Skocz do zawartości

Gralibyście na serwerze prison/jail?

Rekomendowane odpowiedzi

Po rocznej przerwie od srajkrafta postanawiam otworzyć jakiś serwer z nudów, teraz pytanko do Was:

* Gralibyście na serwerze jail/prison? - kopanie materialow w sektorach, kupywanie nastepnych itp itd - więcej na ten temat w google.

Serwer w wiekszosci na płatnych pluginach - tutaj całkiem poważnie. Z dodatkiem paru skryptów, zebym nie wszystko musial zastepowac pluginem za który trzeba zapłacić ;)

Statystyki w gui (stan konta, ilosc wykopanych materialow, lvl, itp itd...)

Nie bedzie to serwer p2w, vip bedzie kosztowal smieszne pieniadze, ale nie bedzie wprowadzal jakiejs duzej przewagi nad innymi graczami (jakis prefix, narzedzia, 10% wiekszy zarobek ze sprzedazy materialow)

Cele, spacerniak, narkotyki itp

No i serwer rzecz jasna zrobiony będzie nie pod kase a pod dobrą zabawe.

itp, itd...

Wszystko wyzej są to tylko propozycje, które mogą zostać zmienione. Czekam na jakieś propozycje niżej, czy takie coś bedzie w ogóle warte uwagi ;)

Rzeczy ktore juz zrobilem:  [komenda /statystyki]

post-1188589-0-84202400-1489229151.png

------------

post-1188589-0-21245600-1489229191.png [motd]

-----------

post-1188589-0-62384800-1489229206_thumb.png [komenda /statystyki (czy gracz posiada cele)]

-----------

post-1188589-0-01766100-1489229230.png [narkotyki (przyklad)]

CPU: i5 6500 / RAM: 8GB / GPU: GTX 1070 / MOBO: MSI H110M / HDD: 1TB / SSD: Iridium PRO 

BLACKPRISON.HOSTMC.PL - najlepszy serwer prison w Polsce

No do tego dochodzi jeszcze kwestia czy serwer premium?

Ale zagrałbym na takim ;)

No-premium, w sumie nie interesuje mnie czy ktoś kupił grę czy nie ;p

CPU: i5 6500 / RAM: 8GB / GPU: GTX 1070 / MOBO: MSI H110M / HDD: 1TB / SSD: Iridium PRO 

@_xer0s

Tu nie chodzi czy ktoś kupił czy nie. Na non-pre jest więcej cheaterów.

@topic

Grałbym. lennyfacehere

O to się nie martw, o wszystko od strony technicznej zostanie zadbane, na serwerze nie pograsz na cheatach :)

@_xer0s ale ja nie gram na cheatach :D

chyba, że chodzi ci o to, że ogólnie nie będzie się dało

Nie chodziło mi o Ciebie, po prostu mówie że na serwerze nie pograsz na cheatach :D

Tak, zagrałbym. Pamiętam serwer Prison Sheo - genialny był pod względem klimatu. Gdybyś to chociaż po części powtórzył, byłoby super.

MineJaila też może ktoś pamięta? :D Stare czasy! 

P.S. Wersja koniecznie 1.11.2, żeby znowu pajacowania z tym 1.7 nie było.

5465845486.png

Tak, zagrałbym. Pamiętam serwer Prison Sheo - genialny był pod względem klimatu. Gdybyś to chociaż po części powtórzył, byłoby super.

MineJaila też może ktoś pamięta? :D Stare czasy! 

P.S. Wersja koniecznie 1.11.2, żeby znowu pajacowania z tym 1.7 nie było.

Ooo kogo ja tu widze :)

na MineJailu wzoruje się do dzisiaj, spędzałem tam całe 8h z mojego dnia :P

Co do Prisona Sheo - to nie były moje klimaty :D

Wersja rzecz jasna tylko 1.12.2, do starych smieci nie wracam.

No i dzieki za posta avek ;D

Znam osobiście @_xer0s I dobra morda. Kiedyś prowadził serverek. Ale to stare dobre czasy. osobiście sam bym pograł. Jak by to wyszło to czemu nie. A pozatym to świetna odskocznia od dzisiejszych serverów megadrop i easyhc !

Polecam !

Dzieki! :D

Chętnie bym zagrał na takim trybie.

Koniecznie wersja 1.11 + DUŻY nacisk na trudność

Sprzedam pliki z własnego serwera Minecraft! 

Na serwerze gra sporo osób (+200 graczy!)

Więcej informacji: 

https://www.mpcforum.pl/topic/1679824-sprzedam-pliki-z-wlasnego-serwera-minecraft-200-graczy-godziny-szczytu

Chętnie bym zagrał na takim trybie.

Koniecznie wersja 1.11 + DUŻY nacisk na trudność

Tak też będzie :) w takim razie mam nadzieje że za pare miesięcy widzimy się na starcie :)

Grałam na wielu serwerach Prison/Jail. Ważne żeby ekonomia była sensownie poprowadzona oraz aby gracze z płatnymi rangami nie mieli zbyt łatwo. Jestem ciekawa czy w zamierzeniach ma powstać typowy Prison (kopanie/sprzedawanie i ranga wyżej) czy też będzie to wymieszane z innymi dodatkami (questy, działki na wolności). Byłoby dobrze dodać możliwość zdobywania pożywienia (włączenie głodu). Gdzieniegdzie było to dużym ułatwieniem dla graczy. ;)

Grałam na wielu serwerach Prison/Jail. Ważne żeby ekonomia była sensownie poprowadzona oraz aby gracze z płatnymi rangami nie mieli zbyt łatwo. Jestem ciekawa czy w zamierzeniach ma powstać typowy Prison (kopanie/sprzedawanie i ranga wyżej) czy też będzie to wymieszane z innymi dodatkami (questy, działki na wolności). Byłoby dobrze dodać możliwość zdobywania pożywienia (włączenie głodu). Gdzieniegdzie było to dużym ułatwieniem dla graczy. ;)

Napewno kopanie/sprzedawanie i ranga wyzej - w koncu to jail, ale chętnie przyjme jakieś ciekawe propozycje co na serwer mozna wprowadzic, tak aby poza kopaniem gra nie była nudna.

Eventy na przepisanie kodu wyświetlającego sie na chacie, lub ułożenie wyrazów z liter... Jest tez plugin/skrypt na automatyczne tworzenie się labiryntów.. gracz który go przejdzie, dostanie określone fundusze. Na sektorach można by też umieścić skrzynki.

Eventy na przepisanie kodu wyświetlającego sie na chacie, lub ułożenie wyrazów z liter... Jest tez plugin/skrypt na automatyczne tworzenie się labiryntów.. gracz który go przejdzie, dostanie określone fundusze. Na sektorach można by też umieścić skrzynki.

Event na przepisanie kodu wyswietlajacego sie na czacie - to wszystko już było/ jest na przeroznych serwerach - ja chce wprowadzic cos czego jeszcze nie ma. Co masz na mysli mowiac skrzynki w sektorach?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Gralibyście na serwerze prison/jail?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...