Skocz do zawartości

Karta graficzna jest wykrywana rzekomo jako model o pamięci 16 MB

hubciu25a96454

Rekomendowane odpowiedzi

Eldo

Pobieram se z neta apkę i odpalam a tu mam 16 mb pamięci wideo czy cos takiego i pisze tez ze napisalo że potrzeba 512 mb.

JA rozumiem ze moge miec na kompie 8 gb ram a na lapku 2gb ale zeby takie róznice byly to chyba nie wiem co.

piszcie mi czy ja jestem debilem czy moc obliczeniowa mojego sprzetu nagle spadla do zera.

Z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi

POZDRO

Eldo

Pobieram se z neta apkę i odpalam a tu mam 16 mb pamięci wideo czy cos takiego i pisze tez ze napisalo że potrzeba 512 mb.

JA rozumiem ze moge miec na kompie 8 gb ram a na lapku 2gb ale zeby takie róznice byly to chyba nie wiem co.

piszcie mi czy ja jestem debilem czy moc obliczeniowa mojego sprzetu nagle spadla do zera.

Z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi

POZDRO

Wyjasnienie godnego kowalskiego - Twoja Karta graficzna jest po prostu za stara, zeby obsluzyc dana aplikacje ktora sobie pobrales z neta. Tu nie chodzi o ram od pc tylko o ram od karty graficznej. Pomysl sobie dokladnie nad upgradem lub kupnem lepszego pc, bo 16 mb ram video to juz bardzo przestazala karta graficzna lub nawet zintegrowana.

Nie wiem jaki dokladny twoj komputer/laptop jest, bo nie opisales dokladnie jaki posiadasz.

(Tak to okolo zrozumialem) 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Karta graficzna jest wykrywana rzekomo jako model o pamięci 16 MB   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...