Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie Wiesz Gdzie Expić? Zapytaj Tutaj


Rodimop

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@jakubj01 Orki , Pustynia - ale myśle że na orkach lepiej będzie ci szło .

Staram się pomagać w tematach związanymi z grą Metin2 , ponieważ przez lata gry dowiedziałem się bardzo dużo o grze .

Więc jeśli chcesz aby na mojej twarzy pojawiał sie uśmiech , kliknij " Lubie to " mobilizuje mnie to do dalszej pomocy wam ! :)

 

Gram/łem na serverach typu :

- Tiveria

- Balmora

- Metin2.PL s3 ,s4 , s8 , s26

- Metin2.SG 35lv , czytam sobie ku :)

- Metin2.US

- Wiele wiele innych serwerów , wymieniłem te , na których na prawde coś osiągnąłem ponieważ grałem na wielu innych , które po tygodniu niestety padały .

 

Nie znam sie na tworzeniu serverów , lecz mam pomysł na idealny Dedyk , hard ! Który myslę, że by się spodobał :)

 

Jeśli masz jakieś pytanie , pisz smiało na PV :)

 

 

Wyedytowane przez AceBoy

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl: 32

Profesja: wojek

Typ umiejętności: body

Poziomy umiejętności: aura m1 berek 14

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony): 268

Używam bota: Nie

 

EQ

 

 

Zbroja: tygrysia +6

Broń: rib +9 20 sr kd potwora i kryta +3

Hełm: zelek +8

Tarcza: 5-cio +5

Buty: 5 kryt

Akcesoria: srebrna +9, naszyjnik 1000pz, kolce 6 sila

 

w m2 bardzo slabo lecial exp

a zalezy mi na jak najszybszym wbiciu 35lvl

lepsza pustynia

1363095337-U286162.png
Opublikowano

Lvl:48

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Body ( Ciało )

Poziomy umiejętności:Aura m2, Wir m2, Berserk 10, Szarża 1, Trzystronne 1

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony):366

Używam bota:Nie

Nazwa bota:

 

EQ

 

 

Zbroja:34+9 : 1000pz, 6% magia, 5% dmg do pż

Broń:fms+9 sr 22 2 spalone/rib +9 sr 10 um 2 kd potwora i kryta +3

Hełm:21+9

Tarcza:41+6 ew. bojowa+8

Buty:17+3:1000 pz

Akcesoria:Branza 38 +4 : 500 pz, naszyjnik 33+3 1000 pz, kolczyki 8lvl +7 (daja 8 sily )

 

I do tego mam buffa: Pomoc 26.2%, błogo 19.4%, odbicie 6.7%.

Opublikowano

Lvl:48

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Body ( Ciało )

Poziomy umiejętności:Aura m2, Wir m2, Berserk 10, Szarża 1, Trzystronne 1

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony):366

Używam bota:Nie

Nazwa bota:

 

EQ

 

 

Zbroja:34+9 : 1000pz, 6% magia, 5% dmg do pż

Broń:fms+9 sr 22 2 spalone/rib +9 sr 10 um 2 kd potwora i kryta +3

Hełm:21+9

Tarcza:41+6 ew. bojowa+8

Buty:17+3:1000 pz

Akcesoria:Branza 38 +4 : 500 pz, naszyjnik 33+3 1000 pz, kolczyki 8lvl +7 (daja 8 sily )

 

I do tego mam buffa: Pomoc 26.2%, błogo 19.4%, odbicie 6.7%.

 

wbij aurę na m3-m4 i idź do V1

pomogłem? daj LAJKA

 

171_927997_229850387226167_3694117.jpg

Opublikowano

Lvl:47

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Body

Poziomy umiejętności: Aura M1 Berserk M2

Posiadam Konia Bojowego: Nie, posiadam Tygrysa

Ilość defa (obrony): 387

Używam bota: Tak -

Nazwa bota: Odpychanie z konia

 

EQ

 

 

Zbroja: Smocza +9

Broń: Rib +9 32 śr

Hełm: Żelak +9

Tarcza: Okrągła +7

Buty: 1k pż

Akcesoria: syff

beznazwypw.jpg
Opublikowano

Lvl:47

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Body

Poziomy umiejętności: Aura M1 Berserk M2

Posiadam Konia Bojowego: Nie, posiadam Tygrysa

Ilość defa (obrony): 387

Używam bota: Tak -

Nazwa bota: Odpychanie z konia

 

EQ

 

 

Zbroja: Smocza +9

Broń: Rib +9 32 śr

Hełm: Żelak +9

Tarcza: Okrągła +7

Buty: 1k pż

Akcesoria: syff

 

Na PT na BO, lub sam po kilka gupek!

Opublikowano

Lvl:47

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Body

Poziomy umiejętności: Aura M1 Berserk M2

Posiadam Konia Bojowego: Nie, posiadam Tygrysa

Ilość defa (obrony): 387

Używam bota: Tak -

Nazwa bota: Odpychanie z konia

 

EQ

 

 

Zbroja: Smocza +9

Broń: Rib +9 32 śr

Hełm: Żelak +9

Tarcza: Okrągła +7

Buty: 1k pż

Akcesoria: syff

Cały spot Bo / kilka grup v1

Opublikowano

30 lvl z takim eq to generały m2 lub pustynia. Jeśli chcesz zarobek to wybierz generały ponieważ moga Ci wydropic takie itemki jak fms czy jelonek.

Opublikowano

Gdzie expić?

Woj mental 59 lvl, skille: duchowe m3, wlaniecie m3, silne m2.

