Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakie były zmiany na globalu w przeciągu 1,5roku


xmatio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema,postanowiłem powrócić na PL'a po dosyć długiej przerwie,nie będę pytał czy opłaca się wracać bo nie zależnie od odpowiedzi spróbuję coś pograć 4fun.Tylko mam 1 pytanie czy jest coś co wprowadzili/zmienili itd. w ciągu ostatniego 1,5 roku o czym powinienem wiedzieć?

Z góry dzięki za odpowiedzi :)

Opublikowano

 

  • System - Auto Łowy
    • Dostępne pod klawiszem skrótu "K"
    • Przeprowadza atak potworów normalnym atakiem
    • Działa w ograniczonym zasięgu wokół postaci
    • Działa będąc na wierzchowcu lub bez niego
    • Wykorzystuje umiejętności (premium)
    • Wykorzystuje mikstury i pieczone ryby typu: zdolność i efekt (premium)
    • NIE PODNOSI DROPU ANI YANG
    • premium będzie można zakupić w naszym ItemShop i będą one działać na wszystkich postaciach w obrębie konta.
  • Event Łowcy Bossów
  • Pakiet dla klasy
    • 8 nowych pakietów dla każdej z klas, podobnych do Startowego pakietu dla Lycana
    • Wszystkie pakiety można zakupić tylko w naszym Item-Shop za Smocze Monety
    • Wszystkie pakiety są dostępne w dwóch wersjach, oznaczonych jako (M) dla małego i (D) dla dużego.
    • Można kupić pakiet w IS tylko dla własnej klasy, inne pakiety będą niewidoczne.
    • Rozpakowane podręczniki będą zdatne do handlu. 
  • Druga waluta w grze - Won
  • Rozszerzenie Ekwipunku 
  • Okno Konfiguracji Skrótów Klawiaturowych
  • Event Walentynkowy 2016
  • Nowe potwory w Lesie, dla poziomów 117-120
  • Silniejsze kopie istniejących potworów, ale dla poziomów 117-120
  • Nowy Kamień Metin poziom 120 - Metin Lasu
  • Możliwość przenoszenia przedmiotów z magazynu do ekwipunku prawym kliknięciem myszy (opcja ta działa tylko w tym kierunku)

 

 

 Takie główne zmiany w 2016.

Śmiesznie, że dodali legalnego expbota :P

­

Opublikowano

 

 

  • System - Auto Łowy
    • Dostępne pod klawiszem skrótu "K"
    • Przeprowadza atak potworów normalnym atakiem
    • Działa w ograniczonym zasięgu wokół postaci
    • Działa będąc na wierzchowcu lub bez niego
    • Wykorzystuje umiejętności (premium)
    • Wykorzystuje mikstury i pieczone ryby typu: zdolność i efekt (premium)
    • NIE PODNOSI DROPU ANI YANG
    • premium będzie można zakupić w naszym ItemShop i będą one działać na wszystkich postaciach w obrębie konta.
  • Event Łowcy Bossów
  • Pakiet dla klasy
    • 8 nowych pakietów dla każdej z klas, podobnych do Startowego pakietu dla Lycana
    • Wszystkie pakiety można zakupić tylko w naszym Item-Shop za Smocze Monety
    • Wszystkie pakiety są dostępne w dwóch wersjach, oznaczonych jako (M) dla małego i (D) dla dużego.
    • Można kupić pakiet w IS tylko dla własnej klasy, inne pakiety będą niewidoczne.
    • Rozpakowane podręczniki będą zdatne do handlu. 
  • Druga waluta w grze - Won
  • Rozszerzenie Ekwipunku 
  • Okno Konfiguracji Skrótów Klawiaturowych
  • Event Walentynkowy 2016
  • Nowe potwory w Lesie, dla poziomów 117-120
  • Silniejsze kopie istniejących potworów, ale dla poziomów 117-120
  • Nowy Kamień Metin poziom 120 - Metin Lasu
  • Możliwość przenoszenia przedmiotów z magazynu do ekwipunku prawym kliknięciem myszy (opcja ta działa tylko w tym kierunku)

 

 

 Takie główne zmiany w 2016.

Śmiesznie, że dodali legalnego expbota :P

 

o tym bocie coś tam słyszałem,jednak jeśli nie zbiera yang i dropu to jest w ogóle jakiś sens w jego użytkowaniu?

Co do eventów,to ten event z bossami jest tak jak wszystkie ox'y co 2-3 miesiące czy codziennie,jak się ma sprawa z eventami?

@edit 

słyszałem,że nie długo ma być fuzja serwerów,wiadomo już jakieś konkrety,ogólnie to dużo osób gra jeszcze?

Ostatnie pytanie,czy na pl'u teraz jest dużo botów czy jakoś to ogarniają?

Opublikowano

 

 

 

  • System - Auto Łowy
    • Dostępne pod klawiszem skrótu "K"
    • Przeprowadza atak potworów normalnym atakiem
    • Działa w ograniczonym zasięgu wokół postaci
    • Działa będąc na wierzchowcu lub bez niego
    • Wykorzystuje umiejętności (premium)
    • Wykorzystuje mikstury i pieczone ryby typu: zdolność i efekt (premium)
    • NIE PODNOSI DROPU ANI YANG
    • premium będzie można zakupić w naszym ItemShop i będą one działać na wszystkich postaciach w obrębie konta.
  • Event Łowcy Bossów
  • Pakiet dla klasy
    • 8 nowych pakietów dla każdej z klas, podobnych do Startowego pakietu dla Lycana
    • Wszystkie pakiety można zakupić tylko w naszym Item-Shop za Smocze Monety
    • Wszystkie pakiety są dostępne w dwóch wersjach, oznaczonych jako (M) dla małego i (D) dla dużego.
    • Można kupić pakiet w IS tylko dla własnej klasy, inne pakiety będą niewidoczne.
    • Rozpakowane podręczniki będą zdatne do handlu. 
  • Druga waluta w grze - Won
  • Rozszerzenie Ekwipunku 
  • Okno Konfiguracji Skrótów Klawiaturowych
  • Event Walentynkowy 2016
  • Nowe potwory w Lesie, dla poziomów 117-120
  • Silniejsze kopie istniejących potworów, ale dla poziomów 117-120
  • Nowy Kamień Metin poziom 120 - Metin Lasu
  • Możliwość przenoszenia przedmiotów z magazynu do ekwipunku prawym kliknięciem myszy (opcja ta działa tylko w tym kierunku)

 

 

 Takie główne zmiany w 2016.

Śmiesznie, że dodali legalnego expbota :P

 

o tym bocie coś tam słyszałem,jednak jeśli nie zbiera yang i dropu to jest w ogóle jakiś sens w jego użytkowaniu?

Co do eventów,to ten event z bossami jest tak jak wszystkie ox'y co 2-3 miesiące czy codziennie,jak się ma sprawa z eventami?

@edit 

słyszałem,że nie długo ma być fuzja serwerów,wiadomo już jakieś konkrety,ogólnie to dużo osób gra jeszcze?

Ostatnie pytanie,czy na pl'u teraz jest dużo botów czy jakoś to ogarniają?

 

Czasem w itemshopie na przyklad w event walentynkowy pojawia się pet w IS, który podnosi itemki. Wtedy możesz łączyć.

Bardzo dobrze też się sprawił u mnie na evencie swiatecznym, gdyz skarpetki same wpadają do eq.

Boty były, są i będą, ale nie jest źle.

<p class='bbc_center'><span style='font-size: 24px;'><span style='font-family: lucida sans unicode'><strong class='bbc'>Hejtować będę</strong></span></span></p>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...