Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Kilka zmian na forum


Easy.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć.

Może bez owijania w bawełnę @Lord Makin i wszyscy inni użytkownicy MPC skończymy faworyzowanie serwerów metina. Chodzi mi o klik banujecie ludzi za pisanie prawdy [ albo i nie] pod pretekstem flame.. pominę to. Było już z serwerami isamu czy kogoś znanego czy nawet MPCforum. Bo osobiście mnie to w*****a powoli. Niektóre serwery zostają bo nie wiadomo co i robią albo jak proszą a inne do kosza bo np. ..

 

Na serwerze jest dużo przedmiotów, potworów, itp, które zostały ukradzione z innych gier. Nie będziemy tego tolerować.

 

Więc albo na tym forum są wszyscy traktowani tak jak nakazuje regulamin albo każdy robi samo wlokę i olewamy wszyscy regulamin.

 

2 Moderatorzy

 

Kolejnym tematem są moderatorzy którzy się podlizują albo i nie Kobietą na tym forum np. http://screenshooter.net/103023678/jtuxtyf napisałem prawdę jak było a że ktoś sobie edytuje posta bo kogoś tam boli prawda to już swoją drogą.  http://screenshooter.net/103023678/ixgmgbe ale jeżeli ktoś wstawia w idiotyzm że ktoś napisał podanie kida ts3 i się dostał i ten ktoś ma ból dupy o to " http://screenshooter.net/103023678/rhmlyht " i wstawia to w idiotyzmy i nie ma za to warna bo tak naprawdę jest to spam to już swoją drogą.

 

3.  Antaris

 

Swoją drogą wszystkim znany serwer każdy z tematem Przyszłość projektu się zapoznał i wie co i jak. Więc można dział ukryć bo po co to komu skoro wszyscy wiedzą jak jest i będzie. A to że DM jest sponsorem i @Lord Makin nie masz nic do gadania nie oznacza że musisz zostawić ten temat widocznym, Bo DM tak naprawdę nic nie robi po za tym że są " sponsorem " MPC.

 

4. Bany

 

Podobno gdy ktoś ma bana za multi to podawało się w temacie nazwy 2 słownie : dwóch kont tzn. nazwakonta, nazwakonta a nie tak jak ostatnio widać to u @Eryk'a bywa 

http://www.mpcforum.pl/topic/1601223-perm-%C5%82ukasz2001/

Swoją drogą banowanie miało wyglądać w taki sposób że

 

Treść bana

Nadano w profilu. gdzie w  profilu miał być link do owego profilu ale tak nie jest...

 

 

 

 

 

I każdy na tym forum wie jak jest więc może to czas najwyższy zmienić. A to że prawda boli albo nie to już każdego z osobna sprawa. 

 

Proponują też dodać "Najgorszy Moderator Miesiąca" bo patrząc na aktualne modlogs jeśli jest aktualne to sytuacja wygląda faktycznie nie ciekawie  [ czytaj c*****o ] .

 

Tak cz czy siak obstawiam że temat trafi z automatu do kosza bo taka jest prawda i nikomu z was nie bd chciało się odpowiedzieć szczerze na to wszystko.

 

 

 

EDIT 

 

Pozwolę sobie jeszczę dodać że jeżeli GM [ GLOBAL MODERATOR ] ma takie zachowanie jak na tych ss. To nie powinienem być gm. Ss stare bo stare ale jak na tak wysokie stanowisko to poziom jakiś powinien być

 

http://screenshooter.net/103023678/bybdnvk

 

http://screenshooter.net/103023678/anyctdw

 

http://screenshooter.net/103023678/mhjilta

 

Edit ten nie ma na celu obrażenia kogoś ale pokazaniu jak czasami mając rangę komuś może odpić palma

 

Tak licze się z banem ale nie boję się napisać prawdy...

oDYVDfv.gif
Opublikowano

A GDZIE 1 (ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง

 

2. To tak jakbyś podszedł do Putina i powiedział, "ej a może zniszczmy całkowicie korupcje w państwie i damy wszystkim równe prawa" 

 

iu.gif

 

3. Nie, ponieważ przychodzą nowi użytkownicy i nie wiedzą o co chodzi a może byliby zainteresowani.

4. Tak.

 

Usunąć najlepszy moderator miesiąca i tyle, nie będzie narcyzowania :D

 

ej no, ja odpowiedziałem

Opublikowano

A GDZIE 1 (ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง

 

2. To tak jakbyś podszedł do Putina i powiedział, "ej a może zniszczmy całkowicie korupcje w państwie i damy wszystkim równe prawa" 

