Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ktoś mi wyzerował chary?!


hubs111

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak to możliwe że jakiś typ mi wyzerował wszystkie chary na koncie na tibii rl jak kur?!@# nikomu nie podawałem passów a moje passy są strasznie trudne?! Nie gram na otsach...

 

// CO MAM ZROBIĆ?! MOGE ODZYSKAĆ JAKOŚ ITEMY?!

e387c4fc41318.png

Jestem grafikiem, więcej informacji na temat znajdziesz na moim FB: https://www.facebook.com/serinking/.

Opublikowano

Nie zrookowali mnie, mam taki sam level jak mialem tylko że nie mam itemów i ccków, robiłem formata pare dni temu a wczoraj nadal były itemy więc nie widze żadnego keyloggera bo nie mam żadnych niezaufanych programów.

e387c4fc41318.png

Jestem grafikiem, więcej informacji na temat znajdziesz na moim FB: https://www.facebook.com/serinking/.

Opublikowano

robiłem formata pare dni temu a wczoraj nadal były itemy więc nie widze żadnego keyloggera bo nie mam żadnych niezaufanych programów.

No i co z tego? Może przed formatem coś miałeś i po prostu dzisiaj ktoś Cię 'okradł'. Jakbyś zmienił hasła po formacie to byś mógł wykluczyć tę opcję, a tak to jedyna sensowna teoria to ta z keyloggerem.

 

Opublikowano

Już 2 raz mnie okradli a zmieniałem hasła już chyba z 6 razy, po prostu polaczki cebulaczki i tyle tutaj do mówienia. Jakbym był zaciekły to bym poszedł na policję ale nie miałem jakoś bardzo wartego konta powyżej ~200 zł więc szkoda strzępić ryja.

e387c4fc41318.png

Jestem grafikiem, więcej informacji na temat znajdziesz na moim FB: https://www.facebook.com/serinking/.

Opublikowano

Wiesz, myślę że policja by tu nic nie dała, to nie była Twoja własność tylko Cipsoftu xD

Mnie przez tyle lat nigdy nie okradziono w Tibii.

 

Opublikowano

Wiesz, zawsze jest jest bana danych z czego kolwiek > nie grasz na zadnych otsach ale pewnie na jakichś stronach zakładałeś konta. jak nie teraz to kiedyś dane nie znikają.

Czerwone jest piękne! Kocham <3

Opublikowano

Nie kupowałeś przypadkiem ccków za smsa?Jeśli tak to masz winowajce te wszystkie strony z cckami za sms pobierają ci keyloggera gdy na nie wejdziesz bez twojej świadomości.Kiedyś tak mnie okradli w tibi i nigdy już nie kupilem cc za sms i do teraz nikt mnie nie okradł

12Z3na4w70uNWDDFCGFCG.gif

Opublikowano

Zawsze można założyć Authenticatora na konto :) Wtedy masz pewność że nikt prócz Ciebie się nie zaloguje na konto.

Opublikowano

Zawsze można założyć Authenticatora na konto :) Wtedy masz pewność że nikt prócz Ciebie się nie zaloguje na konto.

 

Spoko założę, ale już niestety nie odzyskam moich cennych przedmiotów :(

 

//ZNALAZŁEM NA HISTORY W SKLEPIE TIBIA NAZWE OSZUSTA! HAVALAX

//Dodam ze to 100% byl keylogger bo na skrzynke pocztową przyszło mi że niby używalem bota.

e387c4fc41318.png

Jestem grafikiem, więcej informacji na temat znajdziesz na moim FB: https://www.facebook.com/serinking/.

Opublikowano

 

Zawsze można założyć Authenticatora na konto :) Wtedy masz pewność że nikt prócz Ciebie się nie zaloguje na konto.

 

Spoko założę, ale już niestety nie odzyskam moich cennych przedmiotów :(

 

//ZNALAZŁEM NA HISTORY W SKLEPIE TIBIA NAZWE OSZUSTA! HAVALAX

//Dodam ze to 100% byl keylogger bo na skrzynke pocztową przyszło mi że niby używalem bota.

 

to teraz dotrzyj do tego jaki ma email tyle wystarczy zeby typa znalesc xD

Opublikowano

O Jezu, dałeś się nabrać na te listy co boty wysyłają o rzekomym złamaniu którego punktu regulaminu xDD

Wszedłeś w link z tej pocztówki i się zalogowałeś - wysłałeś im hasło, nie masz keyloggera.

 

Opublikowano

O Jezu, dałeś się nabrać na te listy co boty wysyłają o rzekomym złamaniu którego punktu regulaminu xDD

Wszedłeś w link z tej pocztówki i się zalogowałeś - wysłałeś im hasło, nie masz keyloggera.

Wszedłem na oryginalną stronę cipsoftu.

e387c4fc41318.png

Jestem grafikiem, więcej informacji na temat znajdziesz na moim FB: https://www.facebook.com/serinking/.

Opublikowano

No ta strona wygląda jak oryginalna tylko ma zmieniona jedną literkę w nazwie i ludzie kopiuja link wchodzą i myśla że są na oryginalnej stronie tibi

12Z3na4w70uNWDDFCGFCG.gif

Opublikowano

O Jezu, dałeś się nabrać na te listy co boty wysyłają o rzekomym złamaniu którego punktu regulaminu xDD

Wszedłeś w link z tej pocztówki i się zalogowałeś - wysłałeś im hasło, nie masz keyloggera.

 

Napisze tylko tyle : xD!

1385681103-U843596.jpg

 

Opublikowano

 

 

Zawsze można założyć Authenticatora na konto :) Wtedy masz pewność że nikt prócz Ciebie się nie zaloguje na konto.

 

Spoko założę, ale już niestety nie odzyskam moich cennych przedmiotów :(

 

//ZNALAZŁEM NA HISTORY W SKLEPIE TIBIA NAZWE OSZUSTA! HAVALAX

//Dodam ze to 100% byl keylogger bo na skrzynke pocztową przyszło mi że niby używalem bota.

 

to teraz dotrzyj do tego jaki ma email tyle wystarczy zeby typa znalesc xD

 

co ty pierdolisz ?xD

Opublikowano

Jezuu ludzie, aż taki głupi nie jestem. Wszedłem na ORYGINALNĄ STRONĘ CIPSOFTU TIBII Przeliterować? http://tibia.com/ kumacie? Nie wiem co zrobić ale już pewnie skończe z tibią. Nie kopiowałem żadnego linku. Napisałem na chrome sam.

e387c4fc41318.png

Jestem grafikiem, więcej informacji na temat znajdziesz na moim FB: https://www.facebook.com/serinking/.

Opublikowano

//Dodam ze to 100% byl keylogger bo na skrzynke pocztową przyszło mi że niby używalem bota.

Czasem na skrzynkę pocztową w Tibii wysyłają pracelem lettera i w nim coś typu:

Warning!

You have broken the Tibia rule (#3b).

....

I niby jak się zalogujesz na stronę (ofc. przypomina stronę tibia.com) z tej pocztówki to ostrzeżenie wygaśnie, myślałem że na to się dałeś nabrać :v

Bym pokazał screena jak to wygląda, ale wszystkie wyrzuciłem :(

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...