Skocz do zawartości

Bot Do DO!

matikati1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,Mam pytanie czy jest jakiś patcherbot Lepszy od tak słynnego Candybota? Ponieważ Candybot jest przestażały przestał uzywać niewidek, omija 30% boxów i sie buguje... Zna ktoś może jakiegoś podobnego bota ? najlepiej żeby był Patcherbotem i sie nie bugował przy każdej okazji i był w miare wydajny I Darmowy ;).Z góry dziękuje za pomoc.

Masz jeszcze GolemBota 24h trial, a po za tym to z obecnie dostępnych jedynie DOB jest warty uwagi. Działa na pakietach czyli nie będziesz miał dużego zużycia zasobów.

DOB jest Płatny i to dosyć sporo kosztuje bo z tego co patrzałem to nie ma darmowych wersji bądź trialu

Do DOB jest trial 3 dniowy, który kosztuje ~20zł

Cena = jakość w tym przypadku, szczególnie, że jest to obecnie jedyny bot pakietowy który może mieć każdy

Nawet z profilem PET'em z zdobywczymi itd?

no wtedy lepiej

ale wiadomo później coraz mniej zbierasz

kup dob i boć alienki, pewne uridium i ranga, 700k pkt rangi w 1 msc nabiłem :D.

A na czym bocisz i jakim kontem? Bo mam średnie konto około 20lf4 i myślę czy opłaca mi się go kupic^^

Bo narkomani mają piekło na ziemi, czyściec przechodzą w momencie śmierci, cała trucizna uwalnia się w ostatnim oddechu. I potem mają swoją wymarzoną, wyczekaną i wyćpaną szczęśliwość.

21076673_155844708327715_28800624_n.jpg

no wtedy lepiej

kup dob i boć alienki, pewne uridium i ranga, 700k pkt rangi w 1 msc nabiłem :D.

A na czym bocisz i jakim kontem? Bo mam średnie konto około 20lf4 i myślę czy opłaca mi się go kupic^^

już nie boce, sprzedałem swoje konto.

Bociłem na x-3: Surgeon + Drill - ok 10 lf4, 10 dronów, full havo, 30pp pod alienki, seprom na rakietkach i wyciągałem w porywach 5,7-6,5k u/h. Bez peta oczywiście. 

na x-7 z x2 miałem ledwo 7,5k u/h bez podkrętek temu ciągle na x-3 siedziałem.

f1a327ea2f.png

no wtedy lepiej

już nie boce, sprzedałem swoje konto.

Bociłem na x-3: Surgeon + Drill - ok 10 lf4, 10 dronów, full havo, 30pp pod alienki, seprom na rakietkach i wyciągałem w porywach 5,7-6,5k u/h. Bez peta oczywiście. 

na x-7 z x2 miałem ledwo 7,5k u/h bez podkrętek temu ciągle na x-3 siedziałem.

chyba się skusze tylko drogi on :/

Bo narkomani mają piekło na ziemi, czyściec przechodzą w momencie śmierci, cała trucizna uwalnia się w ostatnim oddechu. I potem mają swoją wymarzoną, wyczekaną i wyćpaną szczęśliwość.

21076673_155844708327715_28800624_n.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Bot Do DO!   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...