieckim (za byle co po permie bo taki mieli kaprys). A  topowy ziomek który ładuje w tę gre sporo € i prawdopodbnie dał im w łape biega po glacy na speed hacku i po miesiącu dostaje ub :) i było jeszcze kilka przypadków podobnych do tego. Ja po tylu latach gry wyciągnąłem pare wniosków ,między innymi że nia ma sensu grać w tę  gre od tej złodziejskiej firmy :)

874831456689708709857.jpeg

Tyle Wygrać.

Do boga mi daleko, pajacu. Poprostu nie ma lepszych odemnie, a jeżeli nie wiesz co robisz, i nie rozumiesz że dotykanie śmierdzącej kupy gówna sprawia że zaczynasz śmierdzieć, i dlatego nigdy nie tykasz ani grosza takiej gotówki, to jesteś jeszcze głupszy niż ustawa przewiduje. Łapówek nie płace, Unbanów w tej gierce nie kupisz, chyba że o czymś nie wiem, a jeżeli łapiesz sie na prowo które tyram od 3 dni i ciskam beke z debili którzy się na to dają nabrać, to jesteś nie tylko głupi, ale nie masz do siebie dystansu.

Nie pozdrawiam, wydawałeś się być bardziej ogarnięty na rozmowie z epvp, ale za obrażanie mnie od łapówkarzy i buggerów straciłeś u mnie szacunek, ponieważ nie korzystam z buga na hajs - mam go wystarczająco. http://screenshot.sh/m3CMfJqB85Wav

Odezwal sie, i odrazu wyzywa. Co do przekupienia to jest mozliwe bo znalem jedna taka osobe ale nie osobiscie, zaplacisz mu to ci odbanuje konto, tak to bylo.

Moze nie robisz albo robisz, nikt tego nie wie. GF nie obchodzi to ile zaladujesz, mozesz nawet zaladowac w ciagu roku 1 million zlotych to i tak zablokuja ci konto jak cos zrobisz nie tak.
A tak miedzy nami, lepiej sie nie chwalic tym co sie ma, co sie potrafi i tak dalej bo zle sie na tym wychodzi.

Odezwal sie, i odrazu wyzywa. Co do przekupienia to jest mozliwe bo znalem jedna taka osobe ale nie osobiscie, zaplacisz mu to ci odbanuje konto, tak to bylo.

Moze nie robisz albo robisz, nikt tego nie wie. GF nie obchodzi to ile zaladujesz, mozesz nawet zaladowac w ciagu roku 1 million zlotych to i tak zablokuja ci konto jak cos zrobisz nie tak.

A tak miedzy nami, lepiej sie nie chwalic tym co sie ma, co sie potrafi i tak dalej bo zle sie na tym wychodzi.

I nie można od razu było tak zacząć rozmowy zamiast wywlekać twoją prywatną opinie na mój temat na publike? swoją drogą, bardzo chętnie poznałbym tą osobe.

Oby załatali i osoby które z tego skorzystały dostały perm bana. W grze Cabal online była podobna sytuacja, Jak się chciało zrobić transfer postaci z serwera na serwer wyskakiwał błąd a kasa z IS znikała. Ludzie klikali tak w kółko i nagle postać się przenosiła i jednocześnie zostawała :) Ta sama postać z eq i itemami na 2 serwerach. Inaczej mówiąc bug na klonowanie itemów itp. Ludzie na tym zarabiali astronomiczne kwoty co trochę szarpnęło rynek bo można było kupić super itemki za niskie ceny. Lecz bug został usunięty serwery gry było offline przez dobre 10 godzin. Każdy kto kupił sklonowany item zabierali mu go i oddawali kasę, a ludzie którzy korzystali z buga podostawali perm. bany.. Oczywiście ci którzy robili ten transfer nieświadomie i zgłosili bug dostali po kilku dniach unbana. Zdarzają się bugi w mmo ale jak wiadomo świadome wykorzystywanie ich musi być karane, tak mówi regulamin nostale i normalny gracz powinien się tego trzymać a nie leci na łatwiznę. Tak samo jak był bug na misje na której ludzie powbijali 99 lvl w kilka godzin. Też bany dostali i dobrze, pozamiatane.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Akt 6.2 Zadanie 400kk dziennie   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...