Skocz do zawartości

Candybot a Sbot

tymbark1221

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie odnośnie dwóch botów i bezpieczenstwa latania na nich. Czy były jakieś bany za owe boty i czy jesli wykupie licencje na sbota to czy beda mniejsze szanse na otrzymanie bana na koncie? Nie wiem czy warto jest inwestować w sbota na licencji jeśli działa mi prawidłowo candybot i czy jest duże ryzyko latania na nim?

Z tego co się orientuję to nie lecą bany za CandyBota. Wykupienie licencji nic nie zmieni (po za tym, że dostajesz dodatkowe funkcje).

A za Sbota leca bany bo używam Candy kiepsko zbiera te boxy statek to prawda ale wykoxiłem sobie peta 6 wydobywczych 5 radarowych na 3 lvl to nie jest źle z ta urka  ale zawsze może byc lepiej sciagac tego sbota czy za niego jest wieksza szansa na bana jak tak pozostane przy Candy

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Wątpię. To są pixelboty, ciężkie do wykrycia. Jedynie za FSLion poleciały bany, ale nie wiadomo co było przyczyną. Ludzie twierdzą, że wina leży po stronie braku randomowych kliknięć, ale zawsze jest coś takiego jak ping, który nigdy nie ma stałej wartości więc teoria nie ma racji bytu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Candybot a Sbot   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...