Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

W jakiej jakosci bede mogl streamowac i nagrywac na YT?


Pabel432

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema chce sie dowiedziec w jakiej jakosci stream oraz nagrywanie bedzie do przyjecia

Specyfikacje kompa:

Intel Pentium G4560

Palit GTX 1050 Ti 4GB

8GB Ram ddr4 2133mhz

Internet: 16dl i 5/6up

Opublikowano

Sprawdź jaką najlepszą ustawisz i jaka zadowalająca, po to masz możliwość zrobienia testów  bo internet masz raczej  taki sobie ( wygląda na radiówkę albo ADSL ) , procesor też, reszta zależy tylko od konfiguracji sprzętu, systemu i sterowników, no i zawsze od silnika gry stremowanej. 

 

Jak byś miał sie pluć że bezsensowna odpowiedz to każdą grę trzeba sobie ustawiać pod jej wymagania więc nikt nie ma pojęcia jak ustawić optymalnie. Wystarczy znać grę i  poszukać optymalnych ustawień dla niej, tego nie brak po forach. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Nikt ci nie poda te go w liczbach, ale ten procesor tutaj wypada słabo. Do gier jest to naprawdę fajne rozwiązanie, ale do streamowania się nie nadaje. Chyba, że mówimy o prostej gierce nie obciążającej procesora. Z tego co wiem, to CS:GO bardziej obciąża procesor niż grafikę, więc w tej grze streamując stracisz na pewno sporo FPS.

 

Możesz dokupić Avermedie i przez nią streamować, aby obniżyć użycie procesora. Ale to dodatkowy zakup za kilkaset złotych.

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Opublikowano

Procek jest trochę słaby, ale jakbyś ustawił codek Nvidii żeby stream używał mocy karty do pomocy powinieneś wyciągnąć 720/30, ale jakość grafiki w nowszych tytułach może być nie zbyt zadowalająca :P


MEGUSTA

Opublikowano

Podstawowe informacje dostałeś, sprzęt może by działał przy streamowaniu czy nagrywaniu w stopiu minimalnym.

 Musiał by mieć ktoś identyczny sprzęt by sprawdzić i przeprowadzić testy specjalnie dla ciebie bo tobie się nie chce tego zrobić. 

 

Masz Google, fora gier i szukaj optymalnych ustawień,  sam dopasuj do konkretnej gry na swoim komputerze, jak napisałem wcześniej każda gra ma indywidualne ustawienia które nie sprawdzą sie w każdej innej. Pewnie większość streamujących ma też i  lepszą konfigurację sprzętu zwłaszcza lepszy procesor więc ich ustawienia nie nadadzą sie dla tego zestawu. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...