Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ile będę miał FPSów na tym komputerze?


MrFlusioo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Z jakimi shaderami? Jak chcesz nagrywać i w jakiej jakości? Poza tym wydaje mi się że szybciej odpowiedź dostaniesz tutaj: http://www.mpcforum.pl/forum/439-elektronika-sprz%C4%99t/

 

Z jakimiś dobrymi i najlepiej 60 kratek. w fullhd

 

 

@Prosze o przeniesienie tematu.

 

Nieważne, temat jest dobry, ale doprecyzuj jakie to są dobre shadery, poza tym powinno być wystarczająco dużo do płynnej rozgrywki, ale bez doprecyzowania raczej nikt nie zgadnie :v

Opublikowano

 

 

Z jakimi shaderami? Jak chcesz nagrywać i w jakiej jakości? Poza tym wydaje mi się że szybciej odpowiedź dostaniesz tutaj: http://www.mpcforum.pl/forum/439-elektronika-sprz%C4%99t/

 

Z jakimiś dobrymi i najlepiej 60 kratek. w fullhd

 

 

@Prosze o przeniesienie tematu.

 

Nieważne, temat jest dobry, ale doprecyzuj jakie to są dobre shadery, poza tym powinno być wystarczająco dużo do płynnej rozgrywki, ale bez doprecyzowania raczej nikt nie zgadnie :v

 

 

 

No niewiem np: Shadery Seus 10.1

Opublikowano

 

 

 

Z jakimi shaderami? Jak chcesz nagrywać i w jakiej jakości? Poza tym wydaje mi się że szybciej odpowiedź dostaniesz tutaj: http://www.mpcforum.pl/forum/439-elektronika-sprzęt/

 

Z jakimiś dobrymi i najlepiej 60 kratek. w fullhd

 

 

@Prosze o przeniesienie tematu.

 

Nieważne, temat jest dobry, ale doprecyzuj jakie to są dobre shadery, poza tym powinno być wystarczająco dużo do płynnej rozgrywki, ale bez doprecyzowania raczej nikt nie zgadnie :v

 

 

 

No niewiem np: Shadery Seus 10.1

Powiem tak: stałe 50-60 klatek powinno być, ale dalej wiele zależy od tego w jaki sposób skonfigurujesz nagrywanie i czym będziesz nagrywał ;)

Opublikowano

Polecam karte zmienic na GTX 1050ti ~750 zł, dysk hdd na dysk ssd z intela/samsung i bedzie smigalo wszystko dobrze ;)

 

120 fpsow ;)

Opublikowano

Polecam karte zmienic na GTX 1050ti ~750 zł, dysk hdd na dysk ssd z intela/samsung i bedzie smigalo wszystko dobrze ;)

 

120 fpsow ;)

Zmiana na 1050ti jest nieopłacalna ten rx jest o wiele wydajniejszy. Lepiej zmienić procesor na 7400 i płytę na h110
Opublikowano

Dobra gitara siema  ;)  Czyli jak dobrze zauważyłem komputer poradzi sobię z shaderami + nagrywanko? (Obowiązkowo OptiFine wszystko on)

 

 

UPDATE: 

 

Wszystko pięknie ładnie i powinno chodzić. Raczej sobie poradzi i to na spokojnie, ale jak już pisałem wcześniej daj nową generację procesorów:

 

 

dopłata 40 zł, a wzrost wydajności powinien być.

@Edit Wyrzuciłeś aktualizację BIOS'u, a bez niej procesor nie będzie działał, więc dołóż ją albo załatw od kolegi Sky Lake do aktualizacji, jeżeli się posłuchasz i wsadzisz 7400 ;)

Opublikowano

 

Dobra gitara siema  ;)  Czyli jak dobrze zauważyłem komputer poradzi sobię z shaderami + nagrywanko? (Obowiązkowo OptiFine wszystko on)

 

 

UPDATE: 

 

Wszystko pięknie ładnie i powinno chodzić. Raczej sobie poradzi i to na spokojnie, ale jak już pisałem wcześniej daj nową generację procesorów:

 

 

dopłata 40 zł, a wzrost wydajności powinien być.

@Edit Wyrzuciłeś aktualizację BIOS'u, a bez niej procesor nie będzie działał, więc dołóż ją albo załatw od kolegi Sky Lake do aktualizacji, jeżeli się posłuchasz i wsadzisz 7400 ;)

 

 

Wszystko dodane.

 

Teraz koszyk prezentuje się o tak:

 

 

 

Czy napewno uciągnie na shaderach + nagrywanie 60 kratek?

 

@EditING Jeszcze mam taki zestawik:

 

 

Który wziąść.

