Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Ile Osób Uciągnie Twój Komputer?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A teraz ja :

 

Procesor : Intel Pentium Dual Core E5200 2x 2.5 GHZ

RAM : 3GB

Dysk Twardy : 500GB

 

 

905785680.png

 

CHADA

Opublikowano

Ja bym prosił o odpowiedź :D

 

Znów to piszę...

 

Procesor :

 

-Intel® Core2 Duo CPU T6670

-2.20 GHz

-2 rdzenie

 

Internet:

 

897280626.png

Ram :

 

-2GB

przeznaczony 1GB ramu

 

:)


Kiedyś to były czasy. Teraz już nie ma czasów...

Opublikowano

Ja bym prosił o odpowiedź :D

 

Znów to piszę...

 

Procesor :

 

-Intel® Core2 Duo CPU T6670

-2.20 GHz

-2 rdzenie

 

Internet:

 

897280626.png

Ram :

 

-2GB

przeznaczony 1GB ramu

 

:)

Za dużo osób to nie wejdzie. Max 10 osób z lekkimi lagami

zbyt duża sygna.

Opublikowano

nO NP PRZY MOIM SERWERZE GRAŁO OK 50 ALE W JINNO/SHINSSO/CHUNJO I LAGÓW NIE BYŁO ALE JAK WSZYSCY W 1 MIEŚCIE TO LEKKIE BYŁY LAGI

WIADOMO IM WIĘCEJ GRACZY W 1 MIEJSCU TYM WIĘKSZE LAGI...

 

CHADA

Opublikowano

Mów mi Panie nie wierze że przy takim kompie i necie weszło 50 osób

zbyt duża sygna.

Opublikowano

siemka

 

Sprzęt

 

 

Procek

Intel Pentium 4 3.00 GHZ 2 rdzenie

 

Internet

W Sygnie :)

 

od 23 do 13 12mb

 

Ram

 

2GB na serwer ok. 1.2/1.5

 

Dysk: 500GB

 

 

Pozdrawiam

toudi225_12839_3.png

Opublikowano

Heh ten Amok ma w domu Dedyka :)

200/300 Osób na hamachi pociągnie albo i lepiej :)

BEZ Lagów

 

CHADA

Opublikowano

Heh ten Amok ma w domu Dedyka :)

200/300 Osób na hamachi pociągnie albo i lepiej :)

BEZ Lagów

 

Do którego postu ta odpowiedź ? ^^

toudi225_12839_3.png

Opublikowano

Witam , mam pytanie ile moj server przez hamachi uciągnie osób , oto parametry:

- Intel pentium , 2 rdzenie

- Prędkość internetu 10mb/s

- Łączna ilość ramu 3000 , na server dałbym 1500

Czekam na odp , pisałem juz tu posta ale tamten był o innym kompie :P

Opublikowano

100- 150 osob .

 

Licze na + !

chyba troche przesadziłeś

zbyt duża sygna.

Opublikowano

sorry ale nie uzyskałem odp. ;)

 

Sprzęt

 

 

Procek

Intel Pentium 4 3.00 GHZ 2 rdzenie

 

Internet

W Sygnie :)

 

od 23 do 13 12mb

 

Ram

 

2GB na serwer ok. 1.2/1.5

 

Dysk: 500GB

 

 

Pozdrawiam

toudi225_12839_3.png

Opublikowano

Spokojnie około 50 osób bo ramu masz troche mało

zbyt duża sygna.

Opublikowano

Jak wy mało na serwa dajecia ja dałem 3,4 Ramu ;/

♥♥♥♥PROSTO DJ 600V and Słoń WSRH < Prawdziwy Rap ♥♥♥♥

8e38873835774dc6a7a6a35c822bcbcd.0.gif

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Procesor :

 

Intel Celeron 4A , 2000 MHz (20 x 100)

1 Rdzeniowy xD

 

Internet :

 

3,6 Mb\s

Modem iPlus ZTE Proprietary USB Modem

 

Screen SpeedTest (Mam teraz maaało transferu) :

 

923198619.png

 

Mam 768 Mb Ramu i na serwer przeznaczę z 550 Mb.

Jeżeli ktoś zaleca mi więcej\mniej napisać w odpowiedzi :)

 

Dziękuje :)

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...