Skocz do zawartości

Sayia Jeden z GM Złodziej

LadaUT

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie Jeden z Gm jest złodziejem a tamtejszy TEAM to akceptuje :)
​wrzuciłem temat na forum Sayii http://imgur.com/a/ksXBW po chwili miałem bana na forum :P bo niby udostępniam dane lecz pamiętaj Znajaku jak zakładałeś FB akceptowałeś regulamin więc w tym momencie twoje dane są publiczne i mogę udostępniać twoje Imię i nazwisko

Sytuacja wygląda mianowicie
​Graliśmy razem wspólnie na koncie , serwer Terabithia które zakupiliśmy wspólnie za 200zł

złożyliśmy się po 100 zł na Surę nick : BoToHard

Wszystko pięknie ładnie po 2 dniach dowiedziałem się ze szanowny Znajak kupił tą postać jednak za 150zł , lecz mi wmawiał 200
​tłumaczył mi się potem że jednym mówił tak drugim tak 150 / 200zł odpuściłem to ok .
Grałem też na swojej głównej postaci która rozwijałem sam od początku skile , misję , eq  , znajak dostał passy do dropka bo nieraz jeden siedział na głównej postaci to drugi wchodził na dropka ,
​z głównej postaci brałem nieraz tam po 15/20kk na dropka żeby kupić przepustki na dunga ale mniejsza o to , poinformowałem Znajaka że sprzedaje dropka bo chce poświęcić swój czas na główna postać ten że ok sprzedamy dropka kupimy coś na sure  lub yangi , lecz powiedziałem ze pieniądze zatrzymuje dla siebie bo nie mam ochoty pakować więcej pieniędzy w ten serwer , on wielce oburzony że chce polowe pieniędzy lecz z jakiego ch*ja :D skoro nie włożył nic pieniędzy w ta postać ani nie przyłożył się do udoskonalania niej .
​Wyszła spina zmienił passy do głównej postaci która kupiliśmy wspólnie , powiedziałem ze chce polowe pieniędzy ze sprzedaży jej ten powiedział ze zwróci mi tylko wkład , kłóciłem się z nim o to lecz już napisałem ze chce mój wkład w ta postać powiedział ze jak sprzeda postać zwróci mi pieniądze ok .
​Odezwałem się po 2 dniach ani słowa że nie wie czy mi odda itd. itp. po 3 dniu gdy napisałem o pieniądze zablokował mnie na fejsie i tyle po nim słuchu .

Dołączam SS'y z rozmów

​tutaj są SS'y po kolei
https://imgur.com/a/mMLOr

A tutaj z rozmowy z Braciakiem byłeś taki pewny siebie
https://imgur.com/a/Mt94j

o dramki! to co lubie!

Co do tematu no co zrobisz to jest polska tego nie zmienisz gra sie samemu na koncie i się nie ma problemu ;p

kolega mojego Braciaka i admin z Disoctusa więc  wychodził za uczciwego , wielki biznesmen co on nie kupi i nie sprzeda a tak naprawdę same wałki robi  :) kontaktowałem się z administracja Sayi ale oni maja na to wyjebke widzę więc propsy dla nich ze trzymają takiego kogoś na posadzie GM;a

i typowa polska cebula o 100zł zjeba* sobie reputacje nice

Pamiętaj, że nikt nie jest święty i każdy coś za uszami chowa, jeżeli nie kręci na stanowisku gm'a to go nie wyrzucą, ale przynajmniej wiemy kto jest kim na stanowisku. W tych czasach to już normalne, że kumpel kumpla sprzeda za plny, trzeba się przyzwyczaić, pozdro z fartem

Jako właściciel powiem tylko tyle że każdy ma jakąś przeszłość, Mateusz bardzo dobrze opiekuje się graczami jak i wypełnia swoje obowiązki jego postawa jest wzorowa lecz jako osoba reprezentująca no nie powinna mieć takiej historii, przeprowadzimy rozmowę wewnętrzną w celu wyjaśnienia. 

Wszystkich graczy jak najbardziej zapraszamy na serwer. Codziennie ponad 1000 online :) 

Jako właściciel powiem tylko tyle że każdy ma jakąś przeszłość, Mateusz bardzo dobrze opiekuje się graczami jak i wypełnia swoje obowiązki jego postawa jest wzorowa lecz jako osoba reprezentująca no nie powinna mieć takiej historii, przeprowadzimy rozmowę wewnętrzną w celu wyjaśnienia. 

