Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak usunąć dodatkową tabelę bonusów przy EQ?


Gość Vaxu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema. Teraz taki myk. Chce się pozbyć tej syfiastej tabeli którą macie na ss w załączniku.

 

Edit@@ Chce to dalej usunąć ale tak przy okazji wgrałem nowy interface pasek się nie ładuje i od razu wywala

post-1536145-0-27559100-1485787964.png

Opublikowano

Co do wywalania clienta to syserr, a co do usunięcia tego to w tych dwóch plikach:

inventorywindow.py (w locale)
uiInventory.py (w root)

Opublikowano

Co do wywalania clienta to syserr, a co do usunięcia tego to w tych dwóch plikach:

inventorywindow.py (w locale)

uiInventory.py (w root)

Fajnie że mi napisałeś jakie to pliki jeszcze chciałbym odpowiedź która linijke usunąć. :D

Opublikowano

 

Co do wywalania clienta to syserr, a co do usunięcia tego to w tych dwóch plikach:

inventorywindow.py (w locale)

uiInventory.py (w root)

Fajnie że mi napisałeś jakie to pliki jeszcze chciałbym odpowiedź która linijke usunąć. :D

 

Wstaw te pliczki może tutaj, nie jesteśmy wróżbitami.

Opublikowano

Proszę skasowałem Ci tą tabelkę:

Link: https://mega.nz/#!ahg0GIzI!kmX81Y8y7c6s44QI2lSkrhUy4xGsagEXcV6fD5EQais 

Skan: https://www.virustotal.com/pl/file/31d4d1b05c595464fd9ccea596db8ec48567c3db941eb1d77e0c9e945f265b6e/analysis/1485896730/

A i jeszcze zapominałem z pliku uiinventory.py skasuj tą linijkę self.RefreshBonus() jest to 142

Opublikowano

Proszę skasowałem Ci tą tabelkę:

Link: https://mega.nz/#!ahg0GIzI!kmX81Y8y7c6s44QI2lSkrhUy4xGsagEXcV6fD5EQais 

Skan: https://www.virustotal.com/pl/file/31d4d1b05c595464fd9ccea596db8ec48567c3db941eb1d77e0c9e945f265b6e/analysis/1485896730/

A i jeszcze zapominałem z pliku uiinventory.py skasuj tą linijkę self.RefreshBonus() jest to 142

 

 

 

 

http://imgur.com/a/6TjrI

http://imgur.com/T4F7vOS

 

Brawo ty!  T_T  

 

Albo to ja coś zj*****łem 

 

Opublikowano

 

Proszę skasowałem Ci tą tabelkę:

Link: https://mega.nz/#!ahg0GIzI!kmX81Y8y7c6s44QI2lSkrhUy4xGsagEXcV6fD5EQais 

Skan: https://www.virustotal.com/pl/file/31d4d1b05c595464fd9ccea596db8ec48567c3db941eb1d77e0c9e945f265b6e/analysis/1485896730/

A i jeszcze zapominałem z pliku uiinventory.py skasuj tą linijkę self.RefreshBonus() jest to 142

 

 

 

 

http://imgur.com/a/6TjrI

http://imgur.com/T4F7vOS

 

Brawo ty!  T_T  

 

Albo to ja coś zj*****łem 

 

Ja tylko skasowałem to okno, nic więcej.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...