Skocz do zawartości

Banowanie na PL

Pawci0462

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak jeśli chcesz pożegnać się z główną postacią no to możesz używać niedozwolonego oprogramowania, niby expbot w IS jest, ale ich ala jak to mówią logi pokażą że coś jest nie tak i tak jak up peleryny w grze mają efekt użycia aby rozpoznać peleryny używane przez boty.
Przy odrobinie szczęścia jeśli miałbyś mieć bana to główne konto może dostać na 1-2 tygodnie a przy bardzo złej sytuacji z góry poleci ban stały zwany Permbanem.
Więc jak masz już używać to najlepiej w żadnym stopniu nie handlować i jak miałbyś dwa nety i dwa pc no to może by coś pykło gdybyś logował się tylko główne na jednym a boty na drugim wtedy jest mniejsze ryzyko, ale nie możesz wtedy logować się głównym gdzie używałeś boty :).

0f836d5c65f1a4b0gen.png

Sygnatura by xDefQonOnex | Zakaz kopiowania.

• 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Ale pieprzycie od rzeczy az oczy bola, powaznie :D wbilem sobie na exp bocie 3x 50lv 1x 60 lv i 1x 77lv i nic sie nie dzieje. Kont do mixowania fms zrobilem 20 po 5 postaci kazde czyli 100x 20lv, ponadto pelno shopkow bo z botow do dropienia juz nie mam gdzie lootu trzymac :D I nigdy nie zobaczylem nawet przez chwile blokady. Zbanowali mi jedynie bota w m2 jak go postawilem na samiutkim srodku polany na 2 dni z pelnym mobberem i z wh, stal, nawet nie bil, to tego faktycznie zbanowali, a pozostale? Smigam na hackach az mi sie uszy trzesa, bo inaczej ta gra jest zwyczajnie nudna (w moim mniemaniu i tylko takie mnie interesuje, takze jak ktos chce sie zaczac spierac to traci czas, ja o tym nie dyskutuje). Zrob pare botow na probe, byc moze moj serwer ma leniwych GM, na innych byloby inaczej, ale nic Ci nie odpowie lepiej jak przekonanie sie na wlasnej skorze. Ja ze swojej strony moge Ci po prostu goraco polecic expbota :)

Dokładnie. Ja na tortudze stawałem pt botów. Buff+skill bot, mental+skillbot, wh, mober, autopoty, pick up i jeszcze jedną postać bo potwory potrafią się bugować i wh kilku ominie i stoją.

Wbiły 30 lv i na razie nie widzę sensu bocenia bo na pl nawet nie warto bocić. Pamiętam rok 2009 jak boty w m2 napier*, że misji na konia nie dało rady zrobić :D Wtedy to jeszcze się opłacało.

Spokojnie...Nie dostaniesz bana.. jeśli bd umiał go ustawić odpowiednio... wiem coś o tym jakieś 3 tyg. temu wyekspiłem 70 lvl na bocie, a teraz expie 95 lvl na bocie, a tak to duzo postaci bez opieki zostawiłem do 30 lvl do FishBota. I bana dostałem tylko raz !!! ale wiesz czemu bo jakiś fraje... za mną latał i akurat by GM online, ale tak to nie ma szans na bana :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Banowanie na PL   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...