Skocz do zawartości

DBUniverse.pl - V1.00 - Beta Test

groncio

Rekomendowane odpowiedzi

Prezka mało co pokazuje, prócz "Titianusa", który nie wiem jak ma się do dragon balla.Strona robiona na szybko( "majin boo" serio?) niektóre transy są wręcz przekombinowane, a niektóre są wręcz szpetne (,branie postaci z innych otsów pod inną nazwą (Zaiko=xicor, jenk=Victorius z DBV) SMS shop-postacie premium, pełno eq. A i zapomnieliście poprawić brazolski Layout ("Tecnicas").W obecnym stanie, na serwer raczej nie zawitam, być może, to twój/wasz, 1 projekt, ale wypadało by postarać się, jak i nie iść w kicz w transach.

DR5ChPt.png

Prezka mało co pokazuje, prócz "Titianusa", który nie wiem jak ma się do dragon balla.Strona robiona na szybko( "majin boo" serio?) niektóre transy są wręcz przekombinowane, a niektóre są wręcz szpetne (,branie postaci z innych otsów pod inną nazwą (Zaiko=xicor, jenk=Victorius z DBV) SMS shop-postacie premium, pełno eq. A i zapomnieliście poprawić brazolski Layout ("Tecnicas").W obecnym stanie, na serwer raczej nie zawitam, być może, to twój/wasz, 1 projekt, ale wypadało by postarać się, jak i nie iść w kicz w transach.

Każdy ma swoje gusta i gusciki. Jest to moj xx projekt tylko wczesniej robiłem otsiki pod "normalna" tibie i pokemon.Co do layoutu jest już on poprawiony ( tak był robiony na szybko ) . Dziekujemy za opinie.

PS.

Co do sms shopa to wszystkie itemy są dostępne w grze z questów a co do profesji premium można je wygrać na eventach.

mJwTzqQ.png?1

We are legion, We do not forgive, We do not forget,Expect us!

6gboAN8.png?1

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum DBUniverse.pl   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...