Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Jestem tutaj aby zaprezentować wam , oraz zaprosić na serwer Team - Speak 3 o nazwie BalconV4.
Nazwa rzadka w sieci serwerów ale wpada w ucho.
Nie jesteśmy największym serwerem Team Speak na tle innych serwerów , ale powoli się pniemy ku górze.
Mogłbym opisywać jaki nasz serwer jest super etc. ale po prostu sami go sprawdzie i oceńcie
IP : balconv4.net-speak.pl
ZAPRASZAMY SERDECZNIE ....

Kolego dopiero serwer wystartował to po pierwsze , po drugie na team speak'u sie rozmawia a nie patrzy na rangi tlo czy inne rzeczy , a po trzecie nie każdy ma taki sam gust jak Ty ....
i to nie jest koncert życzeń , czy Ci się podoba czy nie ....

Pozdrawiam

a i jeszcze jedno , jak ktoś ma nick ,, BatonKozaczek '' to nie prezentuje sobą niczego , i jego ocena jest mało ważna ^.^

@xmudzyn jeśli serwer dopiero wystartował a ma 41 dni uptime to jest dopiero?

Przyjacielu.Jeśli wystawia się reklame Team Speak'a to cały Serwer powinien być dokończony.

Według mnie no nie przyciągniesz dużej liczby osób na tak wykonanym ts'ie.

A to do mojej wcześniejszej wypowiedzi.Każdy ma swoje zdanie i ja swoje zdanie wypowiedziałem. I ty jako autor powinieneś przyjmować takie krytyki na klatę :)

A jeszcze takie dopowiedzenie do tego co napisałeś,że "na team speak'u sie rozmawia a nie patrzy na rangi tlo czy inne rzeczy"

No niestety teraz działa to tak,że każdy właśnie patrzy na wygląd kanałów spacery i ogólnie całą kompozycję wszystkiego co z tym związane.Ikonki dopasowane do siebie itp,itd

Ale i tak życzę powodzenia ;)

Pozdrawiam.

PS: Przenieś temat do Publikacje serwerów Team Speak.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum TEAM SPEAK 3   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...