Opublikowano

 

 

Dobra gitara siema  ;)  Czyli jak dobrze zauważyłem komputer poradzi sobię z shaderami + nagrywanko? (Obowiązkowo OptiFine wszystko on)

 

 

UPDATE: 

 

Wszystko pięknie ładnie i powinno chodzić. Raczej sobie poradzi i to na spokojnie, ale jak już pisałem wcześniej daj nową generację procesorów:

 

 

dopłata 40 zł, a wzrost wydajności powinien być.

@Edit Wyrzuciłeś aktualizację BIOS'u, a bez niej procesor nie będzie działał, więc dołóż ją albo załatw od kolegi Sky Lake do aktualizacji, jeżeli się posłuchasz i wsadzisz 7400 ;)

 

 

Wszystko dodane.

 

Teraz koszyk prezentuje się o tak:

 

 

 

Czy napewno uciągnie na shaderach + nagrywanie 60 kratek?

 

@EditING Jeszcze mam taki zestawik:

 

 

Który wziąść.

 

Ten pierwszy, uciągnie.

Opublikowano

 

 

 

Dobra gitara siema  ;)  Czyli jak dobrze zauważyłem komputer poradzi sobię z shaderami + nagrywanko? (Obowiązkowo OptiFine wszystko on)

 

 

UPDATE: 

 

Wszystko pięknie ładnie i powinno chodzić. Raczej sobie poradzi i to na spokojnie, ale jak już pisałem wcześniej daj nową generację procesorów:

 

 

dopłata 40 zł, a wzrost wydajności powinien być.

@Edit Wyrzuciłeś aktualizację BIOS'u, a bez niej procesor nie będzie działał, więc dołóż ją albo załatw od kolegi Sky Lake do aktualizacji, jeżeli się posłuchasz i wsadzisz 7400 ;)

 

 

Wszystko dodane.

 

Teraz koszyk prezentuje się o tak:

 

 

 

Czy napewno uciągnie na shaderach + nagrywanie 60 kratek?

 

@EditING Jeszcze mam taki zestawik:

 

 

Który wziąść.

 

Ten pierwszy, uciągnie.

 

 

A ten zestaw? narazie nie mogę zapodać i5 ani i7 :(

 

 

Opublikowano
Opublikowano

Taka lipa ze nie mam by znowu dodac inne rzeczy... na tą chwile stać mnie na 2000 zł bo wesele siostry a po weselu pomyśle na i5 czy coś.

Opublikowano

To zmień przynajmniej grafę i zasilacz ;)

 

 

Taka lipa ze nie mam by znowu dodac inne rzeczy... na tą chwile stać mnie na 2000 zł bo wesele siostry a po weselu pomyśle na i5 czy coś.

 

Opublikowano

 

To zmień przynajmniej grafę i zasilacz ;)

 

 

Taka lipa ze nie mam by znowu dodac inne rzeczy... na tą chwile stać mnie na 2000 zł bo wesele siostry a po weselu pomyśle na i5 czy coś.

 

 

Na twoim miejscu bym wyrzucił nagrywarkę, zmienił obudowę na ciut tańszą i zamiast 1050ti masz rx-a 470 który tego gtxa roznosi w pył ;)

serwer_ourmc.gif

Opublikowano

 

 

To zmień przynajmniej grafę i zasilacz ;)

 

 

Taka lipa ze nie mam by znowu dodac inne rzeczy... na tą chwile stać mnie na 2000 zł bo wesele siostry a po weselu pomyśle na i5 czy coś.

 

 

Na twoim miejscu bym wyrzucił nagrywarkę, zmienił obudowę na ciut tańszą i zamiast 1050ti masz rx-a 470 który tego gtxa roznosi w pył ;)

 

 

Nagrywarkę potrzebuję więc napewno jej nie wywale, obudowę ciut tańsza a jakościowo jakiś szmelc a GTX w większośći przypadkach jest chyba lepszy a jak już to ile kratek się rózni to się zastanowię.

 

Jak już to daj mi gotowy koszyk a nie,

Opublikowano

 

 

 

To zmień przynajmniej grafę i zasilacz ;)

 

 

Taka lipa ze nie mam by znowu dodac inne rzeczy... na tą chwile stać mnie na 2000 zł bo wesele siostry a po weselu pomyśle na i5 czy coś.

 

 

Na twoim miejscu bym wyrzucił nagrywarkę, zmienił obudowę na ciut tańszą i zamiast 1050ti masz rx-a 470 który tego gtxa roznosi w pył ;)

 

 

Nagrywarkę potrzebuję więc napewno jej nie wywale, obudowę ciut tańsza a jakościowo jakiś szmelc a GTX w większośći przypadkach jest chyba lepszy a jak już to ile kratek się rózni to się zastanowię.

 

Jak już to daj mi gotowy koszyk a nie,

 

Jeszcze frytki do tego?



+ materiał Morele.TV w którym Radeon ciora tego GTXa w każdej produkcji ;)


+ Radeon jest na dłuższy czas a nie na rok jak gtxy ;)

serwer_ourmc.gif

Opublikowano

Witajcie, za 100 zł okazyjnie zakupiłem całą skrzynkę  :D a w niej


 


Procesor Core2Duo E8400 3GHz


 


4x1GB ram =4GB DDR2 800MHz Patriot z radiatorami


 


Płyta główna acera, która niestety obsługuje tylko do 4gb


 


Windows 10


 


Nie mam grafiki i tu sie tyczy pytanie do takiej konfiguracji do 150 zł używka jaka ?


 


Czy ten sprzet na tej konfiguracji da rade pograć dla rozrywki nie profesjonalnie ale w komfortowych nie nerwowych warunkach mam na mysli klatkowania gry, oczywiscie na minimum nie zadne full hd itd

Opublikowano

 

 

 

 

To zmień przynajmniej grafę i zasilacz ;)

 

 

Taka lipa ze nie mam by znowu dodac inne rzeczy... na tą chwile stać mnie na 2000 zł bo wesele siostry a po weselu pomyśle na i5 czy coś.

 

 

Na twoim miejscu bym wyrzucił nagrywarkę, zmienił obudowę na ciut tańszą i zamiast 1050ti masz rx-a 470 który tego gtxa roznosi w pył ;)

 

 

Nagrywarkę potrzebuję więc napewno jej nie wywale, obudowę ciut tańsza a jakościowo jakiś szmelc a GTX w większośći przypadkach jest chyba lepszy a jak już to ile kratek się rózni to się zastanowię.

 

Jak już to daj mi gotowy koszyk a nie,

 

Jeszcze frytki do tego?



+ materiał Morele.TV w którym Radeon ciora tego GTXa w każdej produkcji ;)


+ Radeon jest na dłuższy czas a nie na rok jak gtxy ;)

 

 

Daj mi gotowy koszyk z radeonem do 2000 zł maksymalnie 2100

Opublikowano

 

Witajcie, za 100 zł okazyjnie zakupiłem całą skrzynkę  :D a w niej

 

Procesor Core2Duo E8400 3GHz

 

4x1GB ram =4GB DDR2 800MHz Patriot z radiatorami

 

Płyta główna acera, która niestety obsługuje tylko do 4gb

 

Windows 10

 

Nie mam grafiki i tu sie tyczy pytanie do takiej konfiguracji do 150 zł używka jaka ?

 

Czy ten sprzet na tej konfiguracji da rade pograć dla rozrywki nie profesjonalnie ale w komfortowych nie nerwowych warunkach mam na mysli klatkowania gry, oczywiscie na minimum nie zadne full hd itd

 

 

Proszę o danie warna dla pana ponieważ nie jest to związane z tematem....

 

_________________________________________________________________

 

@ref

Opublikowano

 

 

 

 

 

To zmień przynajmniej grafę i zasilacz ;)

 

 

Taka lipa ze nie mam by znowu dodac inne rzeczy... na tą chwile stać mnie na 2000 zł bo wesele siostry a po weselu pomyśle na i5 czy coś.

 

 

Na twoim miejscu bym wyrzucił nagrywarkę, zmienił obudowę na ciut tańszą i zamiast 1050ti masz rx-a 470 który tego gtxa roznosi w pył ;)

 

 

Nagrywarkę potrzebuję więc napewno jej nie wywale, obudowę ciut tańsza a jakościowo jakiś szmelc a GTX w większośći przypadkach jest chyba lepszy a jak już to ile kratek się rózni to się zastanowię.

 

Jak już to daj mi gotowy koszyk a nie,

 

Jeszcze frytki do tego?



+ materiał Morele.TV w którym Radeon ciora tego GTXa w każdej produkcji ;)


+ Radeon jest na dłuższy czas a nie na rok jak gtxy ;)

 

 

Daj mi gotowy koszyk z radeonem do 2000 zł maksymalnie 2100

 

Po pierwsze to rozkazywać możesz swojej mamie ale na pewno nie mi ;)

Wywal aktualną kartę i dorzuć do koszyka najtańszą 470 od Gigabyte bodajże była, upośledzony nie jesteś więc sobie poradzisz ;) Chyba że...

serwer_ourmc.gif

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...