Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Karta graficzna jest wykrywana rzekomo jako model o pamięci 16 MB


hubciu25a96454

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Eldo

Pobieram se z neta apkę i odpalam a tu mam 16 mb pamięci wideo czy cos takiego i pisze tez ze napisalo że potrzeba 512 mb.

JA rozumiem ze moge miec na kompie 8 gb ram a na lapku 2gb ale zeby takie róznice byly to chyba nie wiem co.

piszcie mi czy ja jestem debilem czy moc obliczeniowa mojego sprzetu nagle spadla do zera.

Z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi

POZDRO

Opublikowano

Pewnie jesteś bo nie potrafisz napisać normalnie o co chodzi , co pobrałeś, jaki system, jaki sprzęt.

 

My nie jesteśmy magikami. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Eldo

Pobieram se z neta apkę i odpalam a tu mam 16 mb pamięci wideo czy cos takiego i pisze tez ze napisalo że potrzeba 512 mb.

JA rozumiem ze moge miec na kompie 8 gb ram a na lapku 2gb ale zeby takie róznice byly to chyba nie wiem co.

piszcie mi czy ja jestem debilem czy moc obliczeniowa mojego sprzetu nagle spadla do zera.

Z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi

POZDRO

Wyjasnienie godnego kowalskiego - Twoja Karta graficzna jest po prostu za stara, zeby obsluzyc dana aplikacje ktora sobie pobrales z neta. Tu nie chodzi o ram od pc tylko o ram od karty graficznej. Pomysl sobie dokladnie nad upgradem lub kupnem lepszego pc, bo 16 mb ram video to juz bardzo przestazala karta graficzna lub nawet zintegrowana.

 

Nie wiem jaki dokladny twoj komputer/laptop jest, bo nie opisales dokladnie jaki posiadasz.

 

(Tak to okolo zrozumialem) 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...