Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Płyta główna pod Kaby Lake


VerZ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam zamierzam kupić i5-7600 ale nie wiem jaką płytę wybrać zęby nie bawić się z aktualizacjami biosa i nie wiem jaki ram wybrać zęby był tanie i dobry.

Aktualnie mój zastaw składa się z :

-Dysk Western Digital Caviar Blue, 3.5\'\', 1TB, SATA/600, 7200RPM, 64MB cache

-Zasilacz Thermaltake Smart SE Modular 530W

-Obudowa Zalman Z3 - Black

-R9 290 PowerColor TurboDuo

Łatwo domyślić się z głównie bene grał w gry więc bene w niedalekiej przeszłości wymieniał kartę (1 rok).

Budżet na płytę to 400zł a na ram to tanie i dobrze.

Opublikowano

Witam zamierzam kupić i5-7600 ale nie wiem jaką płytę wybrać zęby nie bawić się z aktualizacjami biosa i nie wiem jaki ram wybrać zęby był tanie i dobry.

Aktualnie mój zastaw składa się z :

-Dysk Western Digital Caviar Blue, 3.5\'\', 1TB, SATA/600, 7200RPM, 64MB cache

-Zasilacz Thermaltake Smart SE Modular 530W

-Obudowa Zalman Z3 - Black

-R9 290 PowerColor TurboDuo

Łatwo domyślić się z głównie bene grał w gry więc bene w niedalekiej przeszłości wymieniał kartę (1 rok).

Budżet na płytę to 400zł a na ram to tanie i dobrze.

 

i5-7600 jest nieopłacalny, bo dopłacasz 100 złotych względem i5-7500 dla zaledwie 100MHz.

 

Co do płyty:

https://www.morele.net/plyta-glowna-gigabyte-ga-b250m-ds3h-b250-ddr4-hdmi-dvi-vga-matx-976046/

Taka płyta dobrze wyposażona. Ma złącze M.2, 4 sloty na RAM, 6 gniazda SATA i inne tego typu. Ogólnie wystarczy do tego procka.

 

Co do RAM:

https://www.morele.net/pamiec-goodram-ddr4-8gb-2133-cl15-gr2133d464l15-8g-690300/

Nic lepszego się nie opłaca. Fakt, płyta obsługuje 2400MHz, ale różnica w wydajności jest niewielka.

Moje Konsole:

PS3 FAT CECHL04 YLOD - CFW DARKNET 4.66 V1.02 CEX

PS3 SLIM CECH-2004A YLOD- CFW REBUG 4.76.1 + COBRA 7.2 + WebMAN MOD 1.43.21 REBUG EDTION DEX

PS3 SLIM CECH-2504B - CFW REBUG 4.81.2 + COBRA 7.5+ WebMAN MOD 1.45.09 CEX

XBOX ONE S

Mój komputer:

 Procesor: Ryzen 5 2600, Płyta Główna: MSI X470 Gaming Pro Carbon, Karta Graficzna: Sapphire RX 5700 XT Nitro+Zasilacz: Seasonic Focus Plus Gold 650W, SSD: ADATA SX8200 Pro 256GB + Crucial MX500 250GB, HDD: HGST 500GB + HGST 500GB + TOSHIBA 1TB, Obudowa: BeQuiet Silent Base 601, Chłodzenie: NZXT Kraken X62,
RAM: 4x 4GB HyperX DDR4 2133MHz CL14 (OC 3000MHz CL16)

DAC: Audiotrak Prodigy Cube Black Edition, Słuchawki: ISK MDH8500, Głośniki: EDIFIER R1280DB, Mikrofon: Trust Starzz

 

Opublikowano

 

Witam zamierzam kupić i5-7600 ale nie wiem jaką płytę wybrać zęby nie bawić się z aktualizacjami biosa i nie wiem jaki ram wybrać zęby był tanie i dobry.

Aktualnie mój zastaw składa się z :

-Dysk Western Digital Caviar Blue, 3.5\'\', 1TB, SATA/600, 7200RPM, 64MB cache

-Zasilacz Thermaltake Smart SE Modular 530W

-Obudowa Zalman Z3 - Black

-R9 290 PowerColor TurboDuo

Łatwo domyślić się z głównie bene grał w gry więc bene w niedalekiej przeszłości wymieniał kartę (1 rok).

Budżet na płytę to 400zł a na ram to tanie i dobrze.

 

i5-7600 jest nieopłacalny, bo dopłacasz 100 złotych względem i5-7500 dla zaledwie 100MHz.

 

Co do płyty:

https://www.morele.net/plyta-glowna-gigabyte-ga-b250m-ds3h-b250-ddr4-hdmi-dvi-vga-matx-976046/

Taka płyta dobrze wyposażona. Ma złącze M.2, 4 sloty na RAM, 6 gniazda SATA i inne tego typu. Ogólnie wystarczy do tego procka.

 

Co do RAM:

https://www.morele.net/pamiec-goodram-ddr4-8gb-2133-cl15-gr2133d464l15-8g-690300/

Nic lepszego się nie opłaca. Fakt, płyta obsługuje 2400MHz, ale różnica w wydajności jest niewielka.

 

Dziękuje.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...