Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

Liczne problemy z TS'em przed i po instalacji


XxardasS

Pytanie

Opublikowano

Witam. Ostatnio odinstalowałem TS'a, ponieważ go nie używałem. Ale teraz mam chęć znów porozmawiać ze znajomymi.

Gdy tylko pobrałem instalkę od razu napotkałem problemy. Pierwszy z nich był, że nie miałem jakiegoś service packa 1. No to go zainstalowałem, wszystko pięknie, lecz po zainstalowaniu i chęci odpalenia, nic sie nie dzieje. Postanowiłem pobrać starszą wersję (także TS3), wszystko zainstalowało się poprawnie a nawet udało się go uruchomić, lecz nie da się wejść na żaden serwer. Próbowałem odpalić wiele serwerów (wiem, że działają ani nie mam bana)

 

post-1103336-0-51445600-1486313203_thumb.png

                                                         

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Raczej nikt już nie pomoże, do zamknięcia.

                                                         

Opublikowano

Prawdopodobnie pobrałeś zbyt starą wersję klienta i odrzuca Ci połączenie. Pobierz najnowszą wersję TS'a, spróbuj uruchomić, sprawdź i wrzuć tutaj logi:

...\AppData\Roaming\TS3Client\logs
aqcu39P.png
Opublikowano

Nikt nie pomoże? :/

                                                         

Opublikowano

Raczej nic z tych rzeczy, ponieważ wcześniej działało bez zarzutów a od tamtej pory nic nie zmieniałem

 

//Po dodaniu go na tę listę wciąż nie chce się odpalić

 

http://pokazywarka.pl/w5m133/

                                                         

Opublikowano

Tam nie ma żadnego folderu związanego z TS3

                                                         

Opublikowano

Próbowałeś uruchomić jako administrator?

Nie używasz żadnego proxy czy VPN?

Masz aktywny jakikolwiek firewall, który może blokować aplikację?

Non omnis moriar.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...