Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co was denerwuje w chodzeniu ludzi?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jako, że w naszym kraju jest ruch prawostronny, to wkurza mnie jak ktoś idzie lewą stroną (chyba, że wyprzedza ale to już inna sprawa). Wgl to czy tylko ja jak wyprzedzam kogoś pieszo to myślę, że jestem samochodem, który wyprzedza inny samochód? xD

01100010 01110101 01101101 << nie tłumacz tego bo będzie bum!

Opublikowano

A mnie w*****a to, że jest gdzieś chodnik a tam 5 meneli się rozłoży i coś tam gadają i potem z nóg robią takie jakby bagno przez, które musisz przejść, no ja p******* w okolicy są ławki i zamiast usiąść jak k***a na człowieka przystało to nie, trzeba być zwierzęciem.

pyhvh7E.png


 


Opublikowano

myslalem ze to bedzie temat, hejrujacy bujajcych sie osiedlowych sebixow, ale nie

w chodzeniu ludzi w*****a mnie zachowanie nna ruchomych schodach, w polsce ta zasada nie jest kompletnie respektowana 

lewa stoimy prawa idziemy!

Cpu i7 4790k : Mobo Msi Gaming 5 Z97 : Gpu GF980 Msi Gaming : Ram Ripjaws 2133 8gb : Buda Zallman HF1 : CpuKuler Zalman Reserator 3 Max Dual SSD: Crucial 100BX 500gb : Monitor AGON AG241QX +2x LG23MP65

Klawa MadCatz S.T.R.I.K.E : TE : Steel Series Rival 300 Podkładka Razer Goliathus : Słuchawki Corsair Void RGB Wirless + Syberia v2

Opublikowano

A mnie denerwuje jak zapominają zawsze nart do tych swoich kijków.

Cześć! Życzę Ci dobrego dnia! Uśmiechaj się!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mnie irytuje jak ktoś szczególnie starszy wysiada przed Tobą z autobusu i zaczyna iść strasznie wolno, podczas gdy ty się śpieszysz, a nie masz możliwości go ominąć, bo jeszcze dodatkowo buja się na boki. DAYUM.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mnie wkur**ają ludzie, którzy mają scieżkę rowerową a jadą ulicą. (rower):D


Mnie wkur**ają ludzie, którzy mają scieżkę rowerową a jadą ulicą. (rower) :D A w chodzeniu to chyba nic xD

brak

Opublikowano

Mnie wkur**ają ludzie, którzy mają scieżkę rowerową a jadą ulicą. (rower) :D

Mnie wkur**ają ludzie, którzy mają scieżkę rowerową a jadą ulicą. (rower) :D A w chodzeniu to chyba nic xD

 

A mnie ludzie którzy mają ścieżkę dla pieszych, a chodzą dla rowerów - albo całymi rodzinami idą że przejechać nie idzie, a dzwonka nie masz bo wstyd.

Opublikowano

Mnie wkur**ają ludzie, którzy mają scieżkę rowerową a jadą ulicą. (rower) :D

 

Są takie miejsca, gdzie nawet już się nie kończy rowerowa, a pozostaje albo droga, albo koślawy chodnik – co pozostawia prosty wybór. ;)

 

A mnie ludzie którzy mają ścieżkę dla pieszych, a chodzą dla rowerów - albo całymi rodzinami idą że przejechać nie idzie, a dzwonka nie masz bo wstyd.

Niestety najgorsza sytuacja. Dzwonek należy do obowiązkowego wyposażenia roweru (mi jako, że się zepsuł, to mam teraz najbardziej donośny jaki się znalazł) – prędzej wstyd będzie miał nierozważny przechodzień, a nie rowerzysta!

Opublikowano

U mnie jest taki super przystanek, obustronny, no i tam jeździ autobus co minute, i wysadza jakoś 5-10 ludzi, i ci którzy wysiadają to w 80% nałogowi palacze, i nie mogę stanąć obok i sobie odpalić papieroska, tylko staną pół kroku od drzwi autobusu i odpalają szluga na wietrze przez minutę, i weź się Pan przedrzyj przez parę osób, nawet szturchaniem barkiem nie pomaga, jakoś odporni już są na wszystko

.

Opublikowano

Wkur*ia mnie, jak na ruchomych schodach ktoś stoi po lewej stronie, która powinna być do wyprzedania, jeśli komuś się spieszy

Opublikowano

Kuźwa jak sobie idę i przede mną jest osoba, (jest wąska ścieżka powiedzmy) i ja chce iść w lewo i druga osoba w lewo jak w prawo to w prawo ,_, ...


 
 
post-1403164-0-73516200-1494665974.png

 

 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Denerwują mnie ludzie którzy stoją na ruchomych schodach

przecież kurwa można IŚĆ po tych schodach

je jebeeeeeeeee

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...