Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak postawić prywatny serwer non steam na własnym komputerze?


DreaMPL96

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


 

Proszę Cię bardzo, pierwszy serwer stawiałem z tym poradnikiem i z użyciem główki i Ty postawisz serwer...

 

 

PS.

A sprawdź jak moje posty został nabite, pomagając ludzikom używać boskiego narzędzia jakim jest mózg ...

Opublikowano

Proszę Cię bardzo, pierwszy serwer stawiałem z tym poradnikiem i z użyciem główki i Ty postawisz serwer...

PS.

A sprawdź jak moje posty został nabite, pomagając ludzikom używać boskiego narzędzia jakim jest mózg ...

 

Poradnik widziałem już dość dawno, niestety po wpisaniu komendy 

app_update 405100 validate 

w konsoli wyskakuje mi komunikat:

Failed to request AppInfo update, not online or not logged in to steam
Opublikowano

Za kase albo skiny zrobię ci serwer hurtworld non steam na vps.

Nie po to szukam darmowego sposobu by jakiemuś typowi płacić...

 

 

 

Poprzednia komenda

login anonymous

nie wyrzuciła błędów?

Na pewno nic nie blokuje połączenia z internetem dla tej konsoli?

 

 

Na śmierć zapomniałem o tej komendzie, dzięki na razie wszystko działa.

Opublikowano

Serwer mi już działa.

 

ALE

 

Niestety znajomi nie mogą wejść na serwer gdyż pisze im "Połączenie nieudane"

 

Próbowali łączyć się przez IP, które ja używam do łączenia, próbowali przez moje ip z portem, którego ja używam ale im nie działa. Oczywiście próbowaliśmy też przez hamachi i nadal lipa. 

Opublikowano

Bardzo prosta przyczyna ale za to że jesteś chamski to ci nie pomogę.

Fajnie...

 

Daj mi powód czemu jestem "chamski" 

 

Może dlatego, że nie chce Tobie zapłacić za zrobienie serwera?

 

Za kase albo skiny zrobię ci serwer hurtworld non steam na vps.

 

 

hmmm...

No rzeczywiście jestem chamski 

 

A tak btw. Po co się udzielasz tutaj skoro nie chcesz pomóc?  

 

Trochę jest to nabijanie postów bo ja też mógłbym wchodzić w każde tematy i pisać:

 

"Pomógłbym ci ale mi się nie chce" 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...