Skocz do zawartości

Jak wrócić do poprzedniej wersji launchera mc

NemiYT

Rekomendowane odpowiedzi

od nie-dawna na premium launcherze zmienił się wygląd itp. i on koliduje z optifine i muszę cały czas wchodzić w menedżera zadań by wyłączyć proces "Minecraft Launcher" jak wrócić do poprzedniej wersji launchera?

Jeste pomocny ( ͡° ͜ʖ ͡° )

ale nie zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡° )

A to przypadkiem nie daje dostępu do starych wersji minecrafta, czyli beta alpha itp.?

Właśnie sprawdziłem to daje dostęp tylko do alphy i bety a jemu chodzi żeby był stary launcher a nie stare wersje.

Jak wrócę do domu to postaram się jakoś wstawić tutaj bo mam go na kompie.

Odpalasz Launchera, na dole tam gdzie pisze 'Pomoc' widzisz trzy kreseczki, to nacisnij, opcje uruchamiania i włączasz: snapshoty i wersje historyczne.

Nope.Avi

A to przypadkiem nie daje dostępu do starych wersji minecrafta, czyli beta alpha itp.?

Właśnie sprawdziłem to daje dostęp tylko do alphy i bety a jemu chodzi żeby był stary launcher a nie stare wersje.

Jak wrócę do domu to postaram się jakoś wstawić tutaj bo mam go na kompie.

Czekam

Chyba się nie da

Jak nie wiesz nie nabijaj postów...

Jeste pomocny ( ͡° ͜ʖ ͡° )

ale nie zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡° )

Nie da się tego normalnie zmienić. Musisz skorzystać z tego poradnika https://www.youtube.com/watch?v=ksgPti21_ME :)

Mój komputer:

CPU: i5-750 3.2 GHz OC GPU: GB GTX 1060 3 GB RAM: 4 x GR1333D364L9/2G
MOBO: GA-P55A-UD3 HDD: STM3500630AS SSD : SiliconPower A55 256GB PSUSupremo FM2 Gold 750W

CASE: SPC RG1

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Jak wrócić do poprzedniej wersji launchera mc   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...