Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukujemy opiekunów zabaw


Mesharsky

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zgłosił już się jeden OPIEKUN TYRALNI !!

Zostało jeszcze 1 miejsce dla opiekuna tyralni za to wszystkie inne stanowiska są dalej OTWARTE :)

 

Serdecznie zapraszam

Opublikowano

Zgłosił już się jeden OPIEKUN TYRALNI !!

Zostało jeszcze 1 miejsce dla opiekuna tyralni za to wszystkie inne stanowiska są dalej OTWARTE :)

 

Serdecznie zapraszam

 

Cholera, chyba ten ktoś jest pijany żeby pomagać serwerowi bez przyszłości bo crackowana licencja. xD

Choć z drugiej strony może i dobrze że macie tego opiekuna. A nóż widelec coś spieprzy na serwerze. Ale bym się cieszył, pewnie nie tylko ja. xD

Opublikowano

 

Zgłosił już się jeden OPIEKUN TYRALNI !!

Zostało jeszcze 1 miejsce dla opiekuna tyralni za to wszystkie inne stanowiska są dalej OTWARTE :)

 

Serdecznie zapraszam

 

Cholera, chyba ten ktoś jest pijany żeby pomagać serwerowi bez przyszłości bo crackowana licencja. xD

Choć z drugiej strony może i dobrze że macie tego opiekuna. A nóż widelec coś spieprzy na serwerze. Ale bym się cieszył, pewnie nie tylko ja. xD

 

 

Widzę że spać nie możesz, naprawdę nie wierzę że jesteś taki tępy by dalej prowadzić tą dyskusję, oby twoje serwery były z przyszłością o moje się nie martw bo nudny zaczynasz się robić.

Nom wielka strata by była gdyby zniszczył jeden kanał, daruj już sobie kolego bo na siłę kontynuujesz dyskusje.

Idź spać :)

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Znalazł się również nowy Opiekun strefy Dzwonimy Dla Beki także pozostało jeszcze 1 miejsce :).

Pozdrawiam

 

EDIT 2 : Znalazł się 2 opiekun tyralni, więc rekrutacja na opiekuna tyralni jest aktualnie ZAMKNIĘTA ! 

Opublikowano

W takim razie temat ląduje w archiwum, jakby była taka potrzeba to pisz, temat przywrócimy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...