 

iu.gif

 

3. Nie, ponieważ przychodzą nowi użytkownicy i nie wiedzą o co chodzi a może byliby zainteresowani.

4. Tak.

 

Usunąć najlepszy moderator miesiąca i tyle, nie będzie narcyzowania :D

 

ej no, ja odpowiedziałem

co to 2  to ile już temat wisi że tak zapytam? Yyy czekaj od Października?

oDYVDfv.gif
Opublikowano

 

4. Bany

 

Podobno gdy ktoś ma bana za multi to podawało się w temacie nazwy 2 słownie : dwóch kont tzn. nazwakonta, nazwakonta a nie tak jak ostatnio widać to u @Eryk'a bywa 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1601223-perm-%C5%82ukasz2001/
Swoją drogą banowanie miało wyglądać w taki sposób że

 

Treść bana

Nadano w profilu. gdzie w  profilu miał być link do owego profilu ale tak nie jest...

 

 

 

 

 

I każdy na tym forum wie jak jest więc może to czas najwyższy zmienić. A to że prawda boli albo nie to już każdego z osobna sprawa. 

 

To akurat prawda.

 

Opublikowano

 

 

 Chodzi mi o klik banujecie ludzi za pisanie prawdy [ albo i nie] pod pretekstem flame.. pominę to.

Za wyzywanie są kary, każdy przed banem zostaje upomniany. Jak ktoś nie potrafi napisać prawdy bez obrażania to musi się nauczyć, albo pogodzić z konsekwencjami.

 

 

 

Kolejnym tematem są moderatorzy którzy się podlizują albo i nie Kobietą na tym forum np. http://screenshooter...3023678/jtuxtyf napisałem prawdę jak było a że ktoś sobie edytuje posta bo kogoś tam boli prawda to już swoją drogą.  http://screenshooter...3023678/ixgmgbe ale jeżeli ktoś wstawia w idiotyzm że ktoś napisał podanie kida ts3 i się dostał i ten ktoś ma ból dupy o to " http://screenshooter...3023678/rhmlyht " i wstawia to w idiotyzmy i nie ma za to warna bo tak naprawdę jest to spam to już swoją drogą.

Nie można obrażać innych, dziwisz się że ktoś dostał to ostrzeżenie? Nie ważne czy jest dziewczyną, czy nie  o.O Co do idiotyzmów to był tam regulamin. To, że idiotyzm był słaby i dla kogoś "idiotyzmem" była czyjaś aplikacja to nie znaczy, że to był spam. Zwyczajnie słaby idiotyzm. Wszystko staraliśmy się w tamtym temacie rozpatrywać indywidualnie.

 

 

 

Swoją drogą wszystkim znany serwer każdy z tematem Przyszłość projektu się zapoznał i wie co i jak. Więc można dział ukryć bo po co to komu skoro wszyscy wiedzą jak jest i będzie. A to że DM jest sponsorem i @Lord Makin nie masz nic do gadania nie oznacza że musisz zostawić ten temat widocznym, Bo DM tak naprawdę nic nie robi po za tym że są " sponsorem " MPC.

To czy dział można ukryć czy nie nie zależy od nas. Do reszty się nie ustosunkuje, bo dałeś wolę fantazji i zwyczajnie jesteś w błędzie.

 

 

 

Podobno gdy ktoś ma bana za multi to podawało się w temacie nazwy 2 słownie : dwóch kont tzn. nazwakonta, nazwakonta a nie tak jak ostatnio widać to u @Eryk'a bywa 

Profil który zlinkowałeś banowałem przez telefon i nick drugiego konta wpisałem ręcznie. Nie złapało go i musiałem ręcznie zbanować drugie.

 

 

 

Nadano w profilu. gdzie w  profilu miał być link do owego profilu ale tak nie jest...

To, że profil się nie podlinkował w słowie "profilu" to już nie wina osób, które banują. 

 

 

 

Proponują też dodać "Najgorszy Moderator Miesiąca" bo patrząc na aktualne modlogs jeśli jest aktualne to sytuacja wygląda faktycznie nie ciekawie  [ czytaj c*****o ] .

Modlogs nie odzwierciedla wszystkiego.

 

 

Co do ostatnich screenków to jak widać zadziałało, metody trzeba dobierać indywidualnie ;) Jeśli naprawdę uważasz, że panuje tu jakaś mega super niesprawiedliwość to napisz na pw z konkretami to postaram się wszystko wyjaśnić i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...