Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Niska jakość textur na epickich ustawieniach!


PanZagAdkOwy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pewien problem nie dawno kupiłem sobie grę Overwatch no i mam ustawienia epickie i jak załączam żeby zagrać to tekstury są strasznie brzydki postaci podobnie ale trochę lepiej nie wiem czy to tylko ja tak po prostu narzekam proszę o wytłumaczenie może grafika w grze po prostu taka jest no nie wiem na innych nagraniach grafika jest piękna.

Opublikowano

Spróbuj zmienić w ustawieniach GRAFIKI (ang. "render scale" | pol. "jakość skalowania renderingu"  ) na 100%, jakość powinna się polepszyć. Daj znać czy pomogło. 

Opublikowano

Nie niestety miałem tak ustawione od samego początku no ale tekstury nadal są brzydkie ale dzięki za chęć pomocy.

Opublikowano

Procesor: Intel® Pentium® GPU G4500 @ 3.50 GHz

Karta Graficzna: GeForce GTX 960 STRIX ASUS 4GB

Ram: 8GB

System: 64 BIT

 

Screenów nie wrzucę bo są za ciężkie aby je wrzucić.

Opublikowano

@PanZagAdkOwy

Wrzuć na imgur.com czy jakiś inny hosting, komp nie powinien mieć raczej problemów z wydajnością. Jak swoją drogą wygląda ilośc FPS?

Opublikowano

Dobra czyli jest to normalna grafika na epickich przynajmniej wiem że tak jest i nie tylko ja tak mam dzięki a tak na marginesie ponieważ zainstalowałem nowe sterowniki od nvidi 378.49 pod GeForce GTX 960 dobrze będzie wpływał na moją kartę graficzną? czy lepiej wrócić do dołączonej w opakowaniu?

Opublikowano

Dobra czyli jest to normalna grafika na epickich przynajmniej wiem że tak jest i nie tylko ja tak mam dzięki a tak na marginesie ponieważ zainstalowałem nowe sterowniki od nvidi 378.49 pod GeForce GTX 960 dobrze będzie wpływał na moją kartę graficzną? czy lepiej wrócić do dołączonej w opakowaniu?

Najlepiej aktualizować do najnowszych sterowników. Ja za każdym razem jak widzę jakąkolwiek aktualizację to ją instaluję i wszystkie gry działają poprawnie w 100%. ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...