Eq:

-Okrągła tarcza +6

-Żelazny hełm +7

-Rib +8 Średnie 22%, umiej -15%, bony: 20% na zwierzęta, 6% na diabły, brak kd.

-Złota zbroja +4 be bonów, bez kd.

-Brans. z niebiańskich łez +4

-Butki jadeitowe (+?), daje 5 obrony i 10% szansa na krytyvzne uderzenie

-Ametystowe Kolczyki +4 (daje 9 witalności)

 

+ Koń który daje 20 obrony (cukier dla konia).

 

Ponadto mam bufka- błogo: m1, pomoc: 12 (29 lvl)

 

Obrony mam łącznie 533

 

Dam radę w V2 (z bufkiem/bez)?

Opublikowano

ziomek63785 za mało defa do v2, do 61 w v1 na szponach a na 61 kup smocza+9 tarcze na 61lv+9 i rbi+9 sr+30 i wtedy do v2 może próbować.

kuzyk2.png
Opublikowano

Gdzie expić?

Woj mental 59 lvl, skille: duchowe m3, wlaniecie m3, silne m2.

Eq:

-Okrągła tarcza +6

-Żelazny hełm +7

-Rib +8 Średnie 22%, umiej -15%, bony: 20% na zwierzęta, 6% na diabły, brak kd.

-Złota zbroja +4 be bonów, bez kd.

-Brans. z niebiańskich łez +4

-Butki jadeitowe (+?), daje 5 obrony i 10% szansa na krytyvzne uderzenie

-Ametystowe Kolczyki +4 (daje 9 witalności)

 

+ Koń który daje 20 obrony (cukier dla konia).

 

Ponadto mam bufka- błogo: m1, pomoc: 12 (29 lvl)

 

Obrony mam łącznie 533

 

Dam radę w V2 (z bufkiem/bez)?

 

Dobij w v1 ten 61 z pd'kiem , a potem idź do v2 z buffem bo samemu to tylko z jedną grupke dasz race , ewentualnie dwie ;p

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Lvl: 43

Profesja: Sura

Typ umiejętności: Weapon

Poziomy umiejętności: Ostrze M6 , Zbroja M5 , Smoczy Wir 1 , Strach 6

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony): z czarowaną zbroją 362

Używam bota: Nie

Nazwa bota: Wyżej

 

EQ

 

 

Zbroja: Upiorna +7

Broń: Fms +8 śr 31

Hełm: Krwawy +9 , będę robił wyzywający

Tarcza: Pięciokątna +9

Buty: Skórzane Kozaki +9

Akcesoria: Ebony +7 , Naszyjnik/Bransa na 1 poziom

 

Łączna ilość Pkt Życia : 9023

Łączna ilość Pkt Many : 5392

Łączna ilość ataku z czarowanym ostrzem : 572-596

Buffki : Pomoc Smoka 9% , Błogosławieństwo 23%

Posiadam 5x PD 30 min , oraz 10x Rękawica Złodzieja 30min

Posiadam 30% obrażeń będzie dodawanych do życia .

Serwer : Nawie.eu

Proszę o szybką odp.

Administrator Serwera Pantheons

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Lvl: 52

Profesja: Woj

Typ umiejętności: Mental

Poziomy umiejętności: Silne M3/M4 duchowe M3/M4 Walnięcie 15 reszta 1

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony): 520

HP: 11k

Używam bota:

Nie

 

Nazwa bota:

 

 

 

EQ

 

 

 

Zbroja: smocza +9 kd obrony +3 spalone

Broń: Rib+ 9 sr 31 kd potwora/kryta +3

Hełm: Żelak +9

Tarcza: Okrągła +6 nno

Buty: 51 +4 1,5k hp

Akcesoria: Naszyjnik Amerystowy +4 1k hp Srebna Bransoleta +9 3 slot ebo +9 3 slot 5 bon 4% zwierzaki 10 sztylety 10 wachlarze 20 trupy 6 orki

 

Buff: Błogo M2 Pomoc M2 i Zwinność 12 Atak M1

Chce szybko wbić 61lvl i dobić buffowi 40

Opublikowano

S

iema chcę wyexpić sobie ninje Wojem 65lvl z Aurą na P mam 1000 Ataku 480 Defa i 13k Pż w V2 biorę 1 grupkę (wiem mało ale mam mało defa) i leci mi tylko po 1% gdzie mogę szybciej wbić jej lvl?

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl: 44

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Body(Ciało)

Poziomy umiejętności: Aura Miecza(M1) Berserk(M2) Wir Miecza(7pkt) Szarża(1pkt) 3stronne cięcie(1pkt)

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony): 307

Używam bota: Tak

Nazwa bota: M2bob, KamerMod

 

EQ

 

 

Zbroja: Smocza+7 3%Na odbicie ciosu, KD: Speeda+2, uchylki+3

Broń: FMS+7 sr. 34

Hełm: Żelek+7

Tarcza: Okrągła+6 szansa na blok ciosów 6%

Buty: Skórzane+0 (500pż)

Akcesoria: Miedziana+6 (1000pż) Jadeitowy naszyjnik+4(500pż)

 

Tylko nie piszcie że na BO. -,-

@Down.

Nie mów że na Bo, bo expie w V2 na szponach po jednej grupce, tylko że ciężko jest znaleźć wolny spot i czasami idzie zgon, czy w V1 więcej expa by leciało jak bym np. brał po 2-5 grupek? Pajączków? Albo po 2 grupki szponów?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...