Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Skrypter potrzebny na serwer pvp! pvpbonsko.tsdns.pl


venqxmarchew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ahaaa Tak myślałem, że już gdzieś ten nick skype istniał.

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1601157-poszukuje-skryptera/#entry13488273

 

Reportuję twój post.

 

Ja bym z takim kimś jak ty nie chciał współpracować, myślę że inni też nie.

 

 

Ew. jeśli chcesz to od podstaw mogę napisać dla ciebie coś - no chyba że będziesz się zachowywał tak jak na załączonym obrazku?

@1361622928-U485574.pngvenqxmarchew

.

Opublikowano

Ahaaa Tak myślałem, że już gdzieś ten nick skype istniał.

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1601157-poszukuje-skryptera/#entry13488273

 

Reportuję twój post.

 

Ja bym z takim kimś jak ty nie chciał współpracować, myślę że inni też nie.

 

 

Ew. jeśli chcesz to od podstaw mogę napisać dla ciebie coś - no chyba że będziesz się zachowywał tak jak na załączonym obrazku?

@1361622928-U485574.pngvenqxmarchew

po co sie  spinasz?

Opublikowano

Elo here . Pisz PW

dodaj skype  xD panmarchewka2013

Szukamy skrypterów, na serwer pvp chętnych zapraszam na skype:panmarchewka2013

~marchew

;>

koles dodaj na skype panmarchewka2013

Opublikowano

Boże...

 

 

Szukamy skrypterów, na serwer pvp chętnych zapraszam na skype:panmarchewka2013

~marchew

;>

koles dodaj na skype panmarchewka2013

 

Ty nie znasz głupoty własnych granic xD?

.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...