Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mysz na środku podkładki wolno się ślizga


_eMek_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, ostatnio kupilem sobie podkladke pod myszke a4tech x7 no i jest spoko, minelo 2 miechy od kad kupilem no i czuje ze myszka po srodku chodzi wolno, jesli wezme np w lewy dolny rog to jest szybko, czy mozna to jakos naprawic? ps: myszka nie ma slizgaczy itp

Opublikowano

Ja radzę dokupić ślizgacze do myszki, a samą podkładkę umyć :)

wiem jutro bede miał ss rival 100,  a podkladke czym umyc ?

 

podkladka to a4tech x7 500mp

Opublikowano

 

Ja radzę dokupić ślizgacze do myszki, a samą podkładkę umyć :)

wiem jutro bede miał ss rival 100,  a podkladke czym umyc ?

 

podkladka to a4tech x7 500mp

 

Mam taką samą podkładkę. Myje ją ściereczką do naczyń i płynem do naczyń i potem  spłukuje.

Opublikowano

 

 

Ja radzę dokupić ślizgacze do myszki, a samą podkładkę umyć :)

wiem jutro bede miał ss rival 100,  a podkladke czym umyc ?

 

podkladka to a4tech x7 500mp

 

Mam taką samą podkładkę. Myje ją ściereczką do naczyń i płynem do naczyń i potem  spłukuje.

 

gąbką czy ścierką

Opublikowano

 

 

 

Ja radzę dokupić ślizgacze do myszki, a samą podkładkę umyć :)

wiem jutro bede miał ss rival 100,  a podkladke czym umyc ?

 

podkladka to a4tech x7 500mp

 

Mam taką samą podkładkę. Myje ją ściereczką do naczyń i płynem do naczyń i potem  spłukuje.

 

gąbką czy ścierką

 

 

Ja używam takiej ściereczki:

1178714858694511000138.jpeg

Opublikowano

 

 

 

 

Ja radzę dokupić ślizgacze do myszki, a samą podkładkę umyć :)

wiem jutro bede miał ss rival 100,  a podkladke czym umyc ?

 

podkladka to a4tech x7 500mp

 

Mam taką samą podkładkę. Myje ją ściereczką do naczyń i płynem do naczyń i potem  spłukuje.

 

gąbką czy ścierką

 

 

Ja używam takiej ściereczki:

1178714858694511000138.jpeg

 

ja gąbką wyczyscilem i dobrze jest dz za pomoc

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...