Wszystkich graczy jak najbardziej zapraszamy na serwer. Codziennie ponad 1000 online :)

jaka przeszłość jak sytuacja miała miejsce 3 dni temu kolego więc o jakiej przeszłości mówimy :)

​nie jeden na forum już pisał o znajaku że to krętacz lecz po chwili wiadomości na SB zniknęły więc jaki z tego morał .

​Znajak dalej będzie gadał te swoje bajeczki ale tutaj jest wszystko czarno na białym miał oddać pieniądze lecz tego nie zrobił więc jest złodziejem tyle w temacie

Znajak, złodziej nie od dziś. Ojebywał już w 2013 na triadorze.

widzisz nowe rzeczy można się dowiedzieć , ale cóż on dalej będzie brnął w te swoje kłamstwa :P a raczej ludziom z dupy się to nie wzięło ja też bym nie robił dramy jeżeli by mnie nie owalił

Czytać też trzeba uważnie kiedy doszło do sytuacji pisze tutaj screen z tego co napisal mi Właściciel
http://imgur.com/uJ1eYv9
​Nawet jeżeli było by to kiedyś to sam fakt jest złodziejem nie ma to że ludzie się zmieniają .. Owalił bym cię na 10 tys kiedyś ale to co ?  skoro to było kiedyś ludzie się zmieniają
​sytuacja była pare dni temu a ty nic z tym nie robisz :) tylko jakieś rozmowy wewnętrzne będzie pieprzył ściemy jak zwykle wielki człowiek biznesu a tak naprawdę jeba*y złodziej : )

Spodziewałem się czegoś takiego ;D Beta tego serwera była komiczna, straciłem z 3 dni życia ;-;... Mapa dunga 80 lvl kradziona w górach widzimy znaki wodne xD a na tym złotym kostiumie mamy piękny napis Nawie... Ale to tylko błędy graficzne... Tak że kto chce być dymany musi zagrać na tym serwerze! 

0de491939d67de88cd4837d125b47498c2ab3.gi

bo niby udostępniam dane lecz pamiętaj Znajaku jak zakładałeś FB akceptowałeś regulamin więc w tym momencie twoje dane są publiczne i mogę udostępniać twoje Imię i nazwisko

co

to jaki sens ma w takim razie ochrona danych osobowych, skoro 99% osób z dostępem do internetu ma konto na fejsbuku?

kogo obchodzi, że gm jest złodziejem, dostępu do bazy raczej nie ma, a serwer i tak za 2 miesiące padnie

tenor.gif

bo niby udostępniam dane lecz pamiętaj Znajaku jak zakładałeś FB akceptowałeś regulamin więc w tym momencie twoje dane są publiczne i mogę udostępniać twoje Imię i nazwisko

co

to jaki sens ma w takim razie ochrona danych osobowych, skoro 99% osób z dostępem do internetu ma konto na fejsbuku?

kogo obchodzi, że gm jest złodziejem, dostępu do bazy raczej nie ma, a serwer i tak za 2 miesiące padnie

no właśnie ma fejsa w zakładając go akceptuje regulamin ze dane osobowe staja się publiczne jakoś tak to brzmiało

​a co do tego kogo to obchodzi ze GM to złodziej raczej powinno tak bo w ekipie powinny być same uczciwe osoby nie ważne jaki to serwer zarabia na IS to jest rzecz normalna ze po to się stawia serwery lecz raczej Administracja powinna być uczciwa co do tego żeby nie okradać innych prawda ?

Zdjęcia :) ?  to tylko zdj :) nic więcej nie ma żadnych imiom i nazwik tamtych osób , po 2 Facebook jest publiczny poczytaj sobie :) ile razy mam powtarzać? :)

Ty jakiś upośledzony jesteś? Po pierwsze to zacznij pisać do mnie pełnymi wyrazami a nie jakimiś skrótowcami, po drugie facebook jest portalem społecznościowym i wszystko dzieje się na nim, a nie w obrębie jego cwaniaczku.  ;)

would u miss me? 1105814451671351221478.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Sayia Jeden z GM Złodziej   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...