Skocz do zawartości

Zabezpieczenia Klienta/Mapper na jeden projekt!

Rekomendowane odpowiedzi

Siema!

Krótka informacja na temat mnie i mojej działalności :

Imię: Michał

Działalność: Tworzę mapy na zamówienie po okazyjnie niskich cenach. Przygodę z tworzeniem map zacząłem w 2015 roku, 

mogę dołączyć do kogoś ekipy, ale to nie zwolni Cię z płacenia za mapy. 

Dodatkowo: Od 2.5 roku pracuje nad zabezpieczeniami klienta, chodzi tutaj bardziej o zabezpieczenia plików tak aby żadna cebula nie wykradła waszych autorskich (raczej wątpliwe), bądź kupionych gówien.

Nie pomagam w sprawach serwera, nawet nie licz na moją pomoc przy wgrywaniu mapy na serwer bakłażanie. Jedyne co mogę zrobić to wgrać ją do klienta gry.

Cennik:

Mapa 2x2 - 3x3 ------>

Mapa 3x3 - 4x4 ------>

Mapa 5x5 - 6x6 ------>

Mapy większe rozliczamy osobiście

Jak z wspomnianymi zabezpieczeniami klienta?

Nie rozdaje go, paker posiadam tylko i wyłącznie ja. Jeżeli chcesz skorzystać z moich jak połowa forum powie " bezużytecznych, bo i tak rozpakują " zabezpieczeń to zapraszam do rozmowy na Ts3. Mogę dać próbkę moich plików, nawet dorzucę binkę i możesz dać jakiemuś kozakowi do rozpakowania, jeżeli Ci się spodoba to za pierwsze zabezpieczenia biorę 1/4 całej ceny. Lecz jeżeli rozpakuje ktoś moje pliki to osobiście wyślę 600 złoty dla tego kozaka w ramach kreatywnej nauki i sporego doświadczenia.

FAQ:

Dlaczego takie niskie ceny?  Większość dobrych, bądź pseudo maperów zdziera z ludzi pieniądze za mapy, które są już na innych serwerach, bądź w necie. Ja chcę pokazać, że można mieć dobre mapy za grosze.

Czy pokażę swoje projekty map?  Oczywiście, ale do tego zapraszam na PW po numer GaduGadu, bo nie chce mi się robić filmików, ani co chwilę wygasających screenów.

Czas realizacji?  Działam szybko, mapę 4x4 zrobię w 2-4 godzinki max, jeżeli projekt się nie spodoba wtedy dodaje poprawki według waszych upodobań.

Kogo chcę pozdrowić?  Lajka, bo jest pazerny na sławę  :lenny:

Mogły się wkraść jakieś literówki, za co bardzo przepraszam pisałem to na szybko.

Pokazałbyś jakieś przykładowe prace?

Zabezpieczenia poprzez source/python?

Co do osoby to nie polecam ciężko znosi krytyke i większość jego projektów nie wyszło po za zapowiedź ponadto robi wielkie hurr durr ze wszystkiego. Chyba, że się zmieniłeś to moge polecić.

Macie świadomość, że daje Klienta do rozpakowania dla kozaków, a nie na pokaz?

a ja go nie chce na pokaz :) Przekazuję go Terenzo zobaczymy co z nim zrobi.

Ty masz chorobe umysłową, c***a potrafisz :)

a co do tematu to polecam, bo przereklamowany lajk tam jest ;x

Macie świadomość, że daje Klienta do rozpakowania dla kozaków, a nie na pokaz?

a ja go nie chce na pokaz :) Przekazuję go Terenzo zobaczymy co z nim zrobi.

Ty masz chorobe umysłową, c***a potrafisz :)

a co do tematu to polecam, bo przereklamowany lajk tam jest ;x

Czytaj ze uważniej...

Świta ci kim jest terenzo ?

Jutro postaram się wrzucić klienta. Co do portfolio, to nie bardzo mam ochotę wystawiać na forum. Jak ktoś chce zgłasza się i dostaje co chce, aktualnie mam nocki po 12h więc ciężko z odpisywaniem.

Tak samo nie każdemu chce się tracić czas na pisanie do Ciebie, to ty się oferujesz i powinieneś zrobić to najlepiej, a nie wystawiać publiczną łaskę.

would u miss me? 1105814451671351221478.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Zabezpieczenia Klienta/Mapper na jeden projekt